Pazīstamais videotehnikas stabilizatoru ražotājs Steadicam uzsācis ar Kickstarter starpniecību vākt līdzekļus Volt viedtālruņu videostabilizatora izveidei. Steadicam vēlējās savākt 100 000 dolāru ražošanas uzsākšanai, šobrīd iegūti jau 175 000 dolāri.

Jaunais Steadicam aksesuārs būs palīgs tiem, kuri vēlas ar viedtālruni uzņemt… faktiski jebko, neizmantojot statīvu. Steadicam sola, ka Volt izmantotās tehnoloģijas ir līdzvērtīgas citiem Steadicam produktiem, tikai Volt būs izmēros mazāks, piemērots viedtālruņiem un ērtāk izmantojams ikdienā.

Steadicam Stabilizing tehnoloģija ļaus jebkuram uzņemt prefekti stabilu video. Steadicam par saviem produktiem tikko ieguvis 2017 CES Innovation Awards balvu. Steadicam Volt pavadošā lietotne būs saderīga ar Android un iOS operētājsistēmām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
aIs

Šis ir cilvēku apčakarēšana. Šķībacainie piedāvā analogu par ~25 eiro, tikai nesaliekas tik smuki un nesatur nafig nevajadzīgās elektroniskās komponentes.
Reklāma kikstarterī vispār iespārda kur viens groza elektrisko gimbālu godīgi, otrs šo brīnumu pietur ar īkšķi. Bet galvenais jau mirdzošas lampiņas un aplikācijas. Paši gan godīgi saka, ka strādās arī pēc bateriju izlādēšanās.

digitalk

> nesatur nafig nevajadzīgās elektroniskās komponentes

nu, nu. kamēr nav salīdzinošo testu nevajag svaidīties ar brūno substanci.

aIs

Brūno substanci vari paturēt sev. Šobrīd viņi pārdod šo(bez bling bling mēsliem) par 85$, gatavojas izlaist papildinātu ar to, ka telefonā rādīs debespuses un līmeni, kustības ātrumu un hvz ko vēl. Tas viss ir kaķiem. Ja zinātu, ka kāds to vispār pirks, tad sen jau būtu izlaiduši. Šobrīd tas ir mārketinga gājiens, izpētīt, vai kāds pirks, cik būs interesnti u.t.t. Cena ieplānota 198$ (salīdzinoši ar esošo 85$), tas nozīmē, ka tam ko pieliks ir jāmaksā 113$ – aplikāciju izstrāde, elektronika, tas viss būtu attaisnojams tikai ekskluzīvai tehnikai maza apjoma partijai.

digitalk

tavu brūno substanci paturēt sev? dīvains piedāvājums, bet es atteikšos, neesmu koprofāgs, zin.

par tēmu – protams, ka tas ir mārketinga paņēmiens, lai izpētītu vai kādam to vajag. nevar aizliegt kompānijai izmantot jaunatklājušos līdzekļus pieprasījuma izpētē. toties es nojaušu, ka tu neesi turējis rokās ‘šķībacaino analogu’ un ‘esošo $85’, lai varētu tos adekvāti salīdzināt, nemaz nerunājot par elektronisko bling-blingu variantu, kurš vēl nav iznācis.

KKTK

Gaidu kad būs video stabilizators viedpulkstenim!

digitalk

vispār jau tāds sen ir pieejams, saucas langete. tikai uzlikt/noņemt grūti vienam pašam ;)

aIs

Par langeti viņu parasti sauc pavecāki cilvēki ar sliktām valodas zināšanām un bērni. Pareizi būtu longete.

Lapsinieks

neesi ahūnais jaunietis – lingvists?

aIs

Turpini vien sūkāt savā nodabā un nelien, kur pieaugušie runā:))

digitalk

tev hormonu vētras un endzelīnisms bikses spiež, vai? ja esi nonācis pieaugušo sabiedrībā, tad vismaz iemācies runāt, kā līdzīgs ;)

Lapsinieks

delfos bans uzlikts, laikam… ik pa brīdim te tādi uzpeld…