Pagājušā gada beigās varējām lasīt, ka aktivitāšu trekeru ražotājs Fitbit nopirka noteiktās (nūģu) aprindās ļoti populārā viedpulksteņa Pebble izstrādātājus un faktiski apturēja pārņemtā uzņēmuma darbību. Proti, vairs neredzēsim jaunus Pebble produktus un arī esošajiem pēc kāda laiciņa vairs netiks nodrošināts programmatūras atbalsts.

Izskatās, ka Fitbit ir iepaticies klibo konkurentu uzpirkšana un nosūtīšana nebūtībā, jo vakar tika paziņots, ka Fitbit ir iegādājies divus gadus veco viedpulksteņu izstrādātāju Vector. Šī rumāņu kompānija izstrādāja klasiska paskata viedpulksteņus, kas ar vienu uzlādi spēj darboties līdz 30 dienām ilgi. Principā tas ir tāds pats nūģīgs viedpulkstenis kā Pebble, tikai mazliet modīgāks un tādējādi piemērotāks masām. Cik nu viedpulksteņi vispār ir piemēroti masām.

Daži no Vector Smart Watch modeļiem

Gluži tāpat kā Pebble gadījumā, arī Vector ir paziņojis, ka vairs neredzēsim jaunus viedpulksteņus ar šo zīmolu un tiks apturēta arī programmatūras izstrāde šiem produktiem. Vector sola pārdotajām ierīcēm nodrošināt garantijas atbalstu.

Fitbit diezgan veiksmīgs ir padevies serviss ar ko darbojas kompānijas radītie produkti, tomēr bez vienkāršākiem aktivitāšu trekeriem kaut cik normāls viedpulkstenis pagaidām ir tikai Fitbit Blaze, kas īpašu popularitāti nav iemantojis. Acīmredzot, šobrīd tiek steidzīgi uzpirkti talanti un pieredze viedpulksteņu jomā, lai varētu radīt labāku Blaze turpinātāju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
21 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis A

Diezgan skumji protams. Tie augšējie trīs vector izskatījās diezgan smuki.
“Fitbit Blaze, kas īpašu popularitāti nav iemantojis ” nav nekāds pārsteigums, dizaina ziņā tas pulkstenis ir galīgi garām.

Daris

Cerams, ka to pašu Fitbit reiz nopirks lielāka biznesa haizivs un apēdīs..)

Aldis Esmits

Vector bija viens no retajiem, kas Windows Phone atbalstīja :(

Lapsinieks

kas bija Windows Phone? atgādini mums.

digitalk

tas ir tāds aparāts, kuram uz ekrāna viesstrādnieki ir salikuši flīzes :)

Aldis Esmits

Ok, precizēšu. Windows Mobile. Opsistēma, kuru uztur un turpina izstrādāt …

Kristaps Skutelis

Pat ja OS “uztur un turpina izstrādāt” kā saki, tas neko daudz nedod, ja nav ierīču, kas ar šo sistēmu darbojas. Tas nozīmē, ka “neviens” to nelieto un programmatūras izstrādātājiem nav finansiāla ieguvuma tai tērēt savu laiku.

Aldis Esmits
Lapsinieks

āāā, nu skaidrs! Tā arī būtu teicis – tie ir tie telefoni ar ko var zvanīt, tikai bez podziņām!

Ja nevar bodē nopirkt – tātad nav. Eiropā vispār – ja nav pie operātoriem, tad nav.

Lapsinieks

hm… nebiju dzirdējis… nu ok.

Frants

Nafig tie mēsli vispār vajadzīgi, ne man,ne maniem draugiem un kolēģiem,radiem tādi sūdi nekad nav bijuši nepieciešami ! Ak,jā,laikam esam nemoderni, bet atkārtošos – reāli,nafig tie mēsli vispār ir vajadzīgi ?

Kristaps Skutelis

Tas, ka “Tu, Tavi draugi un kolēģi” neizmanto kādu produktu nekādā ziņā nenozīmē, ka tas ir sūds. Varbūt problēma ir jūsos, varbūt tajā, ka šādas ierīces gluži vienkārši nav aktuālas. Izvēlies sev tīkamāko atbildi.

Pēc tam uzdod atbildes, piemēram, uz šādiem jautājumiem. Kāda jēga ir no rokaspulksteņa? Kāda jēga ir no fiziskām aktivitātēm? Kāda jēga ir no šo aktivitāšu uzskaitīšanas ar mērķi tās vairot?

Lapsinieks

vēl jo vairāk tāpēc, ka mēs visi nomirsim un nav nekādu pierādītu kolerāciju starp dzīvošanu un miršanu sportotāju/nesportotāju vidū.

rokaspulkstenis ir tikai un vienīgi modes/prestiža aksesuārs. bet jaunlaiku lumpeņiem to nesaprast. pārsvarā tādiem keksiem galaxy s6 (un tas pac uz krīta) ir dārgākā ierīce, ko viņi savā dzīvē redzējuši. viss pārējais ir sūdi no ķīnas vai ikea mēbeles.

Kristaps Skutelis

Labāk dzīvi padarīt garāku un baudāmāku. Un veselība tam ir svarīgs priekšnoteikums.

Lapsinieks

tas bija drusku ironiski. garāku – nezinu – ja baidies, ka viss beigsies kapā ar tārpiem – tad skaidrs… bet baudāmāku – noteikti. bet atkal veselība nav noteicošais faktors. tā sportošana baigi daudz laika aizņem. katru dienu 2 stundas – tas nozīmē, ka 1/12 daļu dzīves esi svīdis. :D

Uldis Krastiņš
Lapsinieks

smuka lapa – tikai 10 eiras mēnesī! :D

Uldis Krastiņš

Ja ņem uz gadu, tad nav tik dārgi. Ja tā padomā, tad sporta zāle nemaksā 10€ mēnesī, bet gan krietni dārgāk. Savukārt šeit ietaupās gan nauda, gan laiks. Un ja šancē, tad rezultāti neizbēgami būs.

Lapsinieks

ja kaut ko dara dzīvē, tad rezultāts vienmēr ir. pie mums vairums neko darīt negrib.

Frants

Īsumā – kāda velna pēc viņš ir vajadzīgs ? Tikai stila mantiņa,nekas vairāk…

digitalk

sportojošā jaunatne izmanto aktivitātes līdzsekošanai. tas tev tikai tā liekas, ka tu esi labi izkustējies. plus ērtības, nav tagad jāgramstās pēc telefona, lai paskatītos cik pulkstens.