Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung radījis televizoru, kas ataino pilnu krāsu spektru

  Jaunākie raksti

  Lasvegasā notiekošajā pasaulē lielākajā tehnoloģiju izstādē CES 2017 Samsung prezentējis jaunu QLED TV sēriju – Q9, Q8 un Q7 modeļus. QLED TV ir pasaulē pirmie televizori, kas, pateicoties uzlabotajai kvantu punktu tehnoloģijai, spēj attēlot simtprocentīgu krāsu gammu.

  „Latvijā un pasaulē klientiem ir ļoti svarīga attēla kvalitāte, jo īpaši tāpēc, ka arvien biežāk tiek izvēlēti televizori ar lielāku ekrānu,” saka Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics mājsaimniecības elektroiekārtu biznesa direktors. “Ar 2017. gada QLED TV sēriju mēs piedāvāsim līdz šim visreālāko attēlu, kas pārsteigs pat visprasīgākos skatītājus. Vienlaikus tas ir arī jauns solis TV vērtības pārdefinēšanai.”

  Reklāma

  Jaunā produktu līnija piedāvā ievērojami uzlabotu krāsu sniegumu, precīzi attēlojot DCI-P3 krāsu telpu. Pirmo reizi pasaulē Samsung QLED TV spēj atainot simtprocentīgu krāsu daudzumu jebkādā spilgtumā. Piemēram, atkarībā no gaismas spilgtuma koka lapa var tikt uztverta vairākās krāsās – no dzeltenīgi zaļas līdz tirkīzam. Šajos televizoros tiek izmantots jauns metāla kvantu punktu materiāls, kas, salīdzinot ar citiem TV, skatītajiem paver jaunu krāsu spektru.

  Televizors kā dizaina elements

  Arvien biežāk televizora izskats tiek pielāgots interjeram, tāpēc īpaši padomāts par jaunās sērijas televizoru dizainu. QLED TV veikti uzlabojumi ne tikai vizuālajā veidolā, bet arī lietojamībā – iebūvēts caurspīdīgais ‘neredzamā savienojuma’ kabelis, ar kuru televizoram var pievienot papildierīces – mājas kinozāles, skaļruņus, spēļu konsoles un citas

  Papildu tam jaunie TV ir ērti un maksimāli tuvu piestiprināmi pie sienas. Samsung arī piedāvā divus statīvus, kas veidoti tā, lai televizors telpā pats par sevi izskatītos kā dizaina elements. ‘Studio Stand’ statīvs TV pielīdzinās molbertam ar gleznu, savukārt spīdīgais ‘Gravity Stand’ televizoru pārveidos par mūsdienīgu skulptūru.

  Gudrais kļūst vēl gudrāks

  2017. gadā Samsung koncentrējas arī uz Smart TV piedāvājuma attīstību, nodrošinot iespēju vienkārši un ērti patērēt izklaides saturu, turklāt jebkurā laikā un vietā. Piemēram, ar Samsung Smart Remote pulti iespējams pārvaldīt teju visas televizoram pievienotās ierīces.

  Turpmāk uzlabotajā ‘Smart View’ lietotnē viedtālruņos pieejams arī ‘Smart Hub’, kas sākumekrānā vienuviet ļaus redzēt visu pieejamo saturu. Tādējādi caur mobilo telefonu televizorā var ieslēgt savu iecienītāko pārraižu tiešraides un video, kā arī saņemt paziņojumus par mīļākās filmas sākumu.

  Samsung ir radījis arī divus jaunus Smart TV pakalpojumus. ‘Sports’ piedāvā kopsavilkumus par mīļāko sporta komandu nesenajām un gaidāmajām spēlēm un rezultātiem. Tā vietā, lai spēli meklētu starp desmitiem kanālu, visa informācija tiek apkopota vienkopus.

  Savukārt pakalpojums ‘Mūzika’ ļauj atpazīt dziesmas, kas tiek spēlētas TV pārraižu tiešraidē vai televīzijas programmās. Tā arī sniedz ieteikumus lietotāja mūzikas gaumei atbilstošu dziesmu atskaņošanai. Šis pakalpojums šobrīd piedāvā saturu no astoņām mūzikas straumēšanas vietnēm – Spotify, iHeartRadio, Napster, Deezer, Sirius XM, Vevo, Melon un Bugs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  14 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  09.01.2017 09:26

  Tādu noteikti vajag, lai var skatīties LNT ziņas vai Bez Tabu satriecošā kvalitātē!

  Lapsinieks
  09.01.2017 09:41
  Reply to  Skābene

  nu ja… ugunsgrēkam tak pēdējā sezona ejot…

  x
  09.01.2017 09:48

  >Savukārt pakalpojums ‘Mūzika’ ļauj atpazīt dziesmas, kas tiek spēlētas TV pārraižu tiešraidē vai televīzijas programmās.

  ideja legālajiem bandītiem – vākt informāciju par atskaņotajiem skaņdarbiem un ja telpā atrodas vairāk par vienu cilvēku (sensors noteiks), piesūtīt rēķinu par publisku atskaņošanu.

  ar digitalizāciju pret nedalīšanos ar labajiem onkuļiem un tantēm!

  Igors Jakimenko
  09.01.2017 09:49

  uuu.. woow.. tikai tie reklāmu teksti jau 20 gadus nemainās, nakamgad būs vēl REĀLĀKAS krāsas un viss pārējais!

  x
  09.01.2017 09:58

  pēc 10 gadiem būs operācijas, kas cilvēkiem ļaus saskatīt 75% no attēlotās pilnās krāsu paletes )) un pēc tam mēnesi ilga apmācība, kā pareizi redzēt un atšķirt krāsu gradācijas.

  bombelats
  09.01.2017 12:41

  Tas gan atkarīgs no skatītāja attāluma līdz ekrānam. Un ir jau arī citi bildes avoti, ne tikai TV.
  Skaidrs, ka tikai TV satura patērētājam investīcijas visādos UHD brīnumos, ir skats uz attālāku nākotni, kuru, visticamāk, šī iekārta nemaz i nepiedzīvos.

  ibiorio
  09.01.2017 10:34

  “…klientiem ir ļoti svarīga attēla kvalitāte, jo īpaši tāpēc, ka arvien biežāk tiek izvēlēti televizori ar lielāku ekrānu”

  Jau tagad neviens no SD kanaliem nav baudams uz esosajiem TV izmeriem, HD kanali joprojam uz vienas rokas pirkstiem skaitami.

  Ja Sergejs nav izdomata persona, tad vinam vajadzetu uzrakstit atlugumu.

  bombelats
  09.01.2017 12:47
  Reply to  ibiorio

  Tas gan atkarīgs no skatītāja attāluma līdz ekrānam. Un ir jau arī citi bildes avoti, ne tikai TV.
  Skaidrs, ka tikai TV satura patērētājam investīcijas visādos UHD brīnumos, ir skats uz attālāku nākotni, kuru, visticamāk, šī iekārta nemaz i nepiedzīvos.

  digitalk
  09.01.2017 10:38

  samsungi no rūpnīcas nāk ar korejiešu izpratni par bildes uzstādījumiem – indīgi košas un pārspīlētas krāsas, tā ka acis tek laukā. tagad šis rādītājs ir uzlabots! ;)

  09.01.2017 21:10
  Reply to  digitalk

  Dažreiz der izlasīt instrukciju un izslēgt demo režīmu ;)

  Krotow
  09.01.2017 13:30

  Varu iedomāties, ko nozīmē “reālas krāsas” korejiešu gaumē. Indīgi koši mirgojoši monotona toņa laukumi, kurus ieraugot metas klāt epilepsija un vemšanas reflekss. Labi, pieņemsim, ka mērķis parādīt pilnu krāsu spektru ekrānā is sasniegts. Taču vai tas ir nepieciešams TV skatītājiem.. nu nezinu. Daļa no tiem vispār nespēj saskatīt visas krāsas arī dzīvē. Tad tiešām kopā ar TV būs jādod līdz kupons operācijai redzes uzlabošanai.

  x
  09.01.2017 19:32
  Reply to  Krotow

  nu re, esam nonākuši pie pamatjautājuma – vai TV tiešām ir nepieciešams skatītājiem? laika zaglis, un redzi maitā!

  ierosinu, ka TV var tikai iznomāt uz 3 mēnešiem, un par bargu naudu, bet nopirkt nevar!
  nācija uzplauks, panāks un apsteigs skandināvu ekonomikas un pāri polam parādīs pigu arī Kanādai!

  Krotow
  09.01.2017 19:49
  Reply to  x

  :D

  digitalk
  09.01.2017 21:41
  Reply to  x

  ja vēl vakaros atslēgs elektrību, tad dzimstība strauji palielināsies!

  Reklāma