Kompaktais apvidus auto “Jeep Renegade” otro gadu pēc kārtas atzīts par labāko visu riteņu piedziņas auto un apbalvots ar balvu “4×4 of the Year 2017”. Šo balvu izveidoja viens no slavenākajiem apvidus auto žurnāliem “4×4 Magazine”. “Jeep Renegade” debitēja pirms diviem gadiem un jau ir izpelnījies 10 balvas.

“Balva “Gada apvidus auto”, kas iegūta jau otro reizi pēc kārtas, pierāda, ka “Jeep Renegade” tirgū piedāvā unikālu īpašību kopumu, kuram pagaidām nav alternatīvu. Šis kompaktais apvidus auto piedāvā pircējiem plašākas dzinēju, transmisijas un papildus aprīkojuma izvēles iespējas, savukārt, pateicoties tā iespējām apvidus ceļu apstākļos, šis auto paliek vienā līmenī ar augstākas klases apvidus automašīnām un demonstrē īsta džipa priekšrocības”, stāsta Andris Sivickis, uzņēmuma “Autobrava” direktors.

“Jeep Renegade” piedāvā pircējiem iespēju izvēlēties no trim dīzeļa un trim benzīna dzinējiem, ar jaudu no 110 līdz 170 z.s., četrus transmisijas tipus un 3 apdares variantus, to skaitā ‘‘Longitude‘‘ ‘‘Limited‘‘ vai ‘‘Trailhawk‘‘

Visi apvidus auto žurnāla “4×4 of the Year 2017” dalībnieki tiek pārbaudīti reālā vidē un veiktspēju tie pierāda gan īpaši izveidotā apvidus pārvarēšanas trasē, gan ikdienas braukšanas apstākļos. “Trailhawk”, kas piedalījās testos, un kas ir “Jeep Renegade” labākās komplektācijas versija, nevainojami pārvarēja visus šķēršļus, kā arī iepriekšējos gados saņēma labākos reitingus savā kategorijā.

“4×4 Magazine” izvērtēja arī divus citus “Jeep” modeļus: klasiskais modelis “Jeep Wrangler” jau piekto gadu pēc kārtas tika izvēlēts kā labākais “hard-car” klases apvidus auto, savukārt “Jeep Cherokee” šoreiz ieņēma pirmo vietu augstākās klases apvidus auto vidū.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skolnieciņš

Čau! Tie cilvēki, kas internetā lasa rakstus un pēta vai raksta, vai skatās komentārus, bezšaubām, ir redzējuši manas atklāsmes par dzīvi. Lūk, tāpēc es sev veltu šo odu. Cieņā, Skolnieciņš P.S. Esmu interneta trollis, manuprāt. Skolnieciņš (oda latviešu dievībai -Skolnieciņam) 09.01.2017. 07:10 Es negribu tos mīnusus! Man skolā patīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ 2x kuplets: Tas Skolniecieņš, tas Skolnieciņš, kas cerībā un saticībā skolas durvis ver. Tas ienāk katrā miestiņā, katrā lauku skoliņā! Un dzīves gudrību tas vēl.__ Es negribu tos mīnusus! Man skolā patīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ Rīt durvis atverot, skolā es… Read more »

x

vienkāršība un pieticība neskaita svešu naudu

Sergejs Bižāns

Otro reizi pēc kārtas ir ieguvis titulu “Gada apvidus auto 2017” vai tomēr “Gada apvidus auto”?

Kristaps Skutelis

Nepiesienies nebūtiskiem sīkumiem! :)