web analytics

Motiv ievietojis fitnesa aktivitāšu sekotāju gredzenā

Jaunākie raksti

“Telegram” – nozīmīgs spēlētājs saziņas servisu tirgū. Ko tas piedāvā un kādi riski?

"WhatsApp" nesenais paziņojums par to, ka lietotājiem savi dati jānodod "Facebook" vai arī par šo saziņas servisu var aizmirst,...

Pirmoreiz gūts ieskats, kā izskatās “Tesla” jaunā bateriju pakas struktūra

Medijam Electrek izdevies iegūt pirmo ieskatu jaunajā "Tesla" bateriju pakas dizainā, kas darbinās uzņēmuma nākotnes mašīnas. Pagājušā gada rudenī "Tesla" prezentēja...

Netflix testē telpisko skaņas atbalstu Apple AirPods Pro un AirPods Max

Beidzot gaidāma kāda jēga no Apple AirPods Pro un AirPods Max dārgo austiņu telpisko skaņas (spatial audio) atbalsta -...

“Porsche” publicē attēlus, kas liecina par papildinājumu “Taycan” modeļu saimē

Vācu autoražotājs "Porsche" publicējis tumšu attēlu, tādā veidā liekot noprast, ka tas gatavojas jauna "Taycan" modeļa prezentācijai. Šobrīd gan...

Android 12 varētu ieviest Hibernation iespēju reti izmantoto lietotņu “saspiešanai”

Android Open Source Project komanda strādājot pie jaunas Hibernation iespējas, kas ļaus samazināt lietotņu aizņemto vietu viedierīces atmiņā. Pagaidām...CES 2017 tehnoloģiju izstādes ietvaros fitnesa aktivitāšu sekotāju tirgū ienācis jauns spēlētājs Motiv, kas savu fitnesa viedierīci ievietojis gredzenā. Motiv Ring iespējas ir salīdzināmas ar Fitbit produkciju – gredzenam ir sirdsdarbības sensors, tas spēj uzskaitīt soļus, gulēšanas paradumus un sportošanas laiku.

Motiv Ring ir vidēja izmēra gredzena formas viedierīce, tas būs pieejams pelēkā un rozā zelta krāsās. Motiv Ring ir izveidots no titāna, bet CES 2017 apmeklētāji to jau paspējuši nodēvēt par pārāk vieglu un šķietami lētu.

Motiv Ring uzlāde norit ar magnētisku uzlādes dokstaciju, kas ievietojama jebkurā USB pieslēgvietā. Faktiski Motiv Ring komplektā būs divas uzlādes ierīces, lai vienu var turēt mājās, bet otru pielikt pie atslēgām.

Motiv izstrādājis atbilstošu Motiv Ring lietotni viedierīcēm, lai būtu iespējams ātri sinhronizēt visus sasniegumus. Motiv pamatuzdevums būs veicināt lietotāja sporta aktivitātes, jo Motiv Ring pamatā uzskaitīs sportošanas laiku un kalorijas, kamēr noietie soļi un sirdsdarbība būtu uzskatāma par fona datiem.

Speciāli Motiv Ring izveidots liekts akumulators, bet precīza informācija par darbības laiku ar vienu uzlādi netiek sniegta. Mājaslapā minēts, ka Motiv Ring ar vienu uzlādi darbosies aptuveni 3 līdz 5 dienas.

Jau šobrīd uzsākta Motiv Ring iepriekšpasūtīšana. Gredzens maksās 199 dolārus. Pagaidām tas būs saderīgs tikai ar iOS operētājsistēmu.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

gaidām nākamo versiju ar amoled tačskrīnu, gps, wifi, mp3, BT un zvana veikšanas funkcijām.

Prusljix

Tgd, kad iznācis SD835, nākamā versija uz amoled displeja dzīs pilnu W10.

GGrs

Jāgaida daikta uzmava, kas skaitīs seksuālo aktivitāti, nodedzinātās kalorijas un spēs atšķirt vai dari pats sevi, vai priecājaties divatā.

Artis Abols

Auto upload Facebook.

x

partnerim – piekļuvi statistikai. par maksu, protams.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: