Reklāma

Motiv ievietojis fitnesa aktivitāšu sekotāju gredzenā

Jaunākie raksti

Hyundai un Kia birojos Vācijā veiktas kratīšanas aizdomās par krāpšanos ar dīzeļauto izmešiem

Vācijas varasiestādes veikušas kratīšanas vairākos Hyundai un Kia birojos. Korejiešu autoražotāji tiek turēti aizdomās par krāpšanos ar dīzeļauto izmešiem...

Kursors Stambulā iepazīstas ar jaunākajiem Huawei produktiem

Tieši vasaras saulgriežu laikā man sanāca interesanta iespēja pabūt Huawei produktu prezentācijā Stambulā, kurā tika prezentēti tieši Austrumeiropai, Ziemeļu...

Volkswagen ID.Buzz elektriskā mikroautobusa gaidībās

Tā kā jūnijs ir tas mēnesis, kad oficiāli sākas ID.Buzz iepriekšpārdošana, tad šis ir arī īstais mēnesis, lai mēs...

Audi vadība neapmierināta ar atsevišķu Vācijas ministru nostāju elektrifikācijas jautājumos

Aizvadītajā nedēļā Vācijas finanšu ministrs Kristians Lindners paziņoja, ka Vācija neatbalstīs Eiropas Savienības piedāvātos grozījumus, kas paredz aizliegt tirgot...

Montblanc Summit 3 – 1250 eiro vērts Wear OS 3.0 viedpulkstenis

Montblanc kopš Montblanc Summit 2 izlaišanas bija klusējis četrus gadus, bet nu izziņots Montblanc Summit 3 modelis ar Google...

CES 2017 tehnoloģiju izstādes ietvaros fitnesa aktivitāšu sekotāju tirgū ienācis jauns spēlētājs Motiv, kas savu fitnesa viedierīci ievietojis gredzenā. Motiv Ring iespējas ir salīdzināmas ar Fitbit produkciju – gredzenam ir sirdsdarbības sensors, tas spēj uzskaitīt soļus, gulēšanas paradumus un sportošanas laiku.

Motiv Ring ir vidēja izmēra gredzena formas viedierīce, tas būs pieejams pelēkā un rozā zelta krāsās. Motiv Ring ir izveidots no titāna, bet CES 2017 apmeklētāji to jau paspējuši nodēvēt par pārāk vieglu un šķietami lētu.

Motiv Ring uzlāde norit ar magnētisku uzlādes dokstaciju, kas ievietojama jebkurā USB pieslēgvietā. Faktiski Motiv Ring komplektā būs divas uzlādes ierīces, lai vienu var turēt mājās, bet otru pielikt pie atslēgām.

Motiv izstrādājis atbilstošu Motiv Ring lietotni viedierīcēm, lai būtu iespējams ātri sinhronizēt visus sasniegumus. Motiv pamatuzdevums būs veicināt lietotāja sporta aktivitātes, jo Motiv Ring pamatā uzskaitīs sportošanas laiku un kalorijas, kamēr noietie soļi un sirdsdarbība būtu uzskatāma par fona datiem.

Speciāli Motiv Ring izveidots liekts akumulators, bet precīza informācija par darbības laiku ar vienu uzlādi netiek sniegta. Mājaslapā minēts, ka Motiv Ring ar vienu uzlādi darbosies aptuveni 3 līdz 5 dienas.

Jau šobrīd uzsākta Motiv Ring iepriekšpasūtīšana. Gredzens maksās 199 dolārus. Pagaidām tas būs saderīgs tikai ar iOS operētājsistēmu.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks
04.01.2017 11:15

gaidām nākamo versiju ar amoled tačskrīnu, gps, wifi, mp3, BT un zvana veikšanas funkcijām.

Prusljix
04.01.2017 11:19
Reply to  Lapsinieks

Tgd, kad iznācis SD835, nākamā versija uz amoled displeja dzīs pilnu W10.

GGrs
04.01.2017 13:47

Jāgaida daikta uzmava, kas skaitīs seksuālo aktivitāti, nodedzinātās kalorijas un spēs atšķirt vai dari pats sevi, vai priecājaties divatā.

04.01.2017 14:47
Reply to  GGrs

Auto upload Facebook.

x
05.01.2017 11:35
Reply to  GGrs

partnerim – piekļuvi statistikai. par maksu, protams.

Reklāma