Microsoft pirms dažiem mēnešiem solīja, ka Windows 10 Holographic tiks stutēts ar citu ražotāju virtuālās realitātes briļļu piedāvāšanu. Paša Microsoft veidotais HoloLens izstrādātāju komplekts maksā 3000 dolārus, kamēr Lenovo tikko izziņotās brilles maksās ap 300 līdz 400 dolāriem.

Tāpat tiek ziņots, ka pie Windows 10 Holographic virtuālās realitātes brillēm strādājot Acer, Asus, Dell un HP.

The Verge bija pirmie, kuri dabūja aptaustīt gaidāmās Lenovo virtuālās realitātes brilles. Tiek ziņots, ka Lenovo virtuālās realitātes brilles saņēmušas divus 1440 x 1440 OLED ekrānus. To izšķirtspēja ir augstāka, nekā ierasts virtuālās realitātes brillēm.

Lenovo virtuālās realitātes brilles svērs aptuveni 340 gramus, kas ir mazāk pa Oculus Rift vai HTC Vive. Diemžēl Lenovo virtuālās realitātes brilles nenāks komplektā ar rokās ņemamiem spēļu vadības kontrolieriem, bet katram pašam nāksies izvēlēties no piedāvātā saraksta citu ražotāju kontroles ierīces. Tādējādi Lenovo virtuālās realitātes briļļu cena no 300 dolāriem pietuvosies 400 dolāru slieksnim.

Pagaidām nav zināms, kad Lenovo virtuālās realitātes brilles nonāks pie pircējiem. The Verge redzētās brilles vēl neesot pilnībā funkcionējošas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andish Gonzalez

Patreiz neredzu jēgu visām tām brillēm..
Tikai tik daudz kā kādu brīdi pamuļķoties un tas arī viss.