Lai gūtu Neiespējamas Misijas cienīgus piedzīvojumus, nemaz nav jāslēdz iekšā televizors. Kāda māte ASV bija aizsnaudusies, bet bērns ar viņas pirkstu nospiedumu veica vairākus pirkumus tiešsaistes veikalos.

Apple Touch ID nav spējis nosargāt bērna ielaušanos, jo pirkumu apstiprināšanai izmantots dusošās mātes pirksts. Skāde nodarīta par vismaz 250 dolāriem. Turklāt ne visas iegādātās preces izdevies atgriezt.

Pirkumiem tiešsaistē vairs nav nepieciešami ne PIN kodi, ne arī zināt paroles vai drošības jautājumus. Tikai vienu reizi reģistrē maksājumu karti, pēcāk pirkuma veikšanai atliek pieskarties pirkstu nospiedumu sensoram un nauda jau ir prom. Bērns bija paspējis veikt 13 pirkumus tiešsaistes veikalā, atgriezt veikalam izdevās tikai četras preces.

Reklāma

9
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
kmjDarisJānisUldis M.GGrs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

Piedodiet manu skepsi, bet nedodu i ne rubli, ka šis stāsts nav sacerēts. Ārzemju mēdijos ir pat štata vietas visādu mazāku un lielāku sensāciju sacerēšanai.

Īpaši labi tas strādā mēdijos, kur ziņa ir izstiepta uz 3 lapām, kas pilna ar banneriem. Un virsrakstu “Tu neticēsi, ko bērns izdarīja ar savas mātes pirkstu!”

Kristaps Ķēdis
Viesis
Kristaps Ķēdis

Tu tiešām neticēsi, bet es arī šinī rakstā nesaskatu ne kripatas patiesības. Kur rakstā vispār ir minēts, cik vecs, piemēram, ir šis bērns? Sajūta, ka puse Štatu vien no šādām baumām pārtiek.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

ticēšu gan.

kmj
Viesis
kmj

Nu, jo īpaši, ja bērns ir bezkaunīgs padsmitgadnieks, tad tur galīgi nebūtu nekāds pārsteigums, ka kaut ko sapērkas.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kuš! Nevajag skaļi par mūsu slepenajām shēmām :)

GGrs
Viesis
GGrs

Kristap, jaunajā kursors.lv versijā vajag ieviest upvote un downvote katram rakstam, lai šitādus dzeltenos rakstiņus un citu sūdu varētu pafiltrēt un likt jūsu autoriem saprast, ko vairāk un ko mazāk rakstīt.

Uldis M.
Viesis
Uldis M.

Vāu! Ko nu? A kāpēc neraksta par tām atvasēm kas pa kluso kamēr senči parubijušies izķeksē skaidrinieku no makiem vai tās pašas debetkartes? Pin kods? Sīči to atceras labāk par senčiem + parasti tas ir kaut kur turpat pierakstīts.

Jānis
Viesis
Jānis

Neiesējamas Misijas?

Daris
Viesis
Daris

Atceros Hašeka Šveikā lasīto par žurnālistu meistarstiķi en..:):):)