Samsung grasās nākamajā gadā Galaxy A sērijas viedtālruņus nodrošināt pret mitrumu un putekļiem. Jau kopš Galaxy A pirmās dienas Samsung ir īpaši centies to apdāvināt ar glītu dizainu, pieņemamām kamerām un labu veiktspēju par saprātīgu cenu.

Sagaidāms, ka Samsung jau CES 2017 ietvaros izziņos Galaxy A sērijas viedtālruņus ar mitruma noturību. Visticamāk, pie ūdens un putekļu noturības tiks Galaxy A3, A5 un A7 2017. gada viedtālruņu modeļi.

Arī Kursors.lv dosies uz pasaulē lielāko tehnoloģiju izstādi CES 2017. Izstāde šogad notiks jau piecdesmito reizi, tā pulcēs 3800 izstādes dalībniekus, 165 000 apmeklētājus no 150 valstīm un 6500 mediju pārstāvjus. CES 2017 sākas pēc nedēļas.

Reklāma

23
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JanisGGrsLapsinieksKristaps Skutelisreiny Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
GGrs
Viesis
GGrs

Tas ir jauki, varēšu mammai jaunu telefonu nopirkt. Samsung iet pareizo ceļu. Waterproof ir vienkārši must-have telefonam

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

jā, daži tā saka. lai gan man nekad dzīvē nav bijusi tāda vēlme vai prasība, tāds izvēles kritērijs. moš jāpievēršas selfiju taisīšanai lietusgāzē vai zem jūdins? Kaut kur lasīju nosacītu interviju ar huawei čiekuru – tas tak nav nekāds kaktu kantoris – varētu to vaterprūfu uztaisīt – bet nē – neesot pieprasījuma… hvz, karoč.

GGrs
Viesis
GGrs

Nu ja, nav pieprasījuma, tāpēc iphone 7 ir ūdensizturīgs. Es domāju, ka normāli telefoni ar laiku būs kā rokaspulksteņi šobrīd – pārsvarā visi ir ūdensizturīgi, un tā ir gandrīz vai norma, nevis papildu fīča.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

aifona gadījumā – ka tik nav tā – pārdošanas apjomi kopš 6tā gāja uz leju un kaut kā tak jādzenas pakaļ samsungam… pirms tam tak toms teica, ka nav, jo nevajag… OK, man īpaši nevajag, bet nav nekas iebilstams, ja tā būtu norma.

GGrs
Viesis
GGrs

Tev gan jau taisnība par to pakaļdzīšanos, tā kā huawei gan jau arī ieleks waterproof vilcienā, ja jau tik mierīgi var uztaisīt un abiem lielajiem konkurentiem ir. Un ar huawei gan jau arī pārējie ķīnieši pavilksies.

es
Viesis
es

Galvenais, lai ir ugunsdroši. Jā, nu jau banāls komentārs, bet tāda ir īstenība.

GGrs
Viesis
GGrs

Let it go. Pēc tāda skandāla šaubos vai kaut kas līdzīgs atkārtosies, Samsung nav kaut kāds kaktu kantoris.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

bez tam… kā liecina pēdējie finasu dati, samsungs cierē uz rekordpeļņu. domāju, ka cilvim parastajam vis tā notes būšana paslīdēja garām nepamanīta.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Vot, nedomāju, ka paskrēja, jo lidojot nevarēja nemanīt aizliegumus.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

jā, bet kautkāda histēriska pārējo modeļu pirkšana vērojama :D ja var ticēt netam.

GGrs
Viesis
GGrs

He he, cik % cilvēku LV lido? Par samsung note 7 nedienām LV pārsvarā zina un cepās tie kas lasa kursors.lv pārējiem diezgan pie vienas vietas, kas tur notiek.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Doh, 14% latviešu ir izceļojuši. Tā, ka lido daudzi. Un Note 7 problēma mēnešiem bazūnēta arī pa visiem plašsaziņas medijiem. Nevajag mēģināt mazināt šīs ķibeles nozīmi.

GGrs
Viesis
GGrs

Es neko nemazinu, reāli novērojumi. Lasu gan the verge, gan kursoru un vēl visādas geeku lapas un ir kaudze cilvēku, kas ir informēti par šito problēmu. Taču, šoreiz, jāpiekrīt Lapsiniekam, pārējo modeļu pirkšanu tas nekādi nav iespaidojis – lauku radiņi kaut ko “delfos par to samsungu” ir lasījuši, taču tas netraucē pirkt A, J vai S sērijas telefonus aci nepamirkšķinot.
Visi nav tādi tehnoloģiju fani, latvietim vidējam par to note sprāgšanu ir diezgan pie vienas vietas.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tas ir no zila gaisa izpīpēts pieņēmums vai arī statistikas datos (piemēram, GfK) balstīts secinājums? ;)

GGrs
Viesis
GGrs

Tā ir attieksme ;)

Janis
Viesis
Janis

Nevis cik cilvēki Latvijā lido, bet cik nelido?
Ja godīgi tad pieņemu,ka no visas iegūtas samsung peļņas, Latvija nesastāda pat 1% tā, kā to visu vispār būtu lieki pieminēt…

reiny
Viesis
reiny

Bet tāda reklāma! Katrā lidostā īpašs plakāts. Piloti pirms katra lidojuma īpši atzīmē. utt.
Tagad visi zina, ka Samsung taisa ultra modernus telefonus. Nu gadās reizēm nošaut greizi. Bet nedomāju, ka tas kādu atturēja piemēram no Samsung A5 (2016) iegādes.
Redz, alternatīva ir HTC flagmaņi. Droši, izturīgi un neviens par tādiem neko nav dzirdējis.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

HTC nav labs piemērs, jo tos Latvijā īsti normāli nevar nopirkt. Un arī pats HTC ir drīzāk miris nekā dzīvs.

Tā Samsung pirkšana kaut kādā mērā ir saistīta ar to, ka Latvijā praktiski nav alternatīvu. Tik sliktā situācijā telefonu ziņā mēs sen neesam bijuši. Plus, tie Samsung telefoni, kas nesprāgst nav slikti.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nav jau tā, ka nav samsungam alternatīvu. kā man ziņo insaideri, šogad huawejam ir ļoti socies LV.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, Huawei ir viens no nedaudzajiem vēl dzīvajiem konkurentiem? Kurš vēl? LG Baltijā vairs nav. Sony sokas pavisam knapi. HTC praktiski nav pārstāvēts. Tūlīt nodzīvosim līdz situācijai kāda bija pirms brīža, kad Samsung diktēja noteikumus. Operatoriem tāpēc nemaz nepatīk šī situācija un Huawei straujā nākšana pie varas.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nu paši vainīgi… galvenais, lai nav negodīga vienošanās par augstas cenas turēšanu… Ja tā reāli skatās – Tu gribi aifonu un Tev tak ir piejāt vai ir vēl 4 vai 6 brendi kā alternatīvas.
Mēs jau esam piedzīvojuši totālu nokijas monopolu (kurš šodien nevienam i sapņos nerādās). I dzīvi esam… Kādam ir jādominē, lai notiktu attīstība.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, daļēji arī paši vainīgi, tomēr, nē, tas nav pajāt no patērētāja viedokļa raugoties. Maza konkurence parasti nozīmē neadekvātu piedāvājumu, kaut vai cenu ziņā. Esmu par to, lai mums kā pircējiem būtu iespēja izvēlēties starp daudz lokāli (kaut vai Baltijas līmeņa lokāli) pieejamām un atbalstītām mobilajām ierīcēm.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

diemžēl… tas nu nav no mums atkarīgs – esam mazs tirgus – LG pasaka genaht un genaht arī ir.