Web Analytics
More
  Reklāma

  TouchWiz saskarne iegūst jaunu izskatu un vārdu Samsung Experience

  Jaunākie raksti

  Līdz ar jaunākās Galaxy S7 Nougat beta operētājsistēmas versijas atnākšanu Samsung ir pārdēvējis TouchWiz saskarnes vizuālos un funkciju pielāgojumus par Samsung Experience. Galaxy S7 Nougat beta operētājsistēmas versija ir atnesusi vairākas iespējas, kas iepriekš bija pieejamas tikai nelaimīgajam Note7 modelim.

  Samsung nekad nav pārlieku stāstījis par TouchWiz saskarni, tās attīstību un kopējo uzņēmuma viedtālruņu filozofiju. Pēdējo reizi Samsung lielīja TouchWiz saskarni Galaxy S2 laikos. Pēcāk bija vērojams pamatīgs TouchWiz saskarnes pagrimums, kas bremzēja viedtālruņus un kaitināja lietotājus. Tikai ar Galaxy S6 sēriju TouchWiz saskarni izdevās sakārtot.

  Reklāma

  Samsung Experience saskarnē vērojamas baltās un gaiši zilās krāsas saspēle, mazāks uzsvars likts uz košajām krāsām. Samsung ir pamatīgi strādājis, lai sakārtotu izvēļņu haosu un atvieglotu dizainu. Šobrīd Android 7.0 “Galaxy Beta Program” pieejama Dienvidkorejā, bet tā drīzumā būs pieejama arī Lielbritānijas, ASV un Ķīnas iedzīvotājiem. Galaxy S7 un Galaxy S7 edge viedtālruņu lietotāji var iepazīties ar Android 7.0 Nougat darbību un arī jaunākajām Samsung saskarnes versijām, tāpat ir iespējams sniegt savu novērtējumu un ieteikumus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma