Mobilo sakaru operators “Tele2” uzsācis sadarbību ar Google un Latvijā piedāvā saviem klientiem – Android lietotājiem – iespēju ērtākiem maksājumiem Google Play. Tagad “Tele2” klientiem ir iespēja maksājumus par aplikācijām un citiem pirkumiem pievienot savam ikmēneša rēķinam par telekomunikāciju pakalpojumiem tā vietā, lai maksātu ar bankas karti.

Līdz šim maksājumi par aplikāciju iegādi Google Play tika veikti ar bankas kartēm. Iespēja maksāt par Google Play pakalpojumiem, iekļaujot tos sava mobilo sakaru operatora rēķinā, ir jaunums Latvijas tirgū un paver iespēju “Tele2” klientiem ērti un droši lietot jaunus un inovatīvus pakalpojumus gan personīgajām, gan biznesa vajadzībām.

“Mūsu klienti bauda “Tele2” 4G internetu, lietojot interesantas un kvalitatīvas aplikācijas. Pirkumi Google Play ir lieliska iespēja iegūt vairāk no sava viedtālruņa, turklāt drošā veidā. Šīs sadarbības ietvaros “Tele2” piedāvā klientiem veikt pirkumus Google Play, iekļaujot tos “Tele2” rēķinā vai maksājot no priekšapmaksas konta. Tas būs īpaši nozīmīgi un pavērs jaunas iespējas mūsu klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir izvēlējušies nereģistrēt savas banku kartes, piemēram, nevēloties izmantot bankas karti bērna tālrunī,” stāsta Didzis Solims, “Tele2” produktu direktors.

“Google Play piedāvā plašu jaunāko filmu klāstu gan iegādei, gan nomai, tāpēc šobrīd mēs esam pievienojuši  Google Play kā piekto aplikāciju “Tele2” Atvērtajai televīzijai”. Tas nozīmē vēl plašāku un dažādāku saturu mūsu klientiem, kuri to var baudīt gan mobilajās ierīcēs vai izmantot Straumētāju, lai skatītos pārraides arī TV ekrānā,” piebilst D.Solims.

Jaunais maksājuma veids par Google Play ir pieejams visiem “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klientiem, kas lieto Android ierīces, un tiek piedāvāts bez papildu maksas. Pēcapmaksas klientiem maksa par pirkumiem Google Play tiks iekļauta ikmēneša rēķinā, savukārt “Zelta Zivtiņas” lietotājiem – iekļauta ikmēneša rēķinā vai norēķinoties no priekšapmaksas konta.

Google Play piedāvā aplikācijas, filmas, grāmatas un mūziku. Viedtālruņu lietotājiem ir pieejamas vairāk kā 1 miljons aplikāciju, 35 miljoni dziesmu un vairāk kā 5 miljoni grāmatu.

Lai sāktu lietot jauno pakalpojumu, klientiem, kuri izmanto Android ierīces, ir jāpievieno savs “Tele2” mobilais numurs savā Google profilā un, norēķinoties par saturu, jāizvēlas “Tele2” kā maksājuma veids. Limits par vienu pirkumu ir līdz 15 eiro un mēneša limits – līdz 50 eiro.

2016-11-29_1137

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisKristaps Ķēdispirx73SkābeneGGrs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
GGrs
Guest
GGrs

Šitas ir forši, varēšu savu google drive un spotify ikmēneša maksājumu pārmest uz tele2 rēķinu.

pirx73
Guest
pirx73

Redzu vienu problēmu – bērnu telefoni. Ir jābūt iespējai tiem bloķēt šādu iespēju, citādi sīcis sapirksies un vecākiem jāmaksā.

Skābene
Guest
Skābene

A ja darba telefons!? tak lai pērk, nav jau pašam rēķini jāmaksā! :)

pirx73
Guest
pirx73

Man pašam nav darba, tāpēc uzreiz neiedomājos. :)
Jā, tas ir vēl jautrāk.

Kristaps Ķēdis
Guest
Kristaps Ķēdis

Kur problēma Parent Control uzlikt jeb to pašu paroli, lai neložņā vispār?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Izrādās, ka LMT arī piedāvā tādu pašu pakalpojumu: http://www.lmt.lv/lv/google-play