Baumas norāda, ka Lenovo varētu atteikties no Lenovo zīmola izmantošanas viedtālruņos. Tā vietā visi ražotāja viedtālruņi iznāks zem Motorola zīmola. Pārējām ražotāja precēm, piemēram, klēpjdatoriem, Lenovo zīmols tiks saglabāts. Baumas tiek saistītas ar ļoti vājajiem Lenovo viedtālruņu divīzijas finanšu rādītājiem.

Lenovo viedtālruņu divīzijas apgrozījums nogāzies par 2 miljardiem dolāru pēdējo trīs mēnešu laikā, ja to salīdzina ar iepriekšējo gadu. Lenovo kopumā šo apgrozījuma kritumu neizjūtot, jo vairāk nekā 70% peļņu nodrošina Lenovo datoru bizness.

Lenovo viedtālruņu divīzija ir piedzīvojusi pamatīgu uzticības triecienu, jo tika oficiāli paziņots, ka Lenovo negrasās iet Motorola ceļu, piedāvājot ātrus Android operētājsistēmas atjauninājumus. Pat aptuveni gadu un pāris mēnešus vecais Motorola Moto G3 modelis nesaņems Nougat atjauninājumu. Pret šādām baumām runā fakts, ka Moto zīmols ir izplatīts ASV un Indijā, minimāli arī Eiropā. Lenovo zīmols tiek izmantots Krievijā, Indijā, Brazīlijā un citos lielajos tirgos.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
vards

2 miljardi nav tā kā par daudz?

P.S. Apsveicu kursora reklāmas komandu – jūs beidzot piespiedāt mani uzlikt reklāmu bloķetāju. Kuram ģēnijam nez iešāvā prātā ievietot reklāmu ar automātisku skaņu?

GGrs

O jā. Member when… kursors reklāmas bija tik labas, ka ar prieku varēja likt whitelistā un reizēm pat uzklikšķināt uz kādas tikai tāpēc, lai Kristapam prieciņš?? … I member

Kristaps Skutelis

Eh, atkal atpakaļ tās skanošās reklāmas? Speciāli nav liktas un būs jāparokas pa Google iestatījumiem, lai tās atslēgtu. Atvainojos! Mēs mēdzam ik pa laikam jūs apgrūtināt ar visādām reklāmām, bet skanošās šeit nav cieņā arī no redakcijas puses.

Lapsinieks

jā, B***%$%$%$, pārbiedēju visu biroju!comment image

KKTK

Jā, lūdzu bez video reklāmām. Citādi es arī ņemu nost eksepšenu uz kursors.lv

Kristaps Skutelis

Šādas reklāmas arī es te negribu redzēt. Centīšos aizvākt.

KKTK

Pag nesapratu – vai tad Motorolu neuzspridzināja?

Krotow

Tas bija tikai viens mērglīgs sīkpirdis, kurš bija uzurpējis telefona nosaukumu.