Xiaomi vakar izziņoja ne tikai viedtālruni bez ekrāna sānu un augšdaļas apmalēm, bet arī jaunas virtuālās realitātes brilles Xiaomi Mi VR, kas izmanto viedtālruni ekrāna vietā… līdzīgi kā to dara absolūtais vairums virtuālās realitātes briļļu ražotāji.

Xiaomi Mi VR izziņotā cena ir tikai 29 dolāri, par samaksāto saņemsi ne tikai brilles ar iebūvētiem kustību sensoriem, bet arī rokās turamu kontrolieri ar 9 virzienu kustību sensoru. Xiaomi uzsver, ka Mi VR briļļu un “džoistika” sensori strādā ar niecīgu 16 ms aizturi. Vienlaikus ar Xiaomi Mi VR brillēm izziņots arī MIUI VR lietotņu veikals. Virtuālā realitātes briļļu iznākšanas laikā MIUI VR lietotņu veikalā būšot vismaz 30 lietotnes un 500 video klipi.

Šobrīd ir pāragri to apgalvot, bet izskatās, ka Xiaomi gatavojas pamatīgi konkurēt ar Google Daydream virtuālās realitātes platformu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Cepuri nost čing čongam!Tā turpināt!

pittalo

Casual rasisms joprojām ir rasisms, dunduk

Inspektors Caps

Cik smieklīgi klausīties pārmetumus no personas, kas savos komentāros izmanto naida runu un personas cieņu un godu aizskarošus lamuvārdus! :)

digitalk

kazuāls joks par citu tautību joprojām ir un paliek kazuāls joks. tēvocītis Ļao savā šķūnīti tāpat tevi nesadzirdēs.

Aleksandrs Okuņevs

Ja es nemaldos, tad uz IO 2016, kad Google prezentēja Daydream, viens no partneriem bija Xiaomi. Tāpēc pieļauju, ka šis būs savienojams ar Daydream.

Menestrels

Jā, Xiaomi ražos Daydream Ready telefonus. Domāju uz Mi VR varēs izmanto Daydream visā tā burvībā.

Krotow

Šīm vismaz lokalizācija nav aktuāla. Nupat sanāca apinstalēt vienas meitenes Xiaomi Mi4, kur viss, ir brīnišķīgi, taču latviešu lokalizācijas nav. Precīzāk – ir lietotāja interfeiss 90% latviešu valodā (atlikums angliski), taču Eiropas valstis nav sarakstā, attiecīgi tuvākā lokācija ir Krievija vai Baltkrievija (labi vēl, ka pareizo laika zonu var uzstādīt no operatora).

as

Krotow, kam vajag to lokalizāciju? Appi runā latviski, paša telefona settingi ir angliski. Dižas neērtības neizjūtu