Web Analytics
More
  Reklāma

  Šonedēļ Rīgā norisināsies Baltijā lielākā Drupal konference

  Jaunākie raksti

  Šajā piektdienā, 28.oktobrī pulksten 9:00 Rīgā, Albert Hotel (Dzirnavu iela 33) norisināsies atvērtā koda sistēmai Drupal veltīta starptautiska konference DrupalCamp Baltics 2016. Konference kādā no Baltijas valstu galvaspilsētām norisinās jau septīto gadu un ik reizi pulcē ap simt nozares profesionāļu un Drupal entuziastu. DrupalCamp Baltics ir ne tikai iespēja dalīties pieredzē un zināšanās par dažādām Drupal un biznesa attīstībai svarīgām tēmām, bet arī veidot jaunas biznesa attiecības un saņemt atbildes uz jautājumiem, kā Drupal var palīdzēt radīt jaunu biznesa vērtību, lietderīgi izmantojot uzņēmuma resursus.

  Konferencē sev saistošas tēmas atradīs gan tie, kuri ar atvērtā koda sistēmu iepazinušies pavisam nesen, gan tie, kurus var dēvēt par Drupal ekspertiem. Paralēli norisināsies divas prezentāciju sesijas un viena praktisko nodarbību sesija. Konferencē uzstāsies tādi Drupal eksperti kā Rubens Teijero (Ruben Teijeiro), Marts Matso (Mart Matsoo) un Lerijs Gārfilds (Larry Garfield). Tiks piedāvātas kā Drupal tehniskajām aktualitātēm un biznesa attīstības tendencēm veltītas prezentācijas, tā Drupal projektu pieredzes stāsti un praktiskās nodarbības, tostarp nodarbība Drupal iesācējiem.

  DrupalCamp Baltics 2016 programma un biļetes pieejamas konferences mājas lapā www.drupalcampbaltics.com. Mediju pārstāvjiem, iepriekš reģistrējoties, konferences apmeklējums bez maksas.

  Drupal ir atvērtā koda satura vadības sistēma un web risinājumu izstrādes platforma ar plašu funkcionalitāti. To nepārtraukti uztur, attīstīta un uzlabo tūkstošiem lietotāju un izstrādātāju, veidojot aktīvu Drupal kopienu. Baltijas Drupal speciālisti ir nozīmīga šīs kopienas daļa un regulāras tikšanās ir būtiskas, lai vairotu kopienas kompetenci un konkurētspēju.

  DrupalCamp Baltics 2016 norisi atbalsta ADM Interactive, Awave, Wunder, Drontti un Adapt.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma