Renault nāk klajā ar paziņojumu par sadarbību ar Waze – populāro tiešsaistes pūļpakalpojuma navigācijas lietotni –, lai vēl vairāk uzlabotu braukšanas un navigācijas ērtības klientiem un autobraucējiem, kuri izmanto Renault automašīnas, to vidū Eiropā pārdotāko elektrisko spēkratu ZOE.

Waze izrādīs jaunās lietotnes demo versiju, kas paredzēta Android Auto sistēmai, ekskluzīvi Renault stendā pasaules lielākajā auto izstādē Parīzē, kas notiek šonedēļ. Waze, kas paredzēta Android Auto, būs pieejama no 2017. gada sākuma visās Renault automašīnās ar R-Link un R-Link 2 multimediju sistēmām, kas saderīgas ar Android Auto. Šī sadarbība ar Waze uzsver Renault mērķi atvieglot autovadītāju dzīvi, padarot ceļus drošākus un patīkamākus un dodot iespēju izvēlēties izdevīgo un ērtāko maršrutu.

“Renault vēlas padarīt braukšanu vienkāršu, un mēs esam gandarīti par iespēju sadarboties ar Waze, lai vienotu autovadītājus brīvā, populārā navigācijas lietotnē un tādējādi dotu klientiem lielākas izvēles iespējas,” sacīja Benuā Žolī, Renault Group Auto savienojamības un mobilitātes pakalpojumu daļas pārdošanas un mārketinga vadītājs.

Par godu ZOE Z.E. 40 laišanai klajā, sākot no 1. oktobra, Waze kartē parādīsies spraudņi ar Renault logotipu, kas norādīs 13 000 elektriskās uzpildes vietas Francijā, tāpat arī logotipi būs redzami meklētājā, lai būtu iespējams labāk atrast šīs vietas.

Žeroms Martī, Ads Waze Country menedžeris Francijā, sacīja: “Mūsu, navigācijas lietotnes Waze, ko uztur pasaulē lielākā autovadītāju kopiena, misija ir palīdzēt autovadītājiem kļūt zinošākiem satiksmē. Zinot, ka Renault ielaužas jaunā teritorijā, popularizējot elektriskos automobiļus, uzskatījām par svarīgu spēju palīdzēt mūsu kopīgajiem klientiem atrast elektriskās uzpildes vietas tikpat viegli, kā degvielas uzpildes stacijas. Abas puses esam ieinteresētas padarīt autovadīšanu patīkamāku un vienkāršāku, un ar nepacietību gaidām jaunas sadarbības iespējas, līdzīgi kā izstrādājot Waze lietotni Android Auto sistēmai.”

renault_83242_global_en

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andis Silakaktins

Beidzot! Jācer, ka arī citi Androidi varēs beidzot normāli palaist Waze!

Bils

Lūk šie tiešām ir pozitīvi jaunumi! Apnicis telefonā lūrēt un biežāk to lādēt!
Jācer ka drīzumā būs pieejams arī citiem zīmoliem.

Vilis

Kā Wāzē var nomainīt valodu, no angļu uz latviešu?

digitalk

palaid Waze -> menu tačpoga -> Settings zobrats augšējā kreisajā stūrī
tad Voice language vai General -> Language, kuru nu valodu tev vajag.

Vilis

:) Viss ir bumbās. Paldies!

aigi

Forši, manam Kadjar būs Android Auto. Lieliskas ziņas. Cerams, ka nekavēsies un gada sākumā arī parādīsies, jo tās rūpnīcas navigācijas (tomtom) ir suck…

as

Ziņa apsveicama, jo čakarēties ar telefonu patiešām nav ērti. Kur viņi ņems internetu auto, jāpēr atsevišķa SIM kartiņa?

Kā Android telefonā Wazei pateikt, lai skaņu raida uz bluetooth austiņu?
Man nestrādā ne IESLĒGTS, ne IZSLĒGTS “Skaņa caur telefonu”, ti vislaik skaņa skan uz telefona, nevis caur bluetooth ausi.

Pārgāju no apple uz androd un še Tev, pārsteigums!