Web Analytics
More
  Reklāma

  Renault sāk sadarbību ar Waze

  Jaunākie raksti

  Renault nāk klajā ar paziņojumu par sadarbību ar Waze – populāro tiešsaistes pūļpakalpojuma navigācijas lietotni –, lai vēl vairāk uzlabotu braukšanas un navigācijas ērtības klientiem un autobraucējiem, kuri izmanto Renault automašīnas, to vidū Eiropā pārdotāko elektrisko spēkratu ZOE.

  Waze izrādīs jaunās lietotnes demo versiju, kas paredzēta Android Auto sistēmai, ekskluzīvi Renault stendā pasaules lielākajā auto izstādē Parīzē, kas notiek šonedēļ. Waze, kas paredzēta Android Auto, būs pieejama no 2017. gada sākuma visās Renault automašīnās ar R-Link un R-Link 2 multimediju sistēmām, kas saderīgas ar Android Auto. Šī sadarbība ar Waze uzsver Renault mērķi atvieglot autovadītāju dzīvi, padarot ceļus drošākus un patīkamākus un dodot iespēju izvēlēties izdevīgo un ērtāko maršrutu.

  Reklāma

  “Renault vēlas padarīt braukšanu vienkāršu, un mēs esam gandarīti par iespēju sadarboties ar Waze, lai vienotu autovadītājus brīvā, populārā navigācijas lietotnē un tādējādi dotu klientiem lielākas izvēles iespējas,” sacīja Benuā Žolī, Renault Group Auto savienojamības un mobilitātes pakalpojumu daļas pārdošanas un mārketinga vadītājs.

  Par godu ZOE Z.E. 40 laišanai klajā, sākot no 1. oktobra, Waze kartē parādīsies spraudņi ar Renault logotipu, kas norādīs 13 000 elektriskās uzpildes vietas Francijā, tāpat arī logotipi būs redzami meklētājā, lai būtu iespējams labāk atrast šīs vietas.

  Žeroms Martī, Ads Waze Country menedžeris Francijā, sacīja: “Mūsu, navigācijas lietotnes Waze, ko uztur pasaulē lielākā autovadītāju kopiena, misija ir palīdzēt autovadītājiem kļūt zinošākiem satiksmē. Zinot, ka Renault ielaužas jaunā teritorijā, popularizējot elektriskos automobiļus, uzskatījām par svarīgu spēju palīdzēt mūsu kopīgajiem klientiem atrast elektriskās uzpildes vietas tikpat viegli, kā degvielas uzpildes stacijas. Abas puses esam ieinteresētas padarīt autovadīšanu patīkamāku un vienkāršāku, un ar nepacietību gaidām jaunas sadarbības iespējas, līdzīgi kā izstrādājot Waze lietotni Android Auto sistēmai.”

  renault_83242_global_en

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  30.09.2016 17:59

  Beidzot! Jācer, ka arī citi Androidi varēs beidzot normāli palaist Waze!

  Bils
  30.09.2016 19:03

  Lūk šie tiešām ir pozitīvi jaunumi! Apnicis telefonā lūrēt un biežāk to lādēt!
  Jācer ka drīzumā būs pieejams arī citiem zīmoliem.

  Vilis
  30.09.2016 19:23

  Kā Wāzē var nomainīt valodu, no angļu uz latviešu?

  digitalk
  01.10.2016 03:50
  Reply to  Vilis

  palaid Waze -> menu tačpoga -> Settings zobrats augšējā kreisajā stūrī
  tad Voice language vai General -> Language, kuru nu valodu tev vajag.

  Vilis
  01.10.2016 17:15
  Reply to  digitalk

  :) Viss ir bumbās. Paldies!

  aigi
  02.10.2016 15:38

  Forši, manam Kadjar būs Android Auto. Lieliskas ziņas. Cerams, ka nekavēsies un gada sākumā arī parādīsies, jo tās rūpnīcas navigācijas (tomtom) ir suck…

  as
  04.10.2016 15:50

  Ziņa apsveicama, jo čakarēties ar telefonu patiešām nav ērti. Kur viņi ņems internetu auto, jāpēr atsevišķa SIM kartiņa?

  Kā Android telefonā Wazei pateikt, lai skaņu raida uz bluetooth austiņu?
  Man nestrādā ne IESLĒGTS, ne IZSLĒGTS “Skaņa caur telefonu”, ti vislaik skaņa skan uz telefona, nevis caur bluetooth ausi.

  Pārgāju no apple uz androd un še Tev, pārsteigums!

  Reklāma