Lenovo ir tikko apstiprinājis, ka tiek atlaisti vismaz 1100 darbinieki, kas ir aptuveni 2% no Lenovo kopējā darbinieku skaita. Atlaišanas pārsvarā skars Lenovo iegādāto Motorola Mobility viedtālruņu divīziju.

Paziņojumā Lenovo norādījis, ka atlaišanas saistītas ar Motorola stratēģisko integrāciju Lenovo, lai uzņēmums spētu konkurēt viedtālruņu tirgū, tādējādi uzņēmums nodrošinās ilgtermiņa peļņu. Vēl 2015. gadā Lenovo atlaida 3200 cilvēkus, jo uzņēmuma vadība uzskatīja, ka globālais viedtālruņu tirgus ir pārāk vājš, dažādas valūtu svārstības pamatīgi samazina peļņu.

Kopumā tiek uzskatīts, ka Motorola darbinieku atlaišanas Lenovo gada laikā ietaupīs 1.35 miljardus dolāru. Lenovo uzsver, ka darbinieku atlaišana neietekmēs viedtālruņu ražotājus, bet gan ofisa darbiniekus. Baumu līmenī tiek uzskatīts, ka Lenovo ir atlaidis vismaz 50% no “vecajiem” Motorola ASV. Daži resursi uzskata, ka pēc Motorola iegādes Lenovo ir atlaidis gandrīz 95% no pārņemtajiem Motorola darbiniekiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
TomsQ

Virsraksts…

Pumba

Eh, Tom. Nu tad savu variantu…

TomsQ

Artis izlaboja, viss ok;)

Lapsinieks

joprojām ir pasekls, tiešs pārcēlums no angļu valodas

digitalk

savdabīgi izjust līdzjūtību mūsdienu haizivju businesa pasaulē, bet man žēl Motorolas. sen vairs nav sīkuzņēmums (un tagad vnk nav), kurš cīnījās amurikāņu tirgū un izspieda likumos savu redzējumu. mans pirmais mobtels ne koferīša stilā…