Web Analytics
More
  Reklāma

  Bail salauzt savu dronu? Izveido to no LEGO!

  Jaunākie raksti

  Visi dronu īpašnieki zina, ka šīs spēļmantiņas ir dārgas un trauslas, tāpēc ne vienmēr tiek iegūti labākie kadri, baidoties no iespējas ar dronu kaut kur ietriekties vai to nogāzt zemē. Vismaz daļējs risinājums dronu trauslumam ir atrasts – tagad katrs pats var uzbūvēt savu lidaparātu no LEGO klucīšiem.

  Flybrix piedāvā visu nepieciešamo, lai no jau esošām LEGO detaļām būtu iespējams izgatavot lidaparātu. Pieejami dažādi Flybrix sākuma komplekti – ar sešiem un astoņiem rotoriem, komplektā ietilpst arī ar Arduino saderīgs un iepriekš programmēts procesors.

  Reklāma

  No LEGO tapušais Flybrix drons būs vadāms ar viedtālruni un Flybrix lietotni, kas pieejama Android un iOS lietotājiem. Iespējams iegādāties arī īstu tālvadības pulti, ja viedtālruņa pārvaldītais attālums šķiet par mazu. Flybrix piedāvātajam komplektam katrs pats var pievienot Wi-Fi un GPS moduļus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  11 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  26.09.2016 14:09

  Iepazīšanās vajadzībām ar priekšmetu jaunajai paaudzei noderēs, tāpat kā LEGO saliekamie auto un vilcieni. Citādi ne – plastmasas klucīši ar laiku izļurkājas un jaunajiem pilotiem nāksies tos stiprināt ar skoču :P

  Par vadību no telefona lai šamie aizmirst tūlīt pat. Pārāk liela aizture attēla parādīšanai. Lēnam kruīzam pa koridoru un viestabu vēl ir Ok, taču ātrākam fanam tas ir galīgi garām – tur vajag tiešos sakarus no kameras uz ekrāna.

  digitalk
  26.09.2016 16:55
  Reply to  Krotow

  vienam lidonim pietiks :D
  comment image

  Lapsinieks
  26.09.2016 17:08
  Reply to  Krotow

  lego plastmasas klucīši ar laiku neizļurkājas, var apbružāties, bet 15 gadu laikā neesmu redzējis NEVIENU vaļīgu lego kluci. Un es zinu ko runāju.

  Krotow
  27.09.2016 01:34
  Reply to  Lapsinieks

  Lapsiniek, vai pats kaut rotaļu dronu esi lidinājis? Ja jā tad gan jau zini, ka līdz spēsi to puslīdz sakarīgi vadīt, trieksies zemē un sienās virkni reižu. Un klucīši tad visbiežāk ies pa gaisu kopā ar propelleriem. Jaunajiem censoņiem tas var ātri apnikt un tad uz skatuves parādīsies skočs u.c. stiprināmās tehnoloģijas. Savukārt papildus kluču rinda apkārt propelleriem būs smaga un tāpat pret triecieniem neizturīga.

  digitalk
  27.09.2016 05:37
  Reply to  Krotow

  skocis, skocis. booring. reku īsta vīru izvēle, vienam komplektam pietiks.comment image

  Krotow
  27.09.2016 12:53
  Reply to  digitalk

  Error 503 No healthy backends

  Lapsinieks
  27.09.2016 09:47
  Reply to  Krotow

  un kāds visam šitam sakars ar lego ļurkāšanos vai neļurkāšanos?

  Kaspars
  26.09.2016 15:27

  WTF, Arti, kas tas par rakstu??

  “Visi dronu īpašnieki zina, ka šīs spēļmantiņas ir dārgas un trauslas, tāpēc ne vienmēr tiek iegūti labākie kadri, baidoties no iespējas ar dronu kaut kur ietriekties vai to nogāzt zemē. Vismaz daļējs risinājums dronu trauslumam ir atrasts – tagad katrs pats var uzbūvēt savu lidaparātu no LEGO klucīšiem.”

  Vai šo varēs uzbūvēt lētāk nekā nopirkt kaut klādu ķīnas mazo lidojošo štruntu??
  Vai ar šo varēs iegūt labākus kadrus??
  Vai lego atrisina trausluma problēmu?

  Aprakstītas dārgo dronu problēmas un piedāvāts risinājums astoņgadīgiem bērniem??

  digitalk
  26.09.2016 16:50
  Reply to  Kaspars

  tak fanī raksts, ko tur cepties? :)

  > Vai šo varēs uzbūvēt lētāk nekā nopirkt kaut klādu ķīnas mazo lidojošo štruntu??

  lētāk ne, bet sadauzīto var salikt no jauna negaidot 2 nedēļas piegādi no Ķīnas.

  > Vai ar šo varēs iegūt labākus kadrus??

  a tas štrunts vispār kameru pacelt var? ;) bet labākus kadrus varētu iegūt, nav žēl riskēt.

  > Vai lego atrisina trausluma problēmu?

  saliksi no jauna, why not?

  Krotow
  27.09.2016 01:43
  Reply to  Kaspars

  Tak ko tu cepies, tas projekts ir vienkārši pašapziņas pakasīšanai no sērijas – mēs varam arī tā. Dronu tēma ir ļoti plaši un dziļa – sākot ar 15 zaļos vērtiem ķīniešu štruntiem un beidzot ar verķiem ar iekšdedzes dzinējiem, kas var pacelt 2 cilvēkus un vilkt uz priekšu ar 300 km/h. Džeki varēja pie reizes uztaisīt arī sacīkšu versiju ar 5-collu propelleriem, 2300KV motoriem un 4S bateriju. Varu derēt, ka lego kluči pietiekami biezā kārtā izturētu. Un tad varētu taisīt divi vienā sacensības, kur otrā daļa būtu pēc kraša pa zemi izmēto daļu sameklēšana un salasīšana uz laiku – uzvarētu… Read more »

  digitalk
  27.09.2016 05:31
  Reply to  Krotow

  beidz zviedzināt, ņauka tāds :D

  Reklāma