Visi dronu īpašnieki zina, ka šīs spēļmantiņas ir dārgas un trauslas, tāpēc ne vienmēr tiek iegūti labākie kadri, baidoties no iespējas ar dronu kaut kur ietriekties vai to nogāzt zemē. Vismaz daļējs risinājums dronu trauslumam ir atrasts – tagad katrs pats var uzbūvēt savu lidaparātu no LEGO klucīšiem.

Flybrix piedāvā visu nepieciešamo, lai no jau esošām LEGO detaļām būtu iespējams izgatavot lidaparātu. Pieejami dažādi Flybrix sākuma komplekti – ar sešiem un astoņiem rotoriem, komplektā ietilpst arī ar Arduino saderīgs un iepriekš programmēts procesors.

No LEGO tapušais Flybrix drons būs vadāms ar viedtālruni un Flybrix lietotni, kas pieejama Android un iOS lietotājiem. Iespējams iegādāties arī īstu tālvadības pulti, ja viedtālruņa pārvaldītais attālums šķiet par mazu. Flybrix piedāvātajam komplektam katrs pats var pievienot Wi-Fi un GPS moduļus.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowLapsinieksdigitalkKaspars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Iepazīšanās vajadzībām ar priekšmetu jaunajai paaudzei noderēs, tāpat kā LEGO saliekamie auto un vilcieni. Citādi ne – plastmasas klucīši ar laiku izļurkājas un jaunajiem pilotiem nāksies tos stiprināt ar skoču :P

Par vadību no telefona lai šamie aizmirst tūlīt pat. Pārāk liela aizture attēla parādīšanai. Lēnam kruīzam pa koridoru un viestabu vēl ir Ok, taču ātrākam fanam tas ir galīgi garām – tur vajag tiešos sakarus no kameras uz ekrāna.

digitalk
Viesis
digitalk

vienam lidonim pietiks :D
comment image

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

lego plastmasas klucīši ar laiku neizļurkājas, var apbružāties, bet 15 gadu laikā neesmu redzējis NEVIENU vaļīgu lego kluci. Un es zinu ko runāju.

Krotow
Viesis
Krotow

Lapsiniek, vai pats kaut rotaļu dronu esi lidinājis? Ja jā tad gan jau zini, ka līdz spēsi to puslīdz sakarīgi vadīt, trieksies zemē un sienās virkni reižu. Un klucīši tad visbiežāk ies pa gaisu kopā ar propelleriem. Jaunajiem censoņiem tas var ātri apnikt un tad uz skatuves parādīsies skočs u.c. stiprināmās tehnoloģijas. Savukārt papildus kluču rinda apkārt propelleriem būs smaga un tāpat pret triecieniem neizturīga.

digitalk
Viesis
digitalk

skocis, skocis. booring. reku īsta vīru izvēle, vienam komplektam pietiks.comment image

Krotow
Viesis
Krotow

Error 503 No healthy backends

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

un kāds visam šitam sakars ar lego ļurkāšanos vai neļurkāšanos?

Kaspars
Viesis
Kaspars

WTF, Arti, kas tas par rakstu??

“Visi dronu īpašnieki zina, ka šīs spēļmantiņas ir dārgas un trauslas, tāpēc ne vienmēr tiek iegūti labākie kadri, baidoties no iespējas ar dronu kaut kur ietriekties vai to nogāzt zemē. Vismaz daļējs risinājums dronu trauslumam ir atrasts – tagad katrs pats var uzbūvēt savu lidaparātu no LEGO klucīšiem.”

Vai šo varēs uzbūvēt lētāk nekā nopirkt kaut klādu ķīnas mazo lidojošo štruntu??
Vai ar šo varēs iegūt labākus kadrus??
Vai lego atrisina trausluma problēmu?

Aprakstītas dārgo dronu problēmas un piedāvāts risinājums astoņgadīgiem bērniem??

digitalk
Viesis
digitalk

tak fanī raksts, ko tur cepties? :)

> Vai šo varēs uzbūvēt lētāk nekā nopirkt kaut klādu ķīnas mazo lidojošo štruntu??

lētāk ne, bet sadauzīto var salikt no jauna negaidot 2 nedēļas piegādi no Ķīnas.

> Vai ar šo varēs iegūt labākus kadrus??

a tas štrunts vispār kameru pacelt var? ;) bet labākus kadrus varētu iegūt, nav žēl riskēt.

> Vai lego atrisina trausluma problēmu?

saliksi no jauna, why not?

Krotow
Viesis
Krotow

Tak ko tu cepies, tas projekts ir vienkārši pašapziņas pakasīšanai no sērijas – mēs varam arī tā. Dronu tēma ir ļoti plaši un dziļa – sākot ar 15 zaļos vērtiem ķīniešu štruntiem un beidzot ar verķiem ar iekšdedzes dzinējiem, kas var pacelt 2 cilvēkus un vilkt uz priekšu ar 300 km/h. Džeki varēja pie reizes uztaisīt arī sacīkšu versiju ar 5-collu propelleriem, 2300KV motoriem un 4S bateriju. Varu derēt, ka lego kluči pietiekami biezā kārtā izturētu. Un tad varētu taisīt divi vienā sacensības, kur otrā daļa būtu pēc kraša pa zemi izmēto daļu sameklēšana un salasīšana uz laiku – uzvarētu… Read more »

digitalk
Viesis
digitalk

beidz zviedzināt, ņauka tāds :D