Reklāma

TWINO vedīs Latvijas uzņēmumus uz Eiropas vadošo start-up festivālu SLUSH

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Sadarbībā ar Latvijas Start-up uzņēmumu asociāciju “Startin.LV” un IT koprades telpu “TechHub Riga”, finanšu tehnoloģiju kompānija “TWINO” Latvijas start-up delegāciju vedīs uz Eiropas vadošo un prestižāko jauno uzņēmumu pasākumu “Slush”.

“Slush” festivālu apmeklēs vismaz 15 000 dalībnieku, vienkopus pulcējot apmēram 2 000 start-up uzņēmējus, vismaz 800 potenciālos investorus un 700 žurnālistus no vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Pasākums, ko mēdz raksturot arī kā “Burning Man meets TED”, norisināsies 30. novembrī un 1. decembrī Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

Dalībai Latvijas start-up delegācijā tiks aicināti pieteikties daudzsološie Latvijas start-up ekosistēmas dalībnieki, tostarp “Startin.LV” un “TechHub Riga” biedri, tādēļ interesentiem lūgums sekot līdzi TWINO un sadarbības partneru turpmākajiem paziņojumiem.

TWINO Investīciju platformas vadītājs Jevgeņijs Kazaņins skaidro: “Lai radītu dzīvotspējīgu ideju ar pasaules mēroga potenciālu, ir jāspēj domāt globālā līmenī. Gandrīz 20 Latvijas start-up uzņēmējiem sniegsim vienreizēju iespēju festivālā sajust pasaules pulsu un prezentēt sevi un idejas potenciālajiem investoriem, mentoriem un medijiem. Palīdzot jaunajiem uzņēmumiem un jaunām idejām, mēs veicinām Latvijas start-up ekosistēmas attīstību. Arī paši savu savstarpējo aizdevuma platformu sākām kā start-up ideju, tādēļ spējam novērtēt, cik svarīga ir globāla līmeņa domāšana jau pašos idejas rašanās pirmsākumos.”

Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas “Startin.LV” valdes priekšsēdētāja Jekaterina Novicka: “TWINO atbalsts Latvijas start-up delegācijas braukšanai uz Slush ir izcils piemērs, kā jau nobriedis start-up uzņēmums iesaistās jaunākās start-up ekosistēmas izaugsmes veicināšanā. Šāda palīdzība ir augsti novērtēta no asociācijas biedru puses, jo izmaksas, ko prasa starptautiskas konferences apmeklēšana, ir bieži vien nepaceļamas start-up uzņēmumam savas izaugsmes agrīnajās stadijā. Ar savu iniciatīvu TWINO dod iespēju daudziem Latvijas start-up uzņēmumiem vienuviet piekļūt starptautsikiem investoriem, klientiem, partneriem, kā arī ceļ kopējo Latvijas start-up ekosistēmas tēlu reģionā.”

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: