Web Analytics
More
  Reklāma

  Western Digital Photokina 2016 parāda 1 TB SDXC atmiņas karti

  Jaunākie raksti

  Photokina 2016 izstādes norises laikā, kas notiek Vācijā, Western Digital ir parādījis jaunu 1 TB ietilpības SDXC atmiņas karti. Western Digital norāda, ka pagaidām 1 TB ietilpības atmiņas kartes ir uzskatāmās par prototipiem, jo tām nav pielietojuma, tomēr tuvāko gadu laikā 1 TB SDXC varētu nonākt pārdošanā.

  1 TB SDXC atmiņas karte ieguvusi SanDisk Extreme Pro zīmolu, bet vairāk neko par atmiņas karti Western Digital nevēlas atklāt. 1 TB SanDisk Extreme Pro atmiņas karti droši vien sagaidīsim līdz ar pirmajām, kaut cik pieejamajām 8K video kamerām.

  Reklāma

  Šī gada maijā pasaulē lielākais datu uzglabāšanas iekārtu ražotājs Western Digital kļuva vēl lielāks, pēc vairāku valstu konkurences uzraugu atļaujas sev pievienojot populāro atmiņas karšu ražotāju SanDisk. SanDisk iegāde Western Digital izmaksājusi 19 miljardus dolāru, toties kopā ar SanDisk ir iegūts visai prāvs kumoss no SSD disku tirgus. SanDisk ir viens no visaugstāk vērtētajiem atmiņas karšu un USB zibatmiņu ražotājiem. SanDisk atmiņas savos produktos izmanto Apple, NVIDIA un citi ražotāji. 2011. gadā Western Digital nopirka Hitachi meitasuzņēmumu “Hitachi Global Storage Technologies” par 4.3 miljardiem dolāru, pilnībā iznīcinot Hitachi kā cieto disku ražotāja zīmolu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  oldschool zerolemon fan
  22.09.2016 00:42

  Kā reiz bija doma pirkt 512GB SDXC karti (Sandisk vai Kingston), bet laikam jāpagaida 1TB :) Protams, sākumā maksās kosmosu (vairāk nekā 2x512GB kartes).

  p.s.
  “1 TB SDXC atmiņas karte ieguvusi SanDisk Extreme Pro zīmolu”
  ^ Tev neliekas, ka šāds teikums ir bezgala smieklīgs un nelatvisks.

  Krotow
  22.09.2016 15:21

  Varu iedomāties, kur jautri būs šīs kartes īpašniekam nejauši pazaudēt savu terabaitu kaut kur uz ielas :)

  x
  22.09.2016 16:30
  Reply to  Krotow

  tas jau būs tikai bakups otrai kartei, ne?

  neviens tak nešaus pilnu teru tikai vienā kartē.

  Krotow
  26.09.2016 14:21
  Reply to  x

  Par to gan neesmu pārliecināts, iedomājoties, cik tā karte maksās :D

  Reklāma