Ar 23. septembri  Lattelecom veikalos visā Latvijā un Lattelecom e-veikalā iespējams iegādāties jaunos iPhone 7 un iPhone 7 Plus viedtālruņus. Pērkot viedtālruņus ar dalītā maksājuma palīdzību, Lattelecom klientiem iPhone 7 mēneša maksa ir no 32.50 eiro, bet  iPhone 7 Plus no 39 eiro. iPhone 7 un iPhone 7 Plus jau tagad pieejami rezervācijai gan Lattelecom veikalos, gan e-veikalā.

Lattelecom Mazumtirdzniecības nodaļas vadītājs Andris Bodnieks skaidro: “Cena par iPhone 7 modeli Lattelecom mazumtirdzniecības ķēdē ir no 780 eiro, bet  iPhone 7 Plus no 936 eiro. Savukārt saviem klientiem piedāvājam iegādāties jaunākos iPhone modeļus ar dalītā maksājuma palīdzību, sadalot preces vērtību 24 vienādos maksājumos un ik mēnesi par iPhone 7, piemēram, maksājot no 32 eiro un piecdesmit centiem, savukārt par iPhone 7 Plus no 39 eiro.”

Lattelecom ir Apple produkcijas autorizētais izplatītājs Latvijā. Jau šobrīd jaunākos iPhone 7 un iPhone 7 Plus modeļus iespējams rezervēt Lattelecom veikalos un e-veikalā. “Šī brīža iesniegto pieteikumu intensitāte pēc jaunajiem iPhone viedtālruņiem ir augsta un jaunā viedtālruņa tīkotāju skaits turpina kāpt. Rūpēsimies, lai 23. septembrī varētu iepriecinātu iPhone fanus,” turpina A. Bodnieks.

Lattelecom kopumā ir astoņpadsmit veikali visā Latvijā. Tajos iespējams izmēģināt un pieslēgt Lattelecom pakalpojums, kā arī iegūt kompetentu speciālistu konsultācijas par labākajiem Lattelecom risinājumiem savam mājoklim vai biznesam, un veikt tehnikas un tās aksesuāru iegādi.

Reklāma

7
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
digitalkKristaps Skutelisxas Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
as
Viesis
as

Šito ābolu politiku līdz galam nesaprotu – ja vienīgais oficiālais ābolveikals ir capital, tad kas ir pārējie un no kurienes viņi tos ābolus ievelk LV, taču ne jau pelēkais imports!?

x
Viesis
x

ja godīgi, tad vispār nav saprotams, kāpēc mazgabarīta elektronikas tirgošanai vajag kautkādu vietējo pārstāvi.
saņem paku un lieto.
ja nu gadās, ka nedarbojas – izsauc kurjeru un nosūtu atpakaļ, no kurenes saņēmi.

nav jau teleskops vai magn. rezonanses aparāts, kuru vēl vajag pareizi samontēt.

digitalk
Viesis
digitalk

bez telefoniem Apple ražo arī kompjus.

x
Viesis
x

Kam te vajag apple centru – tiem, kuri nezin, kā izņemt kompi no kastes un ieslēgt? Jeb tiem, kuri iet windowšopingā? Pārējie tak inetā nospiež pogu (pirkt) un gaida kurjeru.

Pēc statistikas – cik bieži ir jālabo kompji? makbukiem tagad liekot jauno tačpada modeli, kas vairs neplīstot kā agrāk.

digitalk
Viesis
digitalk

lūzt visa tehnika – gan jauna, gan veca. pie manis pēdējā gada laikā uz remontu bijuši trīs ar fiziskiem defektiem. nemaz nerunājot par n-tajām konfigurēšanām un konsultācijām par lietošanu.

attiecībā par šopingu – lietas bieži vajag aptaustīt ar rokām un saprast vai tev der. ja man būtu jāpērk sev ‘aizkostais’ es obligāti aizvilktos uz salonu to aptaustīt, ja modelis man nezināms.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Vajadzēt varbūt ne visos gadījumos vajag, bet ir krietni ērtāk, ja ir lokāla pārstāvniecība. Ir kur nopirkt, ir kur nodot remontā, saņemt konsultāciju un arī mārketinga aktivitātes labāk organizēt lokāli.

digitalk
Viesis
digitalk

> ja vienīgais oficiālais ābolveikals ir capital

kur tu šito sviestu izrāvi?