Web Analytics
More
  Reklāma

  Tele2 ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

  Jaunākie raksti

  Apvienojot 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”.

  “Mūsdienu biznesa vide uzņēmējiem pieprasa būt sasniedzamiem jebkurā laikā un vietā. “Tele2 Mobilais birojs” sniedz iespēju izmantot Microsoft Office 365 jaunākos risinājumus plašākajā 4G tīklā Latvijā un modernākajā tīklā Baltijā. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē. Līdz ar to ikviens uzņēmējs varēs izmantot visas Office 365 priekšrocības jebkurā laikā un vietā no visām viedierīcēm, šādi gūstot vislabāko mobilitātes pieredzi,” saka Raivo Rosts, “Tele2” komercdirektors.

  Reklāma

  “Sadarbība ar “Tele2” dod mums iespēju palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā sasniegt vairāk un augt. Esmu pārliecināta, ka šo piedāvājumu augsti novērtēs tie uzņēmumi, kuri saprot, ka mobilitāte, saziņas ātrums un pieejamība ir panākuma atslēga mūsdienu tehnoloģiju laikmetā,” saka Renāte Strazdiņa, “Microsoft Latvia” vadītāja. “Office 365 galvenā priekšrocība ir spēja ātri un bez lielām sākotnējām investīcijām neliela izmēra uzņēmumiem piekļūt tām programmām un rīkiem, kas iepriekš bija pieejami tikai lielajām kompānijām. Redzu, ka mūsu klientu darba ikdiena vairs nav iedomājama bez Office programmām, mākoņkrātuves, Skype, kā arī iespējas uzglabāt un koplietot failus,” piebilst Strazdiņa.

  “Tele2 Mobilo biroju” var izmantot no jebkuras viedierīces: viedtālruņa, planšetdatora un klēpjdatora gan Android, gan iOS un Windows operētājsistēmās. Ikviens uzņēmējs var saņemt atbalstu tā ieviešanā un uzturēšanā, kā arī norēķināties īpaši ērtā veidā vienā rēķinā. Šobrīd “Tele2 Mobilais birojs” ir pieejams divās pakalpojumu pakās: “Office 365 Business Essentials” ar jaunākajām lietotņu versijām tiešsaistē un “Office 365 Business Premium” ar jaunākajām lietotņu versijām visās uzņēmuma ierīcēs, kā arī tiešsaistē.

  “Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem 4G+ un 4G++ tīklu viesabonēšanā arī Lietuvā un Igaunijā, kā arī 4G+ tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot zibenīgo internetu, dodoties arī ārpus valsts.

  Pieteikties “Tele2 Mobilā biroja” pakalpojumam var “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv/biznesam un klātienē “Tele2” Centros visā Latvijā.

  screencapture-tele2-lv-biznesam-office-365-plani-1473408047202

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Grix
  09.09.2016 12:11

  Cik zināms, arī LMT kādu laiku piedāvā O365 un ne tikai juridiskām, bet arī fiziskām personām (turklāt, par ļoti labām cenām).

  09.09.2016 12:40
  Reply to  Grix

  Jā, taisnība: http://www.lmt.lv/lv/office

  Lapsinieks
  09.09.2016 21:44

  jā, bet nav tik skaisti nosaukts un izbazūnēc pa reklāmas stabiem

  KKTK
  09.09.2016 22:21

  M$

  digitalk
  09.09.2016 23:04
  Reply to  KKTK

  a bagātais mikrodolārs šeit pričom?

  Reklāma