Apple vienlaikus ar jauno iPhone 7 un iPhone 7 Plus izziņošanu ir paklusām atjauninājuši arī iPad, pielīdzinot pieejamās atmiņas apjomus iPhone 7 sērijas filozofijai. Tātad turpmāk iPad datori vairs nenāks ar nožēlojamo 16 GB atmiņu, tās vietā varēsi izvēlēties 32 GB, 128 GB vai 256 GB atmiņu. Faktiski 256 GB ir tikai abiem iPad Pro modeļiem.

Plašāk ar iPad cenu, krāsu un atmiņu iespējām var iepazīties Apple mājaslapā. Vairāki iPad modeļi kļuvuši nedaudz lētāki, drusku sarežģījies pieejamo atmiņu apjoms, piemēram iPad Air 2 un iPad mini 4, kuriem jāiztiek bez 256 GB atmiņām. Apple Latvijas lapa vēl nav līdz galam saņēmusi jaunāko iPad informāciju, tāpēc ar to aicinu iepazīties Vācijas lapā, kur var atrast arī aptuvenas cenas. Jauni iPad modeļi nav gaidāmi vismaz līdz 2017. gada vidum.

Nelabvēļi arī norāda, ka 32 GB atmiņas var būt par mazu, lai apkalpotu jaunās, vakar izsludinātās iOS 10 iespējas. Lietotņu izmēri ir kāpuši pēdējo pāris gadu laikā – Facebook aizņem 151 MB, Google Chrome 175 MB, Apple Garageband veselus 1.5 GB, Asphalt 8: Airborne 1.7 GB. Vairums izmēros mazo lietotņu ir ap 50 līdz 100 MB.

iOS 10 operētājsistēma atnesusi iespēju uzņemt tā dēvētās RAW fotogrāfijas, kas var aizņemt desmitkārt lielāku vietu atmiņā, ja to salīdzina ar JPG, bet te būs jāpagaida līdz iPhone 7 iznākšanai, tikai tad būs zināms, cik vietas aizņem iOS 10, cik lielu skādi atmiņai nodara fotogrāfijas un 4K video.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
digitalkLapsinieksBananaxKaspars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
x
Viesis
x

Telefons un planšete ir palīglīdzekļi, no kuriem dati tiek nomesti uz glabāšanas iekārtām. Grūti tiem, kam planšete ir vienīgā iekārta un tad vietas par maz, savukārt mākonis – ilgi un varbūt arī dārgi.

deni2s
Viesis
deni2s

Kā nu kuram.

Banana
Viesis
Banana

2008 gadā nopirku nokia n93i, vinam bij 3x optiskais zoom iekš telefonā. 8 gadi vēlāk apple izlaiž 2x optisko zoom telefonā UN TAS IR WOW!!! GROUNDBRAKING!!! SOMETHING NEW!!!!

(slowclap)

deni2s
Viesis
deni2s

Nesalīdzini pi*pi ar pirkstu.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nu bija, nu un? man ar bija, paskaties tak uz to kameras moduli, ibitīt matos!

Kaspars
Viesis
Kaspars

Nu ifonam jau ar tas modulis no korpusa lien ārā :D

x
Viesis
x

Nu tak atgrieztos pie kameru moduļiem un pasaule kļūtu labāka! Pietiek spēlēt spiegus ar miniaturizāciju. OK, platleķis telefonā ikdienas snapiem vēl būtu +- bet ārējais bezvadu modulis ar 24-70 un t.s. 1″ sensoru būtu ceļojuma kits.

banana
Viesis
banana

Nu paskaties uz iekosto vienaudzi iznāca tanī pat gadā (2007):
http://netdna.webdesignerdepot.com/uploads/cellphone_design/dkmb86g_500ccf8zhdf_b.jpg

Brrr….. Noķele 100x seksīgāka un spēcīgāka

(P.S. Joprojām mētājas plauktā, tikai baču jānomaina un varētu lietot telefonu tālāk)

Banana
Viesis
Banana

Bonus jautājums: a pirmo jaifonu var vēl palietot? :D

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

pat trešo vairs nevar.

digitalk
Viesis
digitalk

paspēlēt un apšus lietot ne pārāk, nevelk. dikti gribu salabot esošo un atstāt kā rezerves zvanīkli.