Web Analytics
More
  Reklāma

  Taxify uzsāk darbību trīs jaunās pilsētās Eiropā un Āfrikā

  Jaunākie raksti

  Pagājušā nedēļas nogalē Eiropā bāzētā vadošā taksometru un dalītas braucienu maksas jeb ridesharing aplikācija Taxify uzsāka darbību trīs jaunās pilsētās: Budapeštā, Ungārijā, Bukarestē, Rumānijā un Nairobi, Kenijā. Taxify šobrīd visā pasaulē darbojas 20 pilsētās, bet septembrī tām pievienosies vēl četras citas.

  Taxify 2013. gadā tika dibināts Igaunijā, un pēdējo divu ar pusi gadu laikā uzņēmums strauji attīstījies Ziemeļeiropā, savu darbību izvēršot 20 pilsētās, 13 valstīs. Taxify piedāvā vairāk nekā 12 000 licencētu taksometru un dalītas braucienu maksas vadītāju, kā arī plašu automobiļu izvēli, iespēju ātri sameklēt vistuvāk esošās transporta iespējas un dažādus norēķinu veidus – skaidrā naudā, ar bankas kartēm un veicot korporatīvos maksājumus.

  Reklāma

  Kā reģionāla taksometru aplikācija Eiropā Taxify aprīlī uzsāka savas darbības paplašināšanu Āfrikā – Johannesburgā un Keiptaunā, Dienvidāfrikā, bet Kenijā par pirmo pilsētu darbības uzsākšanai tika izvēlēta Nairobi. Šī gada laikā darbību plānots uzsākt vēl divās līdz trijās citās Kenijas pilsētās.

  “Ar lielu entuziasmu lūkojos uz darbības uzsākšanu trīs jaunajās pilsētās, spriežot pēc labajiem pirmās nedēļas nogales rezultātiem visās no tām. Budapeštā Taxify piedzīvoja savu visu laiku ātrāko darbības uzsākšanu, jo aplikācija tika instalēta 5000 reižu, vēl pirms kāds no autovadītājiem bija reģistrējies tiešsaistē,” komentē Taxify dibinātājs Markus Villigs (22).

  Budapešta, Ungārija

  Pēc Uber aiziešanas no Ungārijas tirgus, Taxify Ungārijas filiāle piektdien, 17. augustā ieguva taksometru pakalpojumu licenci.

  “Uber bija vadošā mobilā aplikācija Budapeštā, taču lielākā daļa taksometru braucienu joprojām tika organizēti ar dispečeru centru palīdzību. Mēs saskatām lielu pieprasījumu pēc taksometru pakalpojumiem, un vienīgais ierobežojums ir vadītāju pieejamība. Simtiem vadītāju izrāda lielu interesi, taču procesu kavē stingrie ierobežojumi vietējos taksometru pakalpojumu noteikumos. Šobrīd strādājam dienu un nakti, lai šos jautājumus atrisinātu un nodrošinātu klientiem uzticamus braucienus,” stāsta Taxify paplašināšanas vadītājs Jevgēņijs Belusovs.

  Bukareste, Rumānija

  Rumānijas galvaspilsēta Bukareste ir bijusi tradicionālo taksometru pakalpojumu pilsēta gadu desmitiem ilgi. Braucienu maksas dalīšana kļuvusi populāra pēdējā gada laikā, un šobrīd Taxify reģistrējušies gan taksometru, gan dalītās braucienu maksas vadītāji. Bukareste ir pirmā pilsēta, kurā Taxify tiek pieņemti tikai elektroniski maksājumi ar debetkartēm vai kredītkartēm. “Ar prieku novērtējam silto uzņemšanu gan no vadītāju, gan klientu puses Bukarestē – pilsētā, kurā dzīvo divi miljoni iedzīvotāju, un kuri veic divus ar pusi miljonus braucienu mēnesī. Ceram nodrošināt desmitiem tūkstošu braucienu jau nākamā mēneša laikā,” stāsta paplašināšanas vadītājs Karls Aru.

  Nairobi, Kenija

  Kenijas galvaspilsēta Nairobi ir trešā lielākā Taxify pilsēta, kurā dzīvo trīs miljoni iedzīvotāju. Vietējā taksometru pakalpojumu tirgū valda sīva konkurence, taču nepilnības regulējošajos noteikumos rada lielas svārstības pakalpojumu kvalitātē un cenās. Braucēji meklē drošus un garantētus braucienus, tāpēc Taxify sadarbojas ar taksometru un dalītās braucienu maksas vadītājiem, kuri nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus. Taxify piedāvā braucējiem pieejamas cenas, nodrošinot vidējo brauciena maksu 3 eiro apmērā. Taxify vadītāju komisijas sistēma nodrošina tiem par 27% lielāku peļņu par vidusmēra braucienu.

  Paplašināšanās vadītājs Martins Villigs komentē: “Kenijas pilsētas ierindojas starp populārākajām Āfrikas pilsētām atbilstoši to uzņēmējdarbības un ekonomiskās izaugsmes rādītājiem. Mēs piedzīvojām pārsteidzoši lielu interesi no vadītājiem, kuri pieteicās mūsu plānotajai apmācības programmai un dokumentu verifikācijai.”

  Taxify ir 2013. gadā dibināts tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas izstrādājis un nodrošina taksometru un dalītas braucienu maksas pakalpojumu aplikāciju. Taxify darbojas 18 pilsētās, 13 valstīs, un uzņēmumā strādā vairāk nekā 50 darbinieku. Taxify dažādi starptautiski investori ieguldījuši vairāk nekā divus miljonus eiro, jo Taxify ir efektīvākā mobilās aplikācijas platforma, kas nodrošina miljoniem braucienu Eiropā un Āfrikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspars
  30.08.2016 10:02

  Bet tikmēr Latvijā nekāda “kopābraukšana” :(

  Reklāma