Tiek ziņots, ka Apple nākotnē varētu vēl vairāk vērsties pret iPhone zagšanu, nosūtot tiesībsargājošām iestādēm no iPhone saņemtus zagļa fotoattēlus un pirkstu nospiedumus. Apple jau ir saņēmis patentu uzlabotai zagļu ķeršanai, kā arī visas nepieciešamās tehnoloģijas ir jau uzstādītas aktuālajos iPhone un iPad modeļos.

Fotogrāfiju un pirkstu nospiedumu vākšana varētu tikt uzsākta pēc ziņojuma par iPhone zādzību, kā arī vairāku neautorizētu piekļuves mēģinājumu laikā.

Protams, sākumā Apple būs jāsaņem visas nepieciešamās atļaujas un sadarbības līgumi ar policiju, jo šāda datu vākšana un tālāka nodošana ir pretrunā ar personas datu aizsardzību. Tiek arī norādīts, ka, visticamāk, Apple būtu jāuzlabo Touch ID pirkstu nospiedumu nolasītāja darbība, lai būtu iespējams nolasīt un nosūtīt pietiekami precīzu pirkstu nospiedumu informāciju.

7
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
laubusKrotowaLapsinieksx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

Vecāks – bērnam: lūdzu, atnes manu aifonu. Tikai neskaries pie tača, nobrikosies un nokļūsi zagļu datubāzē!

Andish Gonzalez
Guest
Andish Gonzalez

Izlasi šo rindkopu!

“Fotogrāfiju un pirkstu nospiedumu vākšana varētu tikt uzsākta pēc ziņojuma par iPhone zādzību, kā arī vairāku neautorizētu piekļuves mēģinājumu laikā.”

x
Guest
x

Nopietni?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

androīdam jau simc gadus ir aps, kas sūta selfiju ja ne-īpašnieks mēģina atbloķēt telefonu. noteikti nav problēmu sūtīt arī pirksta nospiedumu. Baigais jau “patents” – ahūnākā inovācija :D

a
Guest
a

un kas aizliegs zaglim to kameru vienkārši aizlīmēt??!!

Krotow
Guest
Krotow

Turpmāk jūsu foto un pirkstu nospiedumi vajadzīgajā brīdī nonāks valdības datu bāzēs arī bez personiskas ierašanās attiecīgajās iestādēs.

laubus
Guest
laubus

Tas tāpat nav risinājums, uzvelkam cimdus un masku, un restartējam tālruni! +/-