Web Analytics
More
  Reklāma

  Darba pārvaldības risinājums Scoro piesaista 1,7 miljonu eiro investīcijas

  Jaunākie raksti

  Šodien darba pārvaldības risinājums Scoro, kas paredzēts profesionālo un radošo pakalpojumu sniedzējiem, paziņoja, ka tas ir noslēdzis sākuma finansējuma kārtu EUR 1,7 miljonu apmērā , iesaistoties SmartCap, Inventure un Alchemist Accelerator.

  Scoro izmantos šo finansējumu, lai paātrinātu procesu automatizāciju un uzlabotu integrāciju ar citiem biznesa risinājumiem. Tāpat finansējums palīdzēs Scoro paplašināt pārdošanas un atbalsta komandu tīklu tā piecos starptautiskajos birojos, arī Latvijā.

  Scoro tika palaists tirgū 2013. gadā Igaunijā, un tā mērķis ir organizēt Jūsu uzņēmuma darbu, apvienojot pārdošanu un rēķinu izsniegšanu ar plašām darba pārvaldības iespējām. Apkopojot datus strukturētā veidā, izmantojot iebūvētos rīkus un citas pasaulē atzītas lietotnes, Scoro plāno kļūt par neaizstājamu rīku tā biznesa klientiem.

  Freds Krīgers (Fred Krieger), Scoro vadītājs, komentēja: „Mēs saskaramies ar daudziem programmatūras risinājumiem, kas mēģina atrisināt nākotnes problēmas. AI un iekārtu apmācība pilnībā izmainīs to, kā mēs strādājam, taču uzņēmumu struktūra un procesi pārsvarā nav tam gatavi. Tieši to mēs vēlamies risināt – nodrošināt šo struktūru mūsu klientiem un kļūt par būtisku šo nākamās paaudzes darba pārvaldības lietotņu sastāvdaļu.”

  Scoroboard_screen_small

  Scoro klienti ietver starptautiskus uzņēmumus, piemēram, Grant Thornton, Sotheby’s International Realty un Royal Canin un Latvijas klientus, piemēram, Linearis un Infinitum 8.

  Tomass Kosonens (Tuomas Kosonen), Inventure partneris, komentēja: „Mēs esam priecīgi, ka augsta līmeņi klienti izvēlas Scoro, lai uzlabotu darba pārvaldības sistēmu. Pateicoties inegrācijai ar lielāko daļu plaši izmantotu uzņēmumu programmatūrām, Scoro ir spējis izstrādāt kontroles attīecības centru visam uzņēmumam, atvieglojot pārvaldību un padarot to efektīvāku.”

  Ravi Belani (Ravi Belani), Alchemist Accelerator dibinātājs, komentēja: „Lietotņu skaits uzņēmumos pieaug ļoti strauji. Scoro ir gatavs kļūt par šī straujā pieauguma centrālo jaunumu. Mūs iespaido Scoro straujā attīstība, salīdzinot ar konkurentiem biznesa procesu pārvaldības jomā, un mēs paredzam, ka sasniegumi turpināsies.”

  Scoro ir visaptverošs darba pārvaldības risinājums, kas ļauj profesionālo un radošo pakalpojumu sniedzējiem vienuviet kontrolēt visu darba plūsmu. Scoro palīdz pilnveidot darbu un izslēdz nevajadzīgos procesus, lai nodrošinātu, ka uzņēmums darbojas bez traucējumiem un, cik vien iespējams efektīvi, sākot no pārdošanas, beidzot ar rēķinu izsniegšanu. Scoro ietver laika plānošanu, uzdevumu un projektu vadību, cenu noteikšanu un rēķinu izsniegšanu, atskaišu sagatavošanu uzņēmuma ietvaros un reālā laika informācijas paneli.

  11 no Scoro 60 darbiniekiem strādā Latvijā, 7 – Lietuvā un galvenais birojs uzņēmumam atrodas Tallinā, Igaunijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma