Kā oficiālais rekomendāciju sistēmas QuarticON pārstāvis Baltijā, Gemius uzsācis sadarbību ar e-komercijas uzņēmumu Hansapost. Jaunā rekomendāciju sistēma uzņēmuma e-veikaliem hansapost.ee, hansapost.lv, xnet.lv un aboluveikals.lv turpmāk automātiski izstrādās personalizētas produktu rekomendācijas balstoties uz klientu interesēm.

Īpaši izstrādāts QuarticON sistēmas algoritms analizē informāciju par interneta lietotāju paradumiem un darbībām lapā. Pateicoties iegūtajai informācijai sistēma izzina apmeklētāju vajadzības, piedāvājot tiem piemērotākos produktus un pakalpojumus reālajā laikā.

Rekomendāciju sistēma darbojas kā virtuāls pārdošanas konsultants klientam automātiski ģenerējot individuālu piedāvājumu. Hansapost galvenajā lapā turpmāk tiks rādīti pēdējo dienu pirktākie produkti, kamēr produktu lapā tiks atlasīti līdzīgi produkti skatītajam. Pie sadaļas iepirkumu grozs, sistēma piedāvās produktus, kas varētu būt papildinājums lietām, kas jau atrodas iepirkumu grozā.

“Hansapost cer uzlabot klienta pieredzi mūsu e-komercijas vietnēs parādot katram individuāli izstrādātus piedāvājumus un interesējošus produktus” komentē Hansapost pārstāvis Timm Rannu.

Hansapost.ee ir vadošā e-komercijas vietne Igaunijā, kas šobrīd aktīvi attīsta savu darbību Latvijas e-komercijas tirgū ar interneta veikaliem hansapost.lv, xnet.lv un aboluveikals.lv.

Daudzi e-komercijas un telekomunikāciju uzņēmumi visā Baltijā jau novērtējuši QuarticON sistēmas sniegtās priekšrocības ikdienas darbībā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
aste

Ghostery add-ons un visi tie gemiusi var iet quaquāt.