Bijušais Nokia Imaging nodaļas vadītājs Juha Alakarhu ir aizgājis no darba Microsoft un atgriezies Nokia siltajos skāvienos. Juha Alakarhu tiešā vadībā tika izstrādātas Nokia 808 un Lumia 1020 kameras, kuras daudzi mobilās fotogrāfijas fani vēl arvien ierindo virs pēdējo flagmaņu kameru spējām.

Šobrīd izskatās, ka Microsoft ir metis plinti krūmos un negrasās vairs nodarboties ar viedtālruņu biznesa uzturēšanu pie dzīvības, kas liek atlaist (vai rosināt pašiem aiziet) visai lielu darbinieku skaitu. Juha Alakarhu pievienojies Nokia OZO VR kameras izstrādes komandai.

Nokia OZO virtuālās realitātes kamerai ir astoņas kameras acis, kas ievietotas uz nelielas lodes, kā arī katrai kamerai ir mikrofons, lai nodrošinātu nepieciešamo telpas skaņas ierakstu. Nokia OZO ir spējīgs uzreiz parādīt virtuālās realitātes brillēs filmējamo materiālu – brilles strādā kā elektronisks skatu meklētājs. Neviens cits konkurents nespēj piedāvāt visa uzfilmētā materiāla apskati bez ilgstošas pēcapstrādes.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
drinkits

Pamanīju, ka tās Ozo kameras filmēja vingrošanu Rio.

Artis Abols

Interesanti, jo tika ziņots, ka VR pārraides nodrošinās tikai un vienīgi Samsung.

drinkits

Varbūt, ka nefilmēja, bet bija novietotas kā reklāma.

vilnis salenieks

tikmēr plintes krūmos metējs Microsoft regulāri izlaiž atjauninājumus priekš Windows 10 Mobile, šonakt arī Anniversary piegādāts