Reklāma

Draugiem.lv rada alternatīvu pokemonu ķeršanai

Jaunākie raksti

Realme 7 5G apskats

Lai gan pasaulē Realme zīmols zināms jau trīs gadus, pie mums tas atceļoja vien pagājušajā gadā. Ražotājs necenšas sasniegt...

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā,...

LG uzsāk jauno 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) uzsāk 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā. Tie īpaši izceļas ar tīrām un precīzām krāsām, kas...

“LMT IoT hakatonā” uzvaru gūst ideja par automatizētu mājdzīvnieku barotavu

No 14. līdz 16. maijam Baltijas vadošā tehnoloģiju nozares pasākuma TechChill ietvaros jau otro reizi norisinājās “LMT IoT hakatons”, kurā iepriekš...

Dienvidkoreja vēlas investēt 450 miljardus dolāru pusvadītāju ražošanā

Pagājušajā nedēļā Dienvidkoreja paziņojusi par saviem ambiociozajiem plāniem iesaistīties pusvadītāju ražošanā un kļūt par nozīmīgāku spēlētāju šajā jomā ar...

Mēs varam sūkstīties par to, ka Pokemon Go spēle ir atkarību izraisoša, veselā saprāta apjomu samazinoša un visādi citādi briesmīga nodarbe, tomēr nevar noliegt, ka tai ir arī kāds pavisam pozitīvs blakusefekts. Šī spēle lielas cilvēku masas “izved ielās” un motivē aktīvāk pavadīt savu ikdienu. Un sporta viedaproču, Endomondo un tamlīdzīgo servisu ērā tā tik tiešām ir pozitīva ziņa.

Kamēr gada patīkamākā (lasi, siltā) sezona vēl nav galā, arī Latvijas oranžākais sociālais tīkls draugiem.lv ir radījis veselīgu alternatīvu pokemonu ķeršanai.

Portālā ir radīta bezmaksas vides orientēšanās spēle Draugu ZigZags, kas 27. augustā norisināsies Vidzemē. Tā kā šo sociālo tīklu ik mēnesi lieto vairāk nekā pus miljons interneta lietotāju, šī var izvērsties par patiešām masīvu spēli. Draugiem arī paši iekšienē jau gadiem spēlē auto orientēšanās spēles un tāpēc zina kā šo procesu padarīt interesantu. Ja pasākums būs izdevies, tad Draugiem plāno to izvērst arī citos reģionos.

Spēles uzvarētāji balvā saņems ceļojumu visai komandai uz Islandi, taču būs arī veicināšanas balvas par īpašiem sasniegumiem – mobilie telefoni un to aksesuāri no sadarbības partnera Bite Latvija. Informatīvais partneris šim projektam ir radio Star FM, kuru klausoties, spēlētāji dzirdēs noderīgu informāciju par spēles gaitu.

Lai piedalītos spēlē, jādodas uz Draugiem portāla sadaļu Draugu ZigZags un jāizveido komanda (līdz četriem dalībniekiem). Vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt ar derīgu autovadītāja apliecību. Spēles oficiālais sākums ir 27. augustā plkst. 10:00 un tieši tad visas komandas uzzinās konkrētas maršruta detaļas.

Reklāma

17 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
asd

Nekas cits jau viņiem neatliek!
dr.lv izmirst! :(

Kristaps Skutelis

Draugiem.lv, lai arī senākais, bet ir tikai viens no Draugiem Group uzņēmumiem. Pirmais lietotājs portālā reģistrēts 2004.gada 24.martā un šobrīd portālu ik mēnesi apmeklē 640 000 unikālo lietotāju, tai skaitā 57 000 lieto portālu tikai no viedtālruņa un 110 000 regulāri pieslēdzas no Lielbritānijas, Īrijas, Vācijas un citām ārvalstīm. Portālu uztur 45 profesionāļi – programmētāji, dizaineri, projektu vadītāji, reklāmas speciālisti un administratori.

Draugiem Group ietilpst 15 dažādi uzņēmumi, kuros strādā vairāk kā 250 darbinieki, no kuriem 100 nodarbināti ASV ražotnē Printful. Draugiem Group apgrozījums 2015.gadā ir 22 855 193 EUR, no kura 2 355 376 EUR sastāda peļņa.

Alberts Kviesis

Skaidrs ir viens.
45 deguniem, kas strādā dr.lv ir uzdevums līdz 27.08. radīt darbspējīgu platformu. Sākums – šodien :)
27.08. visi 45 metīsies cīņā ar nepilnībām. Izrādās, ka Pokemoni ir zīmēti 2 gadus, bet dr.lv, to LV mērogā vēlas integrēt 2 nedēļās. Mūsu stilā.
Būs pusgatava platforma, saldējums(c) uz kociņa, kaut kāds pielāgots šedevrs, kur dr.lv komandas vadītājs un vadība būs saredzējuši peļņas iespējas. Saderam, ka varēs nopirkt poke balvas ātrākai uzdevumu izpildei vai priekšrocību ieguvei ;)

digitalk

savdabīgi novērojumi. vides orientēšanās spēles ir diezgan populāras, tikai Latvijā bieži pietrūkst naudas, varēšanas vai entuziastu.

‘auto moto radio loto’ bija jau 198x gados, kur bija jāatbild uz 10 jautājumiem, dažas atbildes nebija atrodamas enciklopēdijās, bet bija jāatrod pilsētvidē. starptautiskais Geocaching neko neizsaka (Latvijā arī objektu netrūka)? neesi staigājis ar fočenēm rokās, lai atrastu Rīgā 15 arhitektūras pieminekļus?

ja nezini, par ko runā, tad aizver muti. salīdzinājums ar pokemoniem rakstā ir muļķīgs, bet kā lai tādiem nezinīšiem kā tu izskaidro pasākuma būtību, ja tev pat tagad nepieleca.

Jānis Palkavnieks

Spēle ir bez maksas ;) un draugiem.lv komanda jau desmit gadus rīko šādu pasākumu (saucas Vilki) saviem kolēģiem no Draugiem Group. Azarts ir milzīgs, un kolēģu atsauksmes vienmēr vispozitīvākās, tāpēc nolēmām, ka nav ko turēt sveci zem pūra – uzkrātā pieredze jāpiedāvā arī mūsu lietotājiem.

Andish Gonzalez

Nedomāju, ka projekts ir tapis tikai tagad iedvesmojoties no Pokemoniem. Viņi jau raksta, ka paši nodarbojas ar autoorientēšanos gadiem, tātad, tādas app vai vismaz lietotnes izstrāde ir loģiska. Tur ir uzkrāta gados iegūta pieredze. Es gan labprāt šo pamēģināšu, varbūt beidzot orientēšanās spēles būs kļuvušas mūsdeinīgākas arī pie mums.

Kristaps Skutelis

Pokemonu pieminēšana ir mana iniciatīva un tikai vienīgi tāpēc, ka abiem projektiem ir viena kopīga nianse – dabūt cilvēkus laukā no mājām un birojiem. Paši Draugiem.lv neko par pokemoniem nesaka.

digitalk

savdabīgi novērojumi. vides orientēšanās spēles ir diezgan populāras, tikai Latvijā bieži pietrūkst naudas, varēšanas vai entuziastu.

‘auto moto radio loto’ bija jau 198x gados, kur bija jāatbild uz 10 jautājumiem, dažas atbildes nebija atrodamas enciklopēdijās, bet bija jāatrod pilsētvidē.

starptautiskais Geocaching neko neizsaka? https://www.geocaching.com/pla
‘There are 4,209 geocaches near Riga’.
neesi staigājis uz laiku ar fočenēm rokās, lai atrastu Rīgā 15 arhitektūras pieminekļus?

ja nezini, par ko runā, tad būtu labāk paklusējis. salīdzinājums ar pokemoniem rakstā ir greizs, bet kā lai tādiem nezinīšiem kā tu izskaidro pasākuma būtību, ja tev pat šādi nepieleca.

Krotow

Kā telefongrāmata veco paziņu sameklēšanai vēl der. Taču citu iemeslu čupoties tur gan neredzu.

Pagaidām anonīms

Kāpēc nav desktop aplikācija, vai vismaz iekš draugiem.lv???
Es ar gribu piedalīties, bet izmantot portatīvo datoru un WM10

janka

Reģistrēta ofšorā. Neredzu tur neko “vietējo” izņemot valodu. Jāsāk atzīt ka portāls ir miris un jāklapē to bodi ciet.

Kristaps Skutelis

Un ko tad darīs tie 640 000 lietotāji, kas vēl ik mēnesi apmeklē draugiem.lv? Par viņiem Tu esi padomājis?

dggffggf

sēdēs feisbukā, durik.

janka

Durikam kauna nav ravēt komentārus. Īsta Z-Koreja.

wiener

Beidzot sāks dzīvot, durik.

Maksims Ku

Wow! Principā pokemonu spēles kopija! Ka tik Nintendo neiesūdz tiesā!

Frants

Draugi vairs nav aktuāli, pats labi ja reizi nedēļā tur ieskatos, mani draugi,radi,darba kolēģi – tāpat…Nav vairs interesanti.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: