Vietne Torrentz.eu paziņojusi, ka pārtrauc darbību. Torrentz.eu bija meklēšanas dzinis, kas ļāva no dažādiem pirātisma perēkļiem, piemēram, The Pirate Bay sameklēt nepieciešamo “torrentu”. Torrentz.eu nekad nav uzturējuši nekādu pirātiska satura datubāzi.

Torrentz tika dibināts 2003. gadā, un tas bijis stabils pirātisku materiālu meklēšanas avots visus šos gadus. Tiesa, sākotnēji Torrentz mēģināja konkurēt ar The Pirate Bay, tomēr ātri vien pārmetās tikai uz meklēšanu, nevis pirātisku “torrentu” datubāzes uzturēšanu. Paziņojums par Torrentz darbības pārtraukšanu ir pavisam negaidīts. Torrentz pēdējos gados ļāva autortiesību turētājiem no meklēšanas rezultātiem izņemt ar autortiesībām aizsargātu saturu.

Reklāma

Pagaidām sīkāka informācija par Torrentz aizvēršanu netiek sniegta. Lietotājiem vairs meklēšanas iespējas netiek nodrošinātas, reģistrētie lietotāji nevar piekļūt saviem kontiem, lai arī Torrentz mājaslapa vēl arvien ir aktīva.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
U915

“Torrentz pēdējos gados ļāva autortiesību turētājiem no meklēšanas rezultātiem izņemt ar autortiesībām aizsargātu saturu.” – lūk šis izklasuās smieklīgi.

Artis Abols

It kā Rutrakeris darot to pašu, tāpēc tiem liek samērā lielu mieru.