LeEco paspārnē Coolpad izlaidīs pirmo tiešām par flagmani dēvējamo viedtālruni Cool 1. Ik pa laikam Kursorā apskatam kādu no Coolpad modeļiem, bet tie neizceļas ar lielu jaudu. Pagaidām jaunais Coolpad Cool 1 modelis vēl nav oficiāli izziņots, tomēr tas jau paviesojies dažās tīmekļa vietnēs un veiktspējas testos, atklājot par sevi pāris būtiskas nianses.

Coolpad būs sagatavojis ar Qualcomm Snapdragon 820 procesoru aprīkotu viedtālruni, tam būs 4 GB RAM un 64 GB atmiņa. Visticamāk, Coolpad Cool 1 saņems aptuveni 5.5 collu ekrānu un divas kameras viedtālruņa aizmugurē. Cool 1 iegūs 3500 mAh akumulatoru.

Jūnija beigās LeEco, kas līdz šim bija pazīstams ar nosaukumu LeTV, kļuva par lielāko Coolpad Group akcionāru. Ķīnas interneta konglomerāts ir iegādājies papildu 11% telekomunikāciju iekārtu ražotāja Coolpad akciju no līdzšinējā lielākā Coolpad akcionāra Data Dreamland par 135 miljoniem ASV dolāru. Pēc šī darījuma LeEco īpašumā ir 28.9% Coolpad akciju, un tādējādi tas ir kļuvis par lielāko Ķīnas ceturtā lielākā pašmāju mobilā zīmola akcionāru.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments