Vadošais izklaides satura nodrošinātājs Baltijā MTG paziņojusi par Viaplay – pirmo lokalizēto Baltijas mēroga tiešsaistes video pakalpojumu ar lielāko satura izvēli Baltijā, ko var skatīties jebkurā laikā un vietā. Viaplay piedāvā vairāk nekā 3000 stundu filmas, TV seriālus, saturu bērniem un nepārtraukti papildinās piedāvājumu. Turklāt, Viaplay nodrošinās lieliskus sporta notikumus tiešraidē, tajā skaitā, Rio 2016 Olimpiskās spēles sev vēlamā laikā un vietā.

Viaplay ne tikai paplašinās satura piedāvājumu, bet arī sniegs iespēju skatīties saturu, kur un kad  vēlas. Šis pakalpojums skatītājam būs pieejams visdažādākajās ierīcēs: datoros, viedtālruņos un planšetēs. “Gandrīz 70% no mums jau šobrīd ikdienā video skatās tiešsaistē (SKDS, 2016). Mūsu ieradumu maiņa ir cieši saistīta ar tehnoloģiju attīstību un jauninājumiem. Mobilitāte, satura pieejamība visur un vienmēr, neatkarīgi no interneta pieslēguma veida, ir jaunās prasības, kurām atbildot, MTG TV Latvia izstrādājusi savu jauno satura platformu,” uzsver Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

2016-07-28_1431

Marika Verkēviča, Viasat vadītāja Baltijas valstīs stāsta, ka līdz 2016.gada beigām Viaplay paplašinās satura piedāvājumu par gandrīz 70% līdz 5000 stundu filmas, TV seriālus, bērnu saturu, un maksimāli piedāvās to latviešu valodā. “Mūsu skatītāji ir lieli tiešsaistes video satura fani, un mēs ar lielu sajūsmu  viņiem piedāvāsim šī tirgus bagātāko satura piedāvājumu. Mēs ticam, ka Viaplay pakalpojums virzīs tiešsaistes video Latvijā uz nākamo līmeni”, saka Marika Verkēviča.

Lietotāju ērtībai Viaplay piedāvās vienkārši saprotamas divas satura pakas un cenas. Viaplay paka ar starptautiski atzītām un godalgotām filmām, sākot no kases grāvējiem līdz ar kino klasiku, TV seriāliem, bērna saturu un dokumentālām filmām maksās EUR 6,99/mēnesī. Tājā būs pieejams saturs no tādiem piegādātājiem kā 20th Century Fox, NBC International, CBS, Lionsgate, Fox International, Warner Bros, Viacom, kā arī lokāli ražotais saturs.

Viaplay Sports satura pakā papildu filmām un seriāliem ir pieejami arī labākie sporta notikumi, tajā skaitā, KHL hokeja spēles, UEFA Čempionu līga, Anglijas Premjerlīga, Formula-1, Turkish Airlines Eirolīga, un vēl citus nozīmīgus sporta notikumus. Tā kā Rio 2016 Olimpiskās spēles sākas nākamajā nedēļā, Viaplay lietotāji varēs skatīties visu Olimpiādes saturu jebkurā sev vēlamā vietā un laikā. Viaplay Sports satura paka maksās 9,99 EUR/mēnesī.

MTG sadarbojoties ar vadošo mobilo sakaru operatoru “Tele2”, Viaplay jau šobrīd ir pieejams “Tele2 Atvērtās televīzijas” lietotājiem. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē.

“Mēs priecājamies izvērst sadarbību ar MTG un piedāvāt jauno pakalpojumu Viaplay Tele2 Atvērtās televīzijas klientiem. Ar Viaplay pievienošanu esam spēruši nākamo soli Tele2 Atvērtās televīzijas satura attīstībā, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem vēl plašākas un daudzveidīgākas televīzijas un video satura izvēles iespējas. Turklāt ikviens var izvēlēties sev ērtāko skatīšanās veidu, jo saturu var viegli pārnest no mobilā telefona uz gandrīz jebkuru televizoru, izmantojot mūsu piedāvāto straumētāja ierīci. Pieteikties Tele2 Atvērtās televīzijas lietošanai, izvēloties sev piemērotāko Viaplay satura paku, var visos Tele2 klientu apkalpošanas centros vai interneta veikalā, un tā ir pieejama visu operatoru klientiem Latvijā,” saka Tele2 produktu direktors Didzis Solims. Tele2 tarifu plānu “Zelts” 1,5GB un 6GB lietotājiem Viaplay abonaments divus mēnešus ir bez maksas, savukārt 6GB tarifu plāna lietotājiem par Viaplay izmantošanu telefonā internets līdz gada beigām netiek uzskaitīts.

Daļa no lietotāju lielākajiem ieguvumiem būs vietējais saturs, iespēja skatīties neierobežotu daudzumu izklaides, kā arī – iespēja kontrolēt saturu bērniem, piedāvājot viņiem tikai piemērotāko. “Mēs skaidri redzam, ka skatītāji vēlas lokalizētu saturu (60%, saskaņā ar SKDS datiem) un vairumam no vecākiem (75%) ir svarīgi, lai bērni skatītos viņiem piemērotas pārraides. Mēs esam ņēmuši vērā šīs vēlmes, izstrādājot jauno Viaplay platformu,” norāda Marika Verkēviča.

Serviss ir pieejams Viaplay mājaslapā www.viaplay.lv un arī kā aplikācijā viedtālruņiem un planšetēm (Android un iOS).

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
32 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

[sarkastiski]
lokālajā saturā, cerams, būs arī reklāmas pauzes uz 5-10 minūtēm, lai nezustu MTG grupas fīlings?

Kristaps Skutelis

Viaplay ir serviss bez reklāmām.

digitalk

netraucē man neieredzēt MTG!!!!11
kurai vienmēr par maz naudas – parastajā TV par viņu maksas saturu reklāmas bloki pa 5 minūtēm? labi, ka ja skatos, tad pamatā ierakstā, varu noskipot.

Jancis

Un pat ierakstu skatoties lattelekomā sākumā tiek rādītas netinamas reklāmas. :D

as

Jā, kas tagad būs –
-“bezmaksas”(ja neskaita EUR 5-30 maksu TV operatoriem) saturs TV (TV3, LNT, TV6 etc)
-Plus EUR 7 par internetā redzamo saturu, ko lielākā daļa “smart” TV nespēs atskaņot dēļ atbilstoša iebūvētā playera neesamības?

Kristaps Skutelis

Viaplay saturu var aplūkot no datora vai Android un iOS mobilajās ierīcēs. Visos trijos gadījumos saturu var straumēt uz televizoru ar Google Cast tehnoloģiju izmantojot Chromecast vai Android TV ierīces.

Artis Abols

Bez visādiem Java pluginiem ies?

Kristaps Skutelis

Domāju, ka, jā. Vismaz man neko papildus neprasa. Pagaidām gan ir gļuks, ka uz Safari pārlūka nerāda video, bet pieņemu, ka to drīzumā salabos un zinu, ka Tev tas nav aktuāli.

Dzhonijs

Man vairāk interesē, kurš viņiem logo zīmēja. Nu ļoti atsit vienas starptautiskas kompānijas izmantoto simboliku ;)

digitalk

viņu Viasatam jau līdzīgs, nedomāju, ka no Accenture būs špikojuši :)

Dzhonijs

Viasat vēl diezgan atšķiras, bet šis tomēr ļoti, ļoti atgādina Accenture :)

digitalk

pagriezuši par 90 grādiem, lai atgādina ‘play’ simbolu, nomainījuši fona krāsu… nu nekādi nevelk uz apzinātu plaģiātu.

khe

Varbūt padomā labak, kas ir MTG grupa un tad runā par logo.

digitalk

‘MTG Latvijā pārstāv MTG TV Latvia, kas [bla, bla bla] kā arī Viasat satelīta televīzija.’

bet tu par ko?

....................

Viaplay jau daudzus gadus ir Zviedrijā, Somijā un citur.

Ivars Šaudinis

“Pieejams visur” man asociējās ar to, ka pakalpojums būs pieejams jebkur, kur ir piekļuve internetam :) Bet šeit tas domāts, ka pieejams datorā un telefonā, bet tikai Latvijā

Kristaps Skutelis

Precizēšu, nevis Latvijā, bet Baltijā. Ar mazu niansi, ka lokālais saturs būs pieejams tikai izcelsmes zemē. Piemēram, Ugunsgrēku Lietuvā un Igaunijā nerādīs.

Artis Abols

Dažiem veicas…

....................

Tad Zviedrijā, Somijā un citur nebūs pieejams

Šī reģiona konti/saturs nebūs pieejams ārpus Baltijas valstu robežām.

miklucis

Fak, a kapēc, lai saņemtu bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu periodu vajag kartes datus?

Kristaps Skutelis

Jo tā ir viena no standarta praksēm kā pakalpojumiem tiek reģistrēti jauni klienti.

digitalk

pasi pa internetu nepaprasīsi.

x

visi tie pleji un kati var iet bekot, kamēr pārdos nevis konkrētu saturu, bet veselas pakas…..

digitalk

nelaime tā, ka šādi viapay grib regulārus ienākumus un konkrētu saturu uzceno uz nebēdu, lai kompensētu nesaņemto mēnešmaksu.

Kristaps Skutelis

Lūdzu, definē kas ir “konkrēts saturs”? Viaplay gadījumā taču ir konkrētas filmas, seriāli un multenes. Kāreiz nav nekādas dalīšanas pakās.

x

Nakts komentēšana laikam būs jāmet pie malas.
Bet rakstā ir minētas filmu, sporta pakas.

Nelabojams

Esmu par to jau te rakstījis. Konkrēts saturs ir tie kanāli, kurus gribu skatīties. Neapkrauti ar slogu to kanālu un satura veidā, kurus es negribu skatīties. Piemēram, filmas un visādi šovi man ir pilnīgi pie kājas. Šauri specializētie sporta kanāli, kas orientēti uz konkrētu fanu auditoriju, (piemēram, golfa un Premjerlīgas kanāls) lielākoties arī. Kāpēc man par to visu ir jāmaksā? Domāju, ka šeit ūtu darbs juristiem, jo, cik atceros, savulaik likumdošanā tika iestrādādāts princips, ka preces nedrīkst komplektēt “pakās”, bet ja tas tomēr tiek darīts, tad pārdevējam “paku” ir jāizkomplektē pēc pircēja pieprasījuma. Tas tiek darīts tādēļ, lai veikals nevarētu… Read more »

Rihards

Tad vēlu veiksmi iesūdzēt tiesā Netflix, viņiem uz tādiem pašiem principiem balstīta Filmu/ Seriālu paka visā pasaulē.
p.s. Viaplay nerāda nevienu kanālu, bet gan saturu uz ko MTG ir sapirkuši tiesības.

Kristaps Skutelis

Precizēšu, Viaplay “sportiskajā” pakalpojuma daļā (tajā, kas maksā 9.99 eiro mēnesī) rāda arī sporta tiešraides kanālus. Lētākajā (6.99 eiro mēnesī) pakalpojuma daļā ir filmas, seriāli un multenes, bet nav tiešraides kanālu.

digitalk

tu kaut ko nejauc par filmu/seriālu paku netfliksī? tur nav pakas, tikai kontenta pieejamība atkarībā no reģiona, ar ko slimo visi iesūnojušie kopīraitu turētāji. cerams šis biznesa modelis nosprāgs ātrāk nekā es.

Kristaps Skutelis

Šeit jau kāreiz nav paku. Viena maksa par visu servisā pieejamo saturu. Ja gribi vēl arī sporta tiešraides, tad izvēlies Viaplay pa 9.99 eiro mēnesī. Vismaz nav tāds nesaprotams murskulis kā Lattelecom piedāvājums, kur kaut kas ir bez maksas, kaut kas abonējams un kaut kādas kanālu pakas.