Microsoft ir paziņojis, ka Skype turpmāk tiks atbalstīts tikai iOS 8 vai jaunākā, Android 4.0.3 vai jaunākā, kā arī tikai Windows 10 Mobile operētājsistēmā. Skype nesaņems atjauninājumus Windows Phone 8 un vecāku Android versiju viedierīcēs.

Skype viedierīcēs ar vecāku operētājsistēmu turpinās darboties, tomēr ne visas iespējas būs lietotājiem pieejamas. Microsoft pārstāvis pat pieļāva, ka vecāku operētājsistēmu izmantotājiem varētu būt problēmas ar Skype sarakstes sinhronizēšanu starp vairākām ierīcēm un datoriem. Problēmas varētu rasties ar paziņojumu laicīgu saņemšanu.

Reklāma

Microsoft norāda, ka problēmas varētu radīt pāreja no P2P uz mākoņdatu saziņas servisu nodrošinājumu. Šķiet, sen neviens nav publiski lamājies par attieksmi pret Skype, pēc saziņas servisa nonākšanas Microsoft alkatīgajās un ļoti slinkajās ķetnās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

Windows Phone 8 neatbalsta arī pats mikrosofts.

It was succeeded by Windows Phone 8.1, which was unveiled on April 2, 2014

Kaspars

Man šitas MS rebrendings besī – nav pirmā reize, kad atveru rakstu par to, ka ms kko norok windfoniem, a tur, ha ha: runa par par 8.1 un vecāku..Nu tāds pats stils kā Delfos :D

Nevarēja raksta virsrakstā tā pat arī minēt, ka neatbalstīs WP8.1 un vecākas??

Kristaps Skutelis

Virsrakstā der arī šāds formulējums.

Kaspars

Redz, ja to noformulē kā “Skype neatbalstīs vecākas mobilās OS”, viss loģiski, mani neinteresē detaļas.
Ja noformulējam kā “MS neatbalsta savus produktus”, tad tas mani interesē un es klikšķinu uz raksta – bet tur nekā pārsteidzoša vai interesanta nav

Prusljix

Atšķirība ir tā, ka Windows Phone OS 8.1 tika prezentēta 2014 gadā, bet Android 4.03- 2011.gadā. Tas nozīmē: Pērciet Android, jo Mikrosofts jūs atbalstīs ilgāk kā Windows ;)

Kaspars

Nē, tā nebija raksta pamatdoma (tas vispār rakstā nebija minēts)
Tie ir uz paša izpēti veikti secinājumi..

khe

Microsoft ir paziņojis, ka Skype turpmāk tiks atbalstīts tikai iOS 8 vai jaunākā, Android 4.0.3 vai jaunākā, kā arī tikai Windows 10 Mobile operētājsistēmā. Skype nesaņems atjauninājumus Windows Phone 8 un vecāku Android versiju viedierīcēs.

Tikai windows 10
tikai andrītis no 4.0.3
ios no 8

BET
Taisnība virsrakstā ir. Nav tāda windows mobile, ir windows 10 mobile :D

Rolands

Skype neatbalstīs vecākas Windows Phone un Android versijas.

Ievērojot normālu vārdu kārtību, sensācija nebūtu un visi laimīgi.

Kaspars

Tieši par to es arī runāju!