Reklāma

ASV armijas speciālo uzdevumu komanda atsakās no Android un metas iOS skāvienos

Jaunākie raksti

Latviešu 3D fotonikas un optisko risinājumu uzņēmums “Lightspace Technologies” piesaistījis 800 000 eiro

Latviešu uzņēmumi jau daudzkārt pierādījuši, ka, ja ir vēlme, pacietība un labvēlīgi apstākļi, iespējams izlolot patiesi veiksmīgus uzņēmumus, arī...

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Baumas norāda, ka ASV armijas speciālo uzdevumu komanda vēlas pilnībā atteikties no Android ierīcēm, kas paredzētas militāro operāciju informācijas pārskatīšanai. Tā vietā armijas elites vienības izmantos iPhone, lai skatītos tiešsaistē sniegtu informāciju par militāro operāciju un arī video pārraides no notikuma vietām.

iPhone 6s tikšot iekļauts taktiskā uzbrukuma standarta komplektā, kas ļaus bez problēmām pārskatīt visus saņemtos video, sarunas un sensoru nolasījumus.

Android lielākā problēma esot problēmas ar tiešsaistes video straumēšanas atskaņošanu. Baumu avots norāda, ka Android ierīces bieži uzkaroties, un tas armijas speciālo uzdevumu komandas nepieciešamībām ir nepieļaujami. ASV armijas vienības arvien vairāk paļaujas uz dronu sniegto informāciju un pārraidīto video, tāpēc viedtālruņa uzkāršanās militāro operāciju laikā ir nepieļaujama.

Reklāma

20 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
20 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Par armiju neko nezinu, bet kamēr es biju Andrīša lietotājs, bieži sastapos ar “uzkāršanos”. Tolaik lietoju Samsung Galaxy S4. Pēc gada tas aparāts sāka taisīt pigorus, otrā galā cilvēks zvanot man vienmēr dzirdēja savu atbalsi.

Tā kā Ābola izvēle armijniekiem ir pilnīgi pamatota un saprotama!

par to atbalsi: tas ir gana moderniem telefoniem ar diviem mikrofoniem + neorģināls maciņš (vāciņš), kurs kkādā mērā traucē kādam no mikrofoniem.

Es vāciņus telefoniem neizmantoju!
Biju domājis, varbūt kāds gruzis ticis pie mikrafona, bet tā nebija.

S4 bija traks draņķis, avoti vēsta, ka tam bija pat 50 app, kas uzskatāmas par bloatware.

Kā esošs S4 īpašnieks piekrītu par S4 bloatware. Ļoti ceru, ka korejiešu palaisto iniciatīvu uzlikt par obligātu iespēju noinstalēt jaunām iekārtām visu pēc noklusējuma uzlikto drazu izdosies palaist visur.

Armijas planšetēm gan būs bijis kaut kas specifiskāks bez visādiem Google kioskiem un SHealth. Militārajiem dzelžiem ir diezgan specifiskas prasības gan izturībai gan softam. Gana daudz ko no Android un IOS noklusētā softa tur vispār ir aizliegts darbināt, lai tas neslogo dzelža resursus un sakaru kanālus un nelaikā sākot sinhronizēties, neizdotu atrašanās vietu pretiniekam.

Mans vecais androids aizgāja pa pieskari, kad uzliktu to miskasti lollipop. Telefons bieži izslēdzās, kad baterija bija vairāk kā puse, kā arī pēc ieslēgšanas tik pat daudz arī bija palicis, tad zvanot citreiz otrajā galā mani nevarēja dzirdēt, kā arī pats neko nevarēju dzirdēt (restarts palīdzēja) tad piemēram kamera vienkārši neslēdzas iekšā un met ārā kļūdu, kur atkal restarts palīdzēja, utt., bet nu Kitkatam ne reizi nebija neviena no minētajiem kļūdām. telefons kalpoja 2+ gadus pirms sūkājamās konfektes atjauninājuma.

Tev problēma būs nevis Lollipop kā tāds, bet gan tava dzelža (nedataisītie) draiveri viņam.

Paziņam S5, jau kopš dzimšanas bieži zvanot visiem mikrafons čakarējas, proti nevar viņu gandrīz nemaz dzirdēt, aiznesa uz garantiju, itkā viss esot kārtībā…

Jā tā ir ar visiem samsung, parasti neviens nedzird arī, ko es saku, un arī visiem paziņām tāpat…

Tiešām visiem, visiem Samsung tā ir!?

cilvēki dzīvojas bezzonā pie kāda operatora un/vai strādā putekļainā vidē. sagadīšanās pēc visiem Samsungi. ko piekasies? :)

Citos avotos raksta un var pat video aplūkot , kur tiek šajā “taktiskajā komplektā” lietots Samsung Note2 ( n7100 ) – mūsdienām nu dikti pavecs aparāts , kas pilnīgi loģiski nespēj uzzīmēt laikus visu kas armijniekiem nepieciešams .
bez tam video proofs – 2 gadus vecs .
bet piekrītu – Samsungs ar savu Touchwiz ir lēnīgs .

bet bagaini āboltelefoni arī nav nekāds pasaules brīnums x)

Lietot kritiskām vajadzībām masām izstrādātu OSu, kuram itkā ir ražotājs, bet katrs pie pieķīlē pa savai modei….godīgi sakot, pat brīnos, ka nopietna armija vispār bija sākusi lietot kautko tik amatierisku kā Android. Militāristiem, ka te jau komentēja, ir krietni augstākas vajadzības nekā civilajiem. Laikam jau amerikosu armija nav tik briesmīga, kā to mālē kaimiņi :)))

Android nav amatierisks, vnk fragmentācija starp miljons ierīču modeļiem ir briesmīga. Taču piekrītu, ka ASV (!) armijas vajadzībām DOD varēja neķēpāties ar patērētāju līmeņa OS un uztaisīt kaut ko savu. Ir gana daudz drošības ziņā pārbaudītu UNIX tipa OS ar pieejamā aplikācijām darbam ar standarta dokumentu formātiem. Specopi dusmīgos putnus un kārtis operācijas laikā taču nespēlēs.

Tehniski, Android protams, nav amatieru poģelka, bet…jā, piekrītu, drīzāk fragmentācija. Katrs kautko pielāgo un dzīves cikls ir pilnībā iekārtas ražotāja rokās nevis OS faktiskā ražotāja diktēts, tas gan ir amatieriski. Gribam un nolemjam iekārtu tālākai dzīvei. Negribam un nav nekādu apgreidu. Protams, MS pieeja – apgreidot desktopus apmuļķojot jūzerus, arī nav neko daiļāka. Karš Ukrainā uzskatāmi parādīja, ka parastie smartfoni neapmācītu kareivju rokās ir īsts elles dampis un ienaidnieka palīgs. Signāls vēl būtu mazākais, bet apsēstība ar soctīkliem skaidri parāda, ka vienīgā vieta, kur kareivis varētu postēt bildes, ir AM DC, kur tās analizē un kataloģizē. Galvenais – nepieļaut noplūdes,… Read more »

nē, viņi klīdīs pa tuksnesi un lasīs pokemonus!

Tad lūk kā ASV dabūs atslēgas visiem iphone :) Vienkārši iepirks pāris štukas iPhone un iPad un tos jau beži mainīs kā zeķes, nokritīs utt, un pats labākais, kā armija var lietot iekārtu, kurai nav atteicīgie standarti ievēroti? Andrītim bija ražotāji, kuri nodrošināja putekļu, dubļu triecienizturību… Reāli Apple pārdeva savus kriptēšanas pieejas datus tas arī viss, vnk smuki pasniedza pasaulei +reklāma ābolam jo īpaši trakajiem amīšiem, kuri pasisti uz ieročiem un visu militāro.

Jebkuras valsts armija var iepirkt pāris iphonus un neatpalikt no trakajiem amīšiem :)

Bet vai tai valstij līdzi nāks arī šifratslēgas? Diezin vai ;)!

publisko iedos ;)

Reklāma
Reklāma
Reklāma