Telekomunikāciju sakaru operatori nevēlas būt tikai vienkāršas sakaru “trubas”, tāpēc domā veidus kā audzēt savu biznesu klientiem piedāvājot papildus pakalpojumus. Lattelecom sāka agrāk un šobrīd jau visiem ir pazīstams kā televīzijas pakalpojumu sniedzējs. Šogad par plāniem ienākt televīzijas biznesā paziņoja arī LMT un biju dzirdējis baumas, ka par to domā arī Tele2. Bite tikmēr iekasēs papildus naudiņu tīkla attīstībai.

Pagājušajā nedēļā Tele2 atsūtīja uzaicinājumu apmeklēt sava televīzijas pakalpojuma atklāšanas pasākumu un pēc pasākuma norises vietas maiņas (traucējam konkurentiem?) jaunumiem ir jāiet gaisā šodien plkst. 11:00.

Tomēr Kursors.lv nav gluži pliku roku ņemami un mēs esam pēc piecu minūšu ilgas urķēšanās Tele2 tīmekļa vietnē atraduši jaunā pakalpojuma lapu un pat iemanījušies uzminēt paroli. Tele2, tas bija pārāk vienkārši! Tagad nespējam turēt sveci zem pūra un dodamies par jaunumiem informēt jūs, mūsu dārgie lasītāji!

Tātad, Tele2 Atvērtā TV ir pakalpojums, kurā vismaz startā būs vairāki satura pakalpojumu sniedzēji: Play2, Megogo, Replay un to visu uz televizora varēs iznest ar ierīci (Straumētājs), kas pēc apraksta izskatās pēc vecā lapā Google Chromecast (Tele2 noteikti piedāvās šī puļķa jauno versiju). Par verķi Tele2 gribēs saņemt 3.50 eiro mēnesī (principā ASV tas maksā nieka 35 dolārus).

Ja runājam par saturu, tad Play2 ir >200 filmu saturs no ACME un maksās 4.99 eiro mēnesī. Lietojams telefonā ar Play2 aplikāciju vai televizorā ar Straumētāju. Savukārt Megogo saturam tiek piedāvātas divas pakas: par 4.99 eiro mēnesī tiksim pie filmām/seriāliem/multenēm/šoviem (pirmās 2 nedēļas par velti), bet par 7.99 eiro mēnesī klāt nāks arī Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History, TV1000, TV1000 Action, TV1000 Russkoje Kino u.c. TV kanāli. Šo saturu varēs skatīties telefonā vai planšetdatorā, datorā un arī televizorā. Savukārt, ar Replay aplikāciju Android, iOS un TV ekrānos dabūsim LTV1 un LTV7 raidījumus. Te papildus maksas nav.

Zemāk pievienoju arī produktu lapas ekrānšāviņus. Rakstu papildināsim pēc prezentācijas pasākuma, ja tajā pastāstīs kaut ko plašāk. Ko domā par šo jauno Tele2 TV piedāvājumu?

Ziņa papildināta ar oficiālo Tele2 preses relīzi (07.06.2016)

“Tele2” ievieš jaunu televīzijas un video pakalpojumu – “Tele2 Atvērtā televīzija”

Apkopojot labāko mobilo televīzijas un video saturu vienuviet un piedāvājot ērtāko satura lietošanas tehnoloģiju, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu televīzijas un video pakalpojumu – “Tele2 Atvērtā televīzija”.

“”Tele2 Atvērtā televīzija” ir mūsu solis jaunā pakalpojumu segmentā. Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls un plašākais 4G pārklājums Latvijā ļāvis mums radīt satura pakalpojumu, kas jau no šodienas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem alternatīvu kvalitatīvam un aizraujošam televīzijas un video saturam. Esam gandarīti, ka esam viens no pirmajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā un pirmais Latvijā, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Cilvēki aizvien vairāk izvēlas televīzijas un video saturu skatīties mobilajā telefonā un vēlas to darīt ērti. “Tele2 Atvērtā televīzija” ir nākotnes tehnoloģija, kurā esam apvienojuši trīs lietas. Pirmkārt, tas ir bagāts televīzijas un video satura piedāvājums. Otrkārt, tā ir iespēja skatīties saturu sev ērtā veidā, jo ar īpašu straumēšanas ierīci saturu var viegli pārnest no mobilā telefona uz jebkuru televizoru vai citu lielo ekrānu. Treškārt, tas ir izcils klientu serviss, ko nodrošina “Tele2”. Pie tam ne velti sevi saucam par atvērto televīziju – “Tele2 Atvērtā televīzija” pieejama visu operatoru klientiem Latvijā,” uzsver “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

“Esam ambīciju un mērķtiecības pilni izvērst un attīstīt televīzijas satura pakalpojumus. Pašlaik jau notiek darbs pie piedāvājuma paplašināšanas ar jaunām aplikācijām un jau tuvākajos mēnešos “Tele2 Atvērtās televīzijas” saturu papildināsim ar vēl plašāku aplikāciju klāstu,” papildina R.Rosts.

“Tele2 Atvērtā televīzija” piedāvā trīs aplikācijas dažādās pakalpojumu pakās: aplikāciju “Megogo” ar plašu TV kanālu un filmu izvēli, Latvijas Televīzijas video satura aplikāciju “RePlay” un “Tele2” pašu veidoto video satura aplikāciju “Play 2”, kas tapusi sadarbībā ar “ACME Film” un piedāvā vairākus simtus filmu gan lieliem, gan maziem skatītājiem. Ar straumētāja ierīci jebkuras aplikāciju saturu var ērti pārnest no telefona uz televizoru vai jebkuru citu lielo ekrānu.

Pieteikties “Tele2 Atvērtās televīzijas” pakalpojumam var “Tele2” mājas lapā un klātienē “Tele2” Centros visā Latvijā.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem 4G+ un 4G++ tīklu viesabonēšanā arī Lietuvā un Igaunijā, kā arī 4G+ tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot zibenīgo internetu dodoties arī ārpus valsts. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
45 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
PurvaVelns

parole bija “kursors”? vai vēl kāds lētāks āķis tika izmests?

Kristaps Skutelis

Pie pareiza lietotājvārda derēja jebkura parole. Visai naski gan to pievēra :)

Bibis

“Noplūst”.

PurvaVelns

tele2 mēnešreizes

Mārtiņš Vācietis

tele2
demo
:)
Bet kur lnt un tv3???

PurvaVelns

tā jau es domāju… :(

Gints Rotčenkovs

Tele2Latvia būtu labāk ieviesuši brīdinājuma signālu, kad zvanu uz šaraškiniem kantoriem kā SIA CSC TELECOM! slabo? negribat?

Apnikusi man ikmēneša loterija ar zvaniem, kas maksā kā uz ASV.

Jānis Bērziņš

Es gan neiespringtu par šādiem dzīves sīkumiem :D Agrāk visi maksājām par katru zvana minūti uz jebkuru LV tīklu un neiebildām, tagad lielākā numuru ir “bezmaksas tīklā”, tarifu plānu cenas zemas, tā ka neiebilstu personīgi mēnesī iztērēt par zvaniem un maksas tīklu :D

Gints Rotčenkovs

Skāde pa 5-6 EUR mēnesī it kā sīkums, bet būtībā tas ir +50% no līguma maksas. Tu būtu priecīgs par benzīnu 1,6 EUR katru otro reizi samaksāt uzpildes beigās, ja tablo radīja 1,1 EUR? interesanta loterija?
Skarbākais ir tas, ka Tele2 apgalvo – vēl SPRK nav nolēmis, vai Bite izmantotā riešana pirms šaraškiniem zvaniem ir likumīga….

Raivis Rasnačs

Viss pārāk samudžināti un nesaprotami. Es teikšu tā: nav ko bāzt degunu, kur nevajag. Savu tīklu nevar savest kārtībā, tagad laidīs tautās vēl vienu gļukainu produktu?

Dzintars Rudzitis

Kur tad palika tele 2 mūzikas straumēšanas aplikācija stream us? Vēl jau varēja tvplay piesaistīt..

khe

iespējams mazs pieprasījums? visi jau izmanto spotify, deezer utt

Andis

Cerēju redzēt Lattelecom Interaktīvās televīzijas alternatīvu. Bet šī nav pat tradicionālās TV alternatīva. Pat nesaprotu, kas tas ir, mēģinājums lekt prom braucošā tramvajā?

Mārtiņš

ko nozīmē noplūst? Tak var jau nopirkt, ne? tas nav noplūst :D

Kristaps Skutelis

Raksta publikācijas brīdī produkts vēl nebija publiski prezentēts un tam varēja piekļūt tikai ar paroli.

aigi

Trūkst sporta kanālu un vācu kanālu.

as

Kas šos visus TV/filmu abonēšanas pakalpojumus izmanto? Par TV maksāt 10-16€ mēnesī šķiet dārgi, bet savākt 5+10+10 par visādiem megogo, netflix, spotify utml šķiet pa lēto???
Man TV kopā ar internetu maksā 12€ un ja man pietrūkst ko skatīties, tad pārējo es tur varu iegūt par velti klāt

KKTK

Es vispār nezinu, kas ir TV, un no šī raksta arī turpinu neko nesaprast.

Raivis Šveicars

Tas ir nevis līdzīgs Google Chromecast, bet tas ir Google Chromecast :) Iepirkuši un izīrēs. Kopumā ļoti nabadzīgi un vairākus gadus nokavēts.

Vārds

Šitas creditreform sadarbības partneris nekad nebūs mans operators. Atsūta “rēķinus” par 50. un 150.saņķiem (jo, redzējies, gala aprēķinu šiem pēc pakalpojuma uzteikšanas slinkums nosūtīt) un 7.eiro “pakalpojuma” maksu..
Miskastei papildinājums…

KasparsB

Nu re.. es jau kkad rakstīju par Megogo, kurš jau gadiem ir pieejams visiem smartiem, planšetēm utt.. turklāt te pat nevajag Tele2, lai to lietotu.. Tur daudz kas ir arī bezmaksas.

x

ekrānšāviņus…!!!

Krotow

Visa šī divgovju straumē noplūšanas pornogrāfija tāpat nebūs lietojama, kamēr mobilais internets viņiem turpinās sūkt ar vakuumpumpi, kas tur, visticamāk, ir galvenā komponente. Konkrētais piemērs iz dzīves: paziņai tepat Rīgā, pie VEF Kultūras pils, 4. stāvā pie loga Tele2 3G internets caur USB mobilo puļķi ar apsolīto ātrumu darbojās tikai 10-20 sekundes no pieslēgšanās brīža. Pēc tam savienojums kļūst 3-4x lēnāks vai pat vispār pazūd. Puļķis mainīts jau 3x. Jautrākais, ka Tele2 mājas lapa vienmēr ielādējās pilnā apsolītajā ātrumā.

Raivis Šveicars

Nebūs tas gadījums. Atklāšanā stingri lika noprast, ka vajadzīgs jebkāds bezvadu nets, nevis obligāti Tele2. Apsveicami. LMT viedTV šai gadījumā ir švakāka ar to, ka obligāti vajag LMT netu.

Krotow

Taču tas nemaina faktu, ka divgovīm mobilais nets praktiski nav izmantojams.

Raivis Šveicars

Nenoliedzu

Kristaps Pūtelis

Gribi teikt, ka tu nevari atvērt šo “viedo” lapu? http://straume.lmt.lv/lv/sakumlapa

Es caur to vēl nesen skatījos hokeja spēles ar savu Tele2 pieslēgumu :D

Bet ok, tagad pačekojot… laikam vajag LMT, lai skatītos parastos televīzijas kanālus, kas man šā vai tā nav īpaši vajadzīgi. :D

Raivis Šveicars

Es vairāk domāju to LMT nesen izsludināto viedtelevīzijas projektu, kuram (AndroidTV kastītei) vajadzēs LMT netu.

Kristaps Pūtelis

Ahh… nu, skaidrs… nebiju nemaz pamanījis, jo tādas lietas diez ko neinteresē, bet tad viņi visi cenšas ielekt auzgājušajā vilcienā.. stāvot pie sliedēm, kur vilciens nekad nav braucis. :D

khe

Noplūst informācija?
Tā bija oficiāla relīze. Kā var noplūst informācija no oficiālas relīzes?

Kristaps Skutelis

Atkārtošos. Šis raksts tika publicēts pusstundu pirms jaunumu prezentācijas un relīzes teksts pievienots pēc pasākuma. Tādējādi raksta publikācijas brīdī tā bija masām nepieejama (ekskluzīva) informācija.

Bibis

Kristap, vai šī pusstunda tik ļoti ko mainīja, ka bija jēga rakstīt un publicēt tādu “ekskluzīvu” informāciju? Dienu/nedēļu agrāk? Jā. Pusstundu agrāk par kādu inferior televīzijas produktu, ko pat tā nevar nosaukt.

Kristaps Skutelis

Īsā atbilde – jā! Zini, medijiem parasti gribas būt pirmajiem, kas izziņo aktuālus jaunumus un Kursors.lv nav izņēmums.

Gatis

Kopš kura laika kursors kļuvis par mediju? :D

Kristaps Skutelis

Doh, kopš paša pirmā ieraksta šajā vietnē.

Gatis

Tagad jau katrs otrais blogs sevi sauc par mediju un blogeris par žurnālistu, kaut realitātē tālu no tā visa stāv. ;)

digitalk

ja jau delfi sevi pozicionē par mediju, par ko ne Kursoram?

Kristaps Skutelis

Ja blogā publicētais saturs kaut kādā veidā netiek ierobežots un tam var piekļūt ikviens no jebkuras vietas pasaulē, tad tehniski tas ir masu medijs, jeb precīzāk – plašsaziņas līdzeklis.

Tas vai blogeris ir žurnālists, jau ir pavisam atsevišķs jautājums un es teiktu, ka lielākajā daļā gadījumu blogeris nav žurnālists. Sevi es neuzskatu par žurnālistu, kaut lielā mērā daru to pašu, ko šīs cienījamās profesijas pārstāvji.

edzuslv
Kristaps Skutelis

Jo blogs, manā skatījumā, ir viens no masu mediju rīkiem. Tāpat kā ziņu portāli, radio vai televīzija.

edzuslv
atis

Kad kāds sāks rādīt BBC, tad varēs sāk domāt. Tagad – who cares.

elvaldo03

Tas ir parasts Chromecast, atrodi aplikāciju kas sūta BBC uz viņu un skaties. Parastā funkcionalitāte nav bloķēta (cerams).

Vimba

Apple arī ik pa laikam ”noplūst” informācija, lai būtu interesantāk lasīt… :)

Kaspars B.

miroņus cilājam? :D