Android viedtālruņu ražotājs OnePlus izdomājis jaunu piegājienu pircēju vilināšanai savas produkcijas iegādei. OnePlus piedāvātais darījums ir vēl apšaubāmāks par dažu labu Kickstarter kampaņu – tiek piedāvāts iepriekš iegādāties OnePlus 3 viedtālruni, neko par to nezinot. Pat ne precīzu cenu!

OnePlus  One un OnePlus 2 bija iegādājami ar ielūgumiem, tiek ziņots, ka šogad OnePlus neaizrausies ar ielūgumu sistēmu, piedāvājot OnePlus 3 iegādāties visiem interesentiem. Tomēr pirmie 1000 laimīgiem var savu OnePlus 3 iegādāties jau šobrīd. Diemžēl OnePlus nav izziņojis OnePlus 3 modeļa specifikāciju, izskatu un cenu.

Baumas norāda, ka OnePlus 3 iegūs 1080p ekrānu un metāla korpusus, viedtālruni darbinās Qualcomm Snapdragon 820 procesors kopā ar 4 GB RAM un vismaz 32 GB atmiņu. OnePlus 3 saņemšot 16 un 8 megapikseļu kameras.

OnePlus 3 aklā cena ir noteikta pietiekami augsta – ap 445 dolāriem. OnePlus tieši pirms OnePlus 3 piegādes vēl precizēs cenu, un atgriezīs vai arī papildus ieturēs maksu par piegādājamo OnePlus 3. Pirmie pircēji papildus saņems ekrāna apdrošināšanu un dāvanu karti 48 dolāru vērtībā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
PurvaVelns

šitais jau točna izskatās kā salasīts no citu ražotāju gatavajām detaļām

Dāvids

HTC M9 aizmugure.

PurvaVelns

man patika viens no pēdējiem teikumiem – saņems “tādu pašu” usb c portu kā iepriekšējais…

Valters

Kā pēc tāda neglīt izgājiena var būt vēlme no šī uzņēmuma pa aklo sūtīt jaunu dzelzi!?

hardcore 9300mAh baterija

Izskatās sakarīgs (pēc specifikācijas), bet nu atkal kārtējais telefons, kuru nekad nepirkšu, jo nav lietotāja nomaināmas baterijas.

PurvaVelns

aizmirsti. tas ir noiets etaps.

x

a, tas kā ar pilnizmēra rezerves riteni – cilvēki to vadā līdzi, bet kad pienāk laiks pārdot auto, viena daļa secina ka varēja iztikt arī ar mazo jo tas ir lietots tieši nevienu reizi.
Un otra daļa tajā liktenīgajā reizē ir attapušies, ka nav vai nu domkrata, vai atslēgas, vai gaismas un visviens ir saukuši palīdzību no malas.

vnk ir cilvēki kuri vēl dzīvo XXgs kad nebija powerbanku un reāli mainīja tukšo akku pret citu, uzlādētu.

PurvaVelns

pat mazais nav vajadzīgs. šodien ir putas – piepūt riepu un brauc uz servisu. kurš normāls cilvēks spēj nomainīt ar mazajiem instrumentiem riteni, kas piekruķīts ar pneimoskrūvgriezi servisā ja ārā ir 30 grādi. vai -20 un sniegputenis… pareizi vietā ielikt domkratu, cerēt, ka tur apakšā ir stingra vieta nevis grantene vai meža ceļš utt.

nenovēlo to pat vislielākajam ienaidniekam.

Endijs

Pie lielāka cauruma putas nelīdz un paliksi uz vietas.

PurvaVelns

kas ir LIELS carums, kā to dabūt un interesanti – uz miljons iedzīvotājiem cik 0,00% tādus lielus caurumus dzīvē ir redzējuši? ok, piesitu pie koka trejas reizes, bet nu tomēr… vai tas ir arguments pilnizmēra riepas vazāšanai?

Krotow

Es redzēju, pirms 8 gadiem no Jelgavas braucot, pie Vienības gatves iemaucoties nenorobežotā bedrē. 2 riepas bija lupatās, putas tur vairs nelīdzētu.

PurvaVelns

reku pats atbildēji: “Es redzēju, pirms 8 gadiem”… biežāk var kaut ko sasist vai salūzt = evakuātors.

a

1+1 vēl joprojām kalpo lieliski, taču ja būtu vajadība ko mainīt tad 1+3 būtu number 1 uz ko skatīties