2014. gadā Microsoft un Samsung izziņoja sadarbību, kas Galaxy S6 jau rūpnīcā apgādāja ar Skype, OneDrive un OneNote lietotnēm. Microsoft lietotnēm ir izdalīta atsevišķa mape, bet lietotnes kāds varētu uzskatīt par lieku programmatūru – tās ir atspējojamas, bet ne pilnībā atinstalējamas. Microsoft lietotņu izplešanās turpinājusies ar to nonākšanu arī citu ražotāju viedierīcēs. Viedtālruņos un planšetdatoros nonāk Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive un Skype lietotnes.

Informācija norāda, ka Microsoft lietotnes saņem 20 ražotāji, kuri piekrituši Android planšetdatoros uzstādīt Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive un Skype. Šie tažotāji ir Axdia International GMBH, Cube, DL, General Procurement, Grupo Nucleo, Haier, Inco, Ionik GBMH, Iview, LG, Multilaser, Noblex, Pacific (Vulcan), Philco, Positivo, Prestigio, Sony, Teclast, TMAX Digital un Wortmannn.

Reklāma

Jaunākās ziņas norāda, ka septembrī pie Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook un Skype lietotnēm tiks arī Xiaomi Mi 5, Mi Max and Mi 4s un lētākie Redmi Note 3, Redmi 3 modeļi. Xiaomi pagājušajā gadā pārdeva 70 miljonus viedtālruņu, tāpēc šāds darījums Microsoft ir uzskatāms par ļoti izdevīgu.

Pretī Xiaomi ir ieguvis aptuveni 1500 patentus, kas oficiāli ļauj izmantot dažādas tehnoloģijas – bezvadu savienojumus, video atskaņošanu, mākoņdatu izmantošanu u.tml. Tiek uzskatīts, ka šāda veida licencēšanas darījumi ļaus Xiaomi drīzumā ieiet ASV tirgū bez liekiem uztraukumiem par tiesvedību uzsākšanu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
wils_w

Microsoft Redmi 3 :D (troļļoju)