Pasaulē lielākais autoražotājs Toyota turpina iegādāties dažādus ar robotu veidošanu saistītus uzņēmumus. Vairāki avoti norāda, ka Toyota grasās no Google iegādāties uzņēmumu Boston Dynamics, kas plašāk zināms ar saviem robotu suņiem un nu jau arī ar vertikāliem divu kāju robotiem.

Pagājušā gada novembrī Toyota Motor Corporation paspārnē tika izveidota Toyota Research Institute divīzija, kas nodarbojas ar mākslīgā intelekta pētījumiem un robotu izstrādi. Boston Dynamics nonāks jaunizveidotās divīzijas komandā. Par Boston Dynamics iegādi martā interesējās arī Amazon.

Google iegādājās Boston Dynamics vēl 2013. gada nogalē par pusmiljardu dolāru. Boston Dynamics tika pievienots Google X divīzijai, ko tobrīd vadīja Endijs Rubins (Andy Rubin). Visticamāk, Boston Dynamics nav spējis radīt Google-prāt pietiekami labu produktu, ko būtu iespējams tuvāko gadu laikā pārdot.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Uldis M. Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Uldis M.
Guest
Uldis M.

Wou! Tas Atlas iespārda! Jau suņi bija labi, bet nu šis vispār labais – kas par “līdzsvara izjūtu”! Pārsteidzoši “refleksi” pret kājas paslīdēšanu… tai mežiņā pa sniegu kūļājas kā īsts humanoīds!
Sākot no 1:28 gan izskatās ka cilvēki paši uzprasās uz Mašīnu sacelšanās apokalipsi :D Jā jā, zinu, nevainīgi testi. Bet izskatās ļauni. Tāpat kā savulaik speršana pa mehāniskā suņa sānu… :)