web analytics

WhatsApp ir populārākā Android saziņas lietotne; BBM – visretāk ielādētā

Jaunākie raksti

DPD Latvija brīdina par krāpniekiem, kas mēģina izkrāpt norēķinu karšu datus

DPD Latvija vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas uzņēmuma vārdā mēģina izkrāpt iedzīvotāju norēķinu...

Revolut laiž klajā iegādes risinājumu Latvijas uzņēmumiem

Īstenojot savu mērķi nodrošināt iespēju visus uzņēmumiem būtiskos aspektus pārvaldīt vienuviet, Revolut Business šodien paziņoja par jaunā iegādes risinājuma...

Kursors.lv izmēģina Shipzee servisu – Apple MagSafe lādētājs pēc pusotra mēneša gaidīšanas

Novembra beigās, kad Amerikā atzīmē Pateicības dienu un norisinās “Melnās piektdienas” jeb Black Friday atlaižu un iepirkšanās trakums, Latvijā sevi ar...

Xiaomi Mi Band 6 varētu tikt pie GPS, SpO2 sensora un Amazon Alexa atbalsta

Tīmeklī uzieta gaidāmās Xiaomi Mi Band 6 fitnesa aproces programmatūra, kas norāda uz vairākiem ilgi gaidītiem uzlabojumiem. Parasti Xiaomi...

Volkswagen pārsniedz Eiropas CO2 emisiju mērķus un Baltijā kļūst par elektroauto tirgus līderi

Saskaņā ar sākotnējiem datiem Volkswagen pasažieru automašīnu segmentā radījis par aptuveni sešiem miljoniem gramu mazāk CO2 nekā to pieprasa...Digitālā tirgus izpētes uzņēmums Similar Web veicis pētījumu par Android lietotņu izmantošanu 187 pasaules valstīs. Īpaša uzmanība pievērsta saziņas lietotnēm, un nenoliedzamu pirmo vietu ieguva WhatsApp, kas ir pasaulē populārākā Android lietotne, ieņemto pirmo vietu 109 pasaules valstīs.

Facebook servisi pārspējuši WhatsApp Brazīlijā, Meksikā, Indijā, Krievijā un dažās citās valstīs. Otrās vietas ieguvējs Facebook Messenger ir populārākā saziņas lietotne 49 valstīs, kuru skaitā ir Austrālija, Kanāda un ASV. Topa piecinieku noslēdz Viber, Line, WeChat, sestajā vietā atstājot Telegram.

Viber lietotne sasniegusi saziņas lietotņu popularitātes zenītu 10 valstīs, pārsvarā Austrumeiropā. Ukrainā Viber uzstādīta 65% Android viedtālruņu.

BlackBerry Messenger saziņas lietotne sasniegusi pirmo vietu tikai Indonēzijā ar 87.5% tirgus daļu, kamēr ASV BlackBerry Messenger izmanto vien 0.42% Android lietotāju.

map

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Girts

Ja ņem vērā, ka facebook messenger un whatsapp pieder vieniem īpašniekiem, diezgan uzskatāmi redzams, ka gandrīz visa saziņa, visā pasaulē ir “vienās rokās”.

snap

Jā, interesanti, kāpēc viens vai otrs messangers aiziet modē kādā valstī! Pašam vienbrīd bija kautkāds meesendžeru apvienotais softs, tolaik ziņas saņēmējiem rakstīju mailā, sms, whatsapp, skype, viber, google mssng. Tagad pārsvarā tikai whatsapp, nezinu kāpēc

PurvaVelns

viber, piemēram, lieto cilvēki ar sliktu gaumi. nav citu izskaidrojumu…

Jānis A

Viber lietoja, kad watsappā nevarēja zvanīt.
Bet par tām valstīm, jā, kaut kā mistiski tas viss izplatās. Piemēram tas pats fitness apps pa lielam LV ir tikai un vienīgi endomondo. Nevienu cilvēku nezinu, kas lietotu kaut kādu runtastic vai ko tml, savukārt citās valstīs ir gan jau pretēji.

Artis Abols

Civilizēti ļaudis lieto Strava.

Jaanis3000

Kādēļ tā? Kas Endomondo slikts?

PurvaVelns

es savukārt nezinu nevienu kas lieto endomondo… pārsvarā visi sportstracker

Žans

Es skrienu ar Running(Nike).

Haily

O, paldies, man ir slikta gaume un nemaz nekaunos par to. :D

Krotow

Izkārtojums kļūst skaidrs, ja atceras, kā augšminētās saziņas programmas vēsturiski izplatījās: – Live pārākums anglosakšu zemēs (ASV, Lielbritānija, Austrālija). Priekštecis bija MSN Messenger, kas parādījās jau 1999. gadā. Tajos gados MSN servisi no Microsoft puses tika agresīvi uzspiesti Windows lietotājiem, kuru skaits un pofigisms attiecībā uz pēc noklusējuma instalēto programmatūru arī nospēlēja Messenger izplatības labā. Pie kam tajās zemēs korporatīvajos tīklos MSN Messenger parasti jau bija instalēts pēc noklusējuma – vairākām Windows versijām tas ir iekļauts OS instalācijā. ICQ, ko arī tolaik daudzi lietoja, tomēr jāinstalē pašam un korporatīvajās vidēs tas parasti nav atļauts. Live joprojām lieto biznesa vidē plus… Read more »

PurvaVelns

wacapa priekšrocība un nākotnes nenovēršamā uzvara ir integrācija ar kontaktiem. un ērtā desktop darbināšana. pagaidām mīnuss – ne visa veida dokumentus var attačot. Man darbam reāli traucē, ka nevar pievienot pdf failus. skaipam jāmenedžē sava, jārediģē kontakti, čakars. es no skaipa atteicos.

Mārtiņš Stankevičs

Skype jau nav lietojams entos gadus… pat pirms MS to pilnībā sajāja… tas bija draņķīgs! Tagad nezinu kas uzlabojies šamā, bet manu vien retos lietotājus sev apkārt!
Protams, pamatā ir WhatsApp un kāpēc gan ne… ātri, ērti… plus, ja nevari rakstīt sūti audi ziņu… :)

Uldis Krastiņš

WhatsApp jau kādu laiku var pievienot arī pdf failus.

PurvaVelns

kur kā kam un kad? ko esmu palaidis garām?comment image

PurvaVelns

tiešām, biju šo palaidis garām! visu laiku mēģināju pa vienkāršo – drag un drop desktopa versijā…

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: