Digitālā tirgus izpētes uzņēmums Similar Web veicis pētījumu par Android lietotņu izmantošanu 187 pasaules valstīs. Īpaša uzmanība pievērsta saziņas lietotnēm, un nenoliedzamu pirmo vietu ieguva WhatsApp, kas ir pasaulē populārākā Android lietotne, ieņemto pirmo vietu 109 pasaules valstīs.

Facebook servisi pārspējuši WhatsApp Brazīlijā, Meksikā, Indijā, Krievijā un dažās citās valstīs. Otrās vietas ieguvējs Facebook Messenger ir populārākā saziņas lietotne 49 valstīs, kuru skaitā ir Austrālija, Kanāda un ASV. Topa piecinieku noslēdz Viber, Line, WeChat, sestajā vietā atstājot Telegram.

Viber lietotne sasniegusi saziņas lietotņu popularitātes zenītu 10 valstīs, pārsvarā Austrumeiropā. Ukrainā Viber uzstādīta 65% Android viedtālruņu.

BlackBerry Messenger saziņas lietotne sasniegusi pirmo vietu tikai Indonēzijā ar 87.5% tirgus daļu, kamēr ASV BlackBerry Messenger izmanto vien 0.42% Android lietotāju.

map

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Jaanis3000PurvaVelnsUldis KrastiņšMārtiņš StankevičsHaily Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Girts
Viesis
Girts

Ja ņem vērā, ka facebook messenger un whatsapp pieder vieniem īpašniekiem, diezgan uzskatāmi redzams, ka gandrīz visa saziņa, visā pasaulē ir “vienās rokās”.

snap
Viesis
snap

Jā, interesanti, kāpēc viens vai otrs messangers aiziet modē kādā valstī! Pašam vienbrīd bija kautkāds meesendžeru apvienotais softs, tolaik ziņas saņēmējiem rakstīju mailā, sms, whatsapp, skype, viber, google mssng. Tagad pārsvarā tikai whatsapp, nezinu kāpēc

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

viber, piemēram, lieto cilvēki ar sliktu gaumi. nav citu izskaidrojumu…

Jānis A
Viesis
Jānis A

Viber lietoja, kad watsappā nevarēja zvanīt.
Bet par tām valstīm, jā, kaut kā mistiski tas viss izplatās. Piemēram tas pats fitness apps pa lielam LV ir tikai un vienīgi endomondo. Nevienu cilvēku nezinu, kas lietotu kaut kādu runtastic vai ko tml, savukārt citās valstīs ir gan jau pretēji.

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Civilizēti ļaudis lieto Strava.

Jaanis3000
Viesis
Jaanis3000

Kādēļ tā? Kas Endomondo slikts?

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

es savukārt nezinu nevienu kas lieto endomondo… pārsvarā visi sportstracker

Žans
Viesis
Žans

Es skrienu ar Running(Nike).

Haily
Viesis
Haily

O, paldies, man ir slikta gaume un nemaz nekaunos par to. :D

Krotow
Viesis
Krotow

Izkārtojums kļūst skaidrs, ja atceras, kā augšminētās saziņas programmas vēsturiski izplatījās: – Live pārākums anglosakšu zemēs (ASV, Lielbritānija, Austrālija). Priekštecis bija MSN Messenger, kas parādījās jau 1999. gadā. Tajos gados MSN servisi no Microsoft puses tika agresīvi uzspiesti Windows lietotājiem, kuru skaits un pofigisms attiecībā uz pēc noklusējuma instalēto programmatūru arī nospēlēja Messenger izplatības labā. Pie kam tajās zemēs korporatīvajos tīklos MSN Messenger parasti jau bija instalēts pēc noklusējuma – vairākām Windows versijām tas ir iekļauts OS instalācijā. ICQ, ko arī tolaik daudzi lietoja, tomēr jāinstalē pašam un korporatīvajās vidēs tas parasti nav atļauts. Live joprojām lieto biznesa vidē plus… Read more »

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

wacapa priekšrocība un nākotnes nenovēršamā uzvara ir integrācija ar kontaktiem. un ērtā desktop darbināšana. pagaidām mīnuss – ne visa veida dokumentus var attačot. Man darbam reāli traucē, ka nevar pievienot pdf failus. skaipam jāmenedžē sava, jārediģē kontakti, čakars. es no skaipa atteicos.

Mārtiņš Stankevičs
Viesis
Mārtiņš Stankevičs

Skype jau nav lietojams entos gadus… pat pirms MS to pilnībā sajāja… tas bija draņķīgs! Tagad nezinu kas uzlabojies šamā, bet manu vien retos lietotājus sev apkārt!
Protams, pamatā ir WhatsApp un kāpēc gan ne… ātri, ērti… plus, ja nevari rakstīt sūti audi ziņu… :)

Uldis Krastiņš
Viesis
Uldis Krastiņš

WhatsApp jau kādu laiku var pievienot arī pdf failus.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

kur kā kam un kad? ko esmu palaidis garām?comment image

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

tiešām, biju šo palaidis garām! visu laiku mēģināju pa vienkāršo – drag un drop desktopa versijā…