Reklāma

Windows Phone tirgus daļa paslīd zem 1%, operētājsistēma uzskatāma par mirušu

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Tirgus izpētes uzņēmums Gartner ziņo, ka pēdējo trīs mēnešu laikā viedtālruņi tirgus audzis par 4%, tomēr Microsoft Windows Phone nav bijis ieguvējs no tirgus augšanas. Tieši pretēji – Windows Phone jauno viedtālruņu tirdzniecības apjomi noslīdējuši zem 1% no kopējā viedtālruņu tirgus.

Gartner norāda, ka trīs mēnešu laikā pārdoti vien 2.4 miljoni Windows Phone viedtālruņu, kas veido aptuveni 0.7% no kopējā pasaules viedtālruņu tirgus. Vēl 2015. gada pirmajos trīs mēnešos Windows Phone ieņēma 2.5% no jauno viedtālruņu tirgus.

Gartner uzskata, ka šāds Windows Phone pārdošanas apjomu kritums nozīmē mobilās operētājsistēmas galu jau tuvākajā laikā. Windows Phone pārdošanas apjomu kritumā tiek vainota Microsoft vilcināšanās ar jaunu vidējās un augstākās klases Lumia viedtālruņu modeļu izveidi.

Microsoft nesen nodeva “muļķtelefonu” ražošanu Foxconn, sagaidāms, ka arī Lumia ražošanas licences varētu tikt pārdotas par ļoti zemu cenu. Baumas norāda, ka nākamajā gadā gaidāms Microsoft viedtālrunis ar Surface zīmolu, kam arī uzņēmums grasās veltīt visus spēkus.

Reklāma

85 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
85 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
drinkits

Par mirušu sauciet, kad izstrādātājs pārtrauks izlaist atjauninājumus ik pārnedēļas. Pagaidām OS vēl tiek intensīvi pucēta.

Olegs Falevics

Tieši tā, bet es nespēju sagaidīt nopucēšanu. Pārgāju no 950 lumia uz S7 edge, praktiski telefona baterija neturēja slodzi, bija jālādē jau ap 14-15.00 + outlook mail regulāri meta kļūdas. Nepalīdzēja pat hard reset. Diemžēl. Biju WP lietotājs kopš 800 lumijas laikiem.

Ivars

Nav un nebūs šī OS mirusi kamēr būs personības, kam patīk kārtība telefonā, paredzama darbība, normāls baterijas darbības laiks – sevišķi ja salīdzina andri-tas pat Flight mode griež visus f..kin google play apps utt

PurvaVelns

par ko Tu runā???

Ivars

par to ka man reiz dežūras laikā android Flight mode režīmā 15% baterijas naktī noēda ka nemetās – ar vai bez programmu stopēšanas…

ProxyFromDeep

Aparāti ir daudzi un dažādi , arī tādi kuru radītājiem vajag izraut rokas .
Tad vēl , vecā labā , jūzeru būšana – sainstalē visādus antivīrusus un advanced boosterus , tā , ka aparāts kļūst pavisam nelietojams – līdz pat cikliskajiem rebūtiem .

Savu esošo telefonu “flight modē” neesmu testējis , bet “ultra taupības režīmā” – 7 dienas .

digitalk

> kuru radītājiem vajag izraut viņu rokas no viņu pakaļas, un ar tām sadot pa seju.
tā būs precīzāk :)

PurvaVelns

Kristap, izskatās, ka vīnu būšu Tev pakāsis…

Kristaps Skutelis

Atgādini, lūdzu, par ko tieši mums bija derības? Tu pareģoji, ka Windows Phone (Mobile) tuvāko gadu laikā kļūs par vērā ņemamu tirgus spēlētāju?

PurvaVelns

kainda…

edgars

normāls nišas produkts :)

un gramarnazis mani neļauj nepateikt : “viedtālruņi tirgus”

Raivis Rasnačs

Lai krīt kaut zem 0.1%. Manu patiku pret produktu tas nemazinās. Windows sniedz visu, kas man ir vajadzīgs. Varbūt esmu pieticīgs.

Krotow

Kaimiņzemē mafijas bosa (atvainojiet, valsts prezidenta) parādīšanās TV ekrānā arī uzreiz atrisina visas aktuālās iedzīvotāju problēmas.

Raivis Rasnačs

Ko tu centies pateikt?

digitalk

liekas tā bija alūzija par politiķu solījumiem – valstī viss kārtībā. bet kas tika domāts par windows phone es arī īsti nesapratu. varbūt par tavu pieticīgumu :) windows phone frontē viss kārtībā! :))

Skats

Kurmis atkal ar savu putinofobiju:)

Nešķiet, ka labāk “mafijas boss”,
kas kaut ko var un atrisina, kaut budžetniekiem algas paceļ, nekā rīcībnespējīgi šešinieki, kam bosi Beļģijas galvaspilsētā un aiz okeāna?

Krotow

Kas tur dīvains, ja Microsoft aparātus ar Windows Phone vairs neražos un jaunie būs jau ar Windows 10 Mobile. Uz Mobile procentu lai arī skatās.

Oskars

Jūtu jau sāku regulāri atkārtoties . Bet nu jau pārliecība nelokāma . Vairs nebūšu WP lietotājs . . Biju domājis lietot kamēr mehāniski nokārsies , baterija , sasitīšu . Bet nu jau šķiet tik ilgi neizvilkšu . Piemēram tagad instagrams uzkāries . labi pats bildes neliku , tik drusku pieteicies sekotājos..

Klāvs

Miris būs, tad kad W10M beigsies atbalsts no MS puses! Ieteiktu neizmantot deltenās preses paņēmienus, lai piesaistītu lasītāju. Virsrakstā pietiktu bez tās otras teikuma daļas, jo tas ir raksta autora subjektīvais vērtējums. Man tas neinteresē, un rezultātā tiek ietekmēts mans vērtējums. Vai Gartner oficiāli paziņo ka os ir mirusi???

Kristaps Skutelis

Kursors.lv ir blogs un tā sloganā jau uzskatāmi norādīts, ka mēs šeit mēdzam paust savu personīgo objektīvo un pieredzē balstīto viedokli. Tāpat mēs brīvi izvēlamies mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus, ja uzskatām to par nepieciešamu.

Klāvs

Jā un komentāru sadaļa ir mans lauciņš, kur varu paust savu viedokli.

Kristaps Skutelis

Un es saku paldies par to! Mēs komentārus ņemam vērā un cenšamies uzlabot savu darbību.

edgku

Ja godīgi, man Kursors jau kādu laiku vairs neasociējas ar blogu. Blogs ir vieta, kur autors vai autoru grupa pauž personīgu viedokli, iespaidus. Kursorā lielākā daļa satura ir ziņas.
Reku šis būs interesanti: http://www.theverge.com/2016/4/25/11498606/circuit-breaker-gadget-blog-announced-the-verge

Kristaps Skutelis

Un kā saukties, ja arī ikdienas ziņās paužam savu viedokli?

digitalk

> Man tas neinteresē, un rezultātā tiek ietekmēts mans vērtējums.

ja tevi tas neinteresē, tad ar ko tiek ietekmēts tavs vērtējums par tēmu, kura tevi neinteresē?

Klāvs

Nelasi starp rindiņām, tad sapratīsi.

digitalk

grūti lasīt starp vienu nocitētu rindiņu. atstāšu šo skillu tavā ziņā.

Klāvs

Ja prastu skaitīt rindiņas būtu daudz vieglāk ;)

Name

Klāv, kā tu līdz šim neesi sapratis, ka Kursors ir tik pat biased, kā The Verge. Ja par Google I/O tika uzrakstīti kādi 4 raksti, tad par Microsoft /Build netika lēsts ne pusplēsts vārds. Tā tas ir, tu neko nevari padarīt, kā tikai lasīt citus informācijas resursus, tā ir viņu attieksme.

Kristaps Skutelis

Mēs šogad sekojām līdzi arī Build konferencei, taču skatos, ka tik tiešām nekā īpaši neizdalījām ziņas par tur izziņoto. Nav tā, ka mums neinteresē Microsoft jaunumi un gribam tos kaut kā speciāli slēpt, tomēr starp mūsu autoriem nav hardcore Microsoft (biznesa) tehnoloģiju fanu un lietotāju (šajā jomā Microsoft regulāri sper laukā lieliskus produktus), bet patērētāju (consumer) pusē Microsoft nespēj tikt līdzi Android/iOS, tāpēc ar laiku apnīk par to ķengāties. Bet mēs tiešām sekojam arī šī IT giganta jaunumiem un par būtiskāko cenšamies pavēstīt arī Kursorā.

Klāvs

Nē, lasītājs veido pieprasījumu. Ja nebūs, kas lasa, nebūs rakstu.

PurvaVelns

te nu Tu maldies vienkārši katastrofāli… padomju laikos iekaltais Ļeņina (vai staļina, brežņeva) izteikums, ka pieprasījums rada piedāvājumu. Absolūtas blēņas. Kapitālismā ir tieši diametrāli pretēji.

Klāvs

Rekā, piemēram, es neesmu no tā laika, un neesmu apkalts ar greiziem uzskatiem, stereotipiem un ideoloģiju. Manuprāt, pats labi apzinies, ka tavs teiktais ir greizs. Būtu tā kā jāzina un jāizprot ekonomiskie procesi un to mijiedarbība.

PurvaVelns

nu re… it works! :D veikala plauktā parādās jauna revolucionāra ierīce – un Tu domā, ka tā radīta, jo kaut kas tāds tiek pieprasīts…

Janis

Vispār jau tā arī ir :)

Klāvs

Cilvēks ieiet veikalā skatās tur iPhone 6s. Ieliek roku kabatā un izvelk pirms pāris mēnešiem iegādāto iPhone 6. Loģiski domājoš cilvēks sapratīs, ka vecais modelis ir gana labs. Tāpēc krītas iPhone pārdošanas apjomi un tos nepacels pēkšņi izlaižot vēl kādu jaunu modeli. Vēl viens piemērs, Hoverbordu rādīja cilvēka velme pārvietoties bez fiziskas piepūles, tāpēc tas arī tiek pirkts, tas tāpat no gaisa nenokrita!

PurvaVelns

aga. un 3D televīzorus radīja cilvēka vēlme pi*t sev smadzenes. tikai neviens negribēja par to maksāt naudu. dead tehnoloģija, neviens vairs neražo. ne kastes, ne saturu.

Janis

3D vienkārši izgāzās ar savu “nekvalitativitāti” un ne tikai, domāju, ka šī tehnoloģija nepazuda uz visiem laikiem…
Cilvēki vēlas/pieprasa aizvien jaunas tehnoloģijas, un vēlas baudīt reālistiskas sajūtas skatoties savus “grāvējus”
Neviens neko neuzsāk ražot, ar domu, ka nu cilvēkiem gan jau patiks, tas ir pārāk bīstami, iespējams neesi, meklējis finansējumu saviem projektiem, jebkurš investors izvērtē, vai šis produkts aizies cilvēkos, vai tas ir tas, ko viņi/mēs vēlamies.

PurvaVelns

dzīvo vien tālāk ar šo savu “briljanta” domu. Un tad nebrīnies, ka visu mūžu paliksi tajā līmenī, kad jādomā kā nopelnīt “naudiņu” visam tam, ko cilvēki “pieprasa” :D ar tādu domāšanu nekad nepārkāpsi to robežu, kur vienā pusē ir auni un kapeikas, kamēr otrā miljardi un idejas kā nopelnīt ražojot lietas un kā tās iebarot. ir jau kā tajā aņukā saka: mēs pērkam lietas, lai iepatiktos cilviekiem (drusku pārfrāzēšu) kuriem mēs esam pie pakaļas.

Janis

Vispār jau nesaprati par ko es komentēju.
Tu tiko pats atzini, ka pieprasījums veido piedāvājumu, par to arī bija man komentārs!!

A par privāto dzīvi, jā vel joprojām nedaudz slimoju ar pirkšanas kāri :D
Bet ar naudas problēmām tam mazs sakars, drīzāk māja piebāzta ar nevajadzīgiem krāmiem:D
Bet nu jau būšu it kā atradinājies:)

PurvaVelns

segvejs ir labs piemērs cilvēka vēlmei pārvietoties bez piepūles. cik nu saražota, tik pa ielām pārvietojas, vizinot resnus āmurikāņu tūristus un vecpuišu ballīsu dalībniekus. Projekts ir DEAD.

Vilnis Salenieks

kādu brīdi atpakaļ pārgāju no 920 Lumia uz Android, par nepatīkamu pārsteigumu sev esmu stipri vien vīlies, jo gaidiju ka populārākā mobilā OS salīdzinot ar marģinālo windows būs pārāka, iespējams laikam ejot apradīšu, bet pagaidām katra otrā darbība atgādina cik WP priekš manis bija ērtāks, aplikāciju miskaste google play vispār ir šoks, atklāti sakot, šobrīd nožēloju OS maiņu un ja būtu jāizvēlas otrreiz, ņēmtu kādu no MS flagmaņiem..

Oskars

Vai androīd lielais aplikāciju klāsts un plašā ierīču saskarsme nav tas pluss ?

Vilnis Salenieks

hm, pluss un reizē mīnuss, windows veikalā to aplikāciju neskaitāmas reizes mazāk, bet tās kas ir un kuras bija nepieciešamas man – uztaisītas godam un strādāja kā nākas, nemaz nerunājot par daudzām aplikācijām iebūvētām jau no ražotāja, kas vispār super. Šobrīd meklējot aplikācijas google play, dažas esmu uzlicis kādas divdesmit dažādu izstrādātāju versijās un atkal novācis, jo no tā visa bagātīgā klāsta, gandriz neviena nedara to ko man vajag – aplikāciju daudz, bet pa lielam tas ir musurs, ir jāinvestē neadekvāti daudz laika, lai nonāktu pie vajadzīgā rezultāta, nav arī ne jausmas, kas pēc nto aplikāciju intalēšanas un atinstalēšanas paliek… Read more »

Kristaps Skutelis

Nu jau, nu jau. Windows Phone lietotņu veikalā ir ļoti daudz drazas (lielākā daļa). Gluži kā Google Play Android pusē, tikai atšķirība tāda, ka Windows Phone to aplikāciju kopumā ir praktiski necik (salīdzinot ar Android vai iOS).

Vilnis Salenieks

mnu, iespējams tā ar ir, bet varu spriest tikai no personīgās pieredzes, kautkā ar drazu WP veikalā saskāros nu ļoti reti, faktiski daži gadījumi, kamēr GPlay, ar to ir gandrīz jārēķinās – uzliksi apu, visdrīzāk būs jāmaina, un ne reizi vien, godīgi sakot dažām aplikācijām esmu pārtraucis meklējumus, jo gluži vienkārši apnika :@

Vecis

Bet saki lūdzu, ko tādu uber mega Tev vajag instalēt uz tā telefona? Tās tonnas ar visādu drazu, kas ir tajos play vekalos nevienam normālam cilvēkam nav vajadzīgas!Kas ir tik šausmīgi specifisks, ko Tu lieto un ko nevar atrast windows, Android vai Apple ”bodē”?
Skype?Whatsapp?Viber?Waze?Kaut kas no Keybord, weather app?Kaut kādas mega spēles?Tas viss ir pieejams jebkurā no ”storēm”.

Kristaps Skutelis

Man neko “uber mega” nemaz nevajag, man vajag tikai man aktuālas lietotnes un katram tās ir savas. Jau ne reizi vien esam šo jautājumu tepat Kursorā apcilājuši un nonācām līdz secinājumam, ka WP ir mazāks pieejamo lietotņu klāsts. Ja Tev aktuālās lietotnes vai to aizvietotāji ir atrodami Windows Store, tad apsveicu – Tev ir paveicies. Citiem šajā ziņā veicas mazāk.

Janis

Nosauc tās aplikācijas kuras Tev sagādāja problēmas, un kuras uz windows bija labākas par android, vai ios!?

Vilnis Salenieks

kretinē iebūvētā sms aplikācija, godīgi sakot pat nezinu vai var nomainīt, bet tas ka rakstot ir redzamas tikai četras rindiņas ir kautkāds prātam neaptverams stulbums, kalendāru iesāku meklēt, dažus uzliku, bet nebija ar iespēju uzlikt widžetu kur redzama tekošās un nākošā dienas datums, uzdevumi bez piesaistes stundai, vārda dienas, un nākošās dienas uzdevumi, atmetu ar roku, apnika rakāties misenē, šobrīd iztieku bez kalendāra, kad nobesīs būs jāmeklē tālāk, lielākās problēmas bija ar dlna playeri, windowam ir iebūvētais spēlētājs, strādā kā nākas un viegli saprotama un pārdomāta saskarne – vienā logā ir gan dziesmu saraksts ar vienkāršu un ērtu navigāciju un… Read more »

digitalk

kalendāra appi vispār ir nožēlojami uz jebkuras platformas. tā vien liekas, ka appu autoriem diena ir saplānota pa minūtēm un nekad nav darbu, kuri tai dienā netiek pabeigti – tipa lietojiet todo appu, kas karājas bez dienas atgādinājuma :-/

vēl par epastiem uz A – atradu tikai vienu sakarīgu IMAP klientu, kurš strādāja ar daudzām pastkastēm. pārējie bija tikai virsbūves uz iebūvētās endžīnes.

PurvaVelns

ja nav problēmu, ka izstrādātāji ir rus – myMail

digitalk

par to nezinu, varbūt kas jauns appos, bet tā kā ciliks pārgāja uz iOS, tad man šobrīd vienalga. es toreiz nopirku viņam Aqua Mail, mans epasta admins izskatīja logus uz servera un atzina appu par ļoti labi uzrakstītu klientu (by rus).
par nacionālo sindromu – pamatā neslimoju.

PurvaVelns

iebūvētajai sms aplikācijai (cik saprotu, Tev ir BB) nav nek;ada sakara ar android.

Vilnis Salenieks

cik nopratu no apskatiem tad BB ir stock Android plus speciālie BB appi + tā viņu drošība, bet nu jā, sms ar logu visam tekstam šobrīd izraisa skaudību :D

Janis

Par sms jau “PurvaVelns” uzrakstīja.
Vispār grūti komentēt par pārējo, jo kalendāru izmantoju ļoti maz, par to mūziku arī nu pārsvarā neizmantoju, vai ja izmantoju tad oriģinālo plejeriti, liekas ok visu var ātri izdarīt.
Laikam esmu oldskools:(

Valters

Kas Tev par Android dzelzi?

Vilnis Salenieks

Blackberry Priv

anri

Visam kam pieskaras microsoft,kļūst par mēslu… skype,nokia. Vajadzētu izdot starptautisku likumu,kas pilsoņus un pie reizes arī viņus pašus pasargātu no šī stulbuma.

erikiss1

Hmm, ja WP mirs kā OS, bāc ko lai vietā ņem? jeb Surface naks kas inovatīts? Kur problēma palaist tikpat kā pilnvērtīhu W? …
Laikam jāsāk krāt ābolam.

Oskars

Vismaz patreiz jau esmu sev noskatījis iespējamās maiņas no wp . ābols SE . It kā vēl kompaktais samsungs . Bet tie briesmu stāsti par andriša apgreidiem un veel kas tur ,laikam aturēs no andraīša

P.

Nu kādi tad briesmu stāsti? Normāliem ražotājiem ir normāli apgreidi. Piem. Nexus vai Motorola nav vispār nekādu problēmu ar apgreidiem. Jo vairāk pats ražotājs ir centies pārveidot Android un aizstāt sistēmas aplikācijas ar savām, jo vairāk pēc tam problēmu būs.

digitalk

kā reizi pieminētais kandidāts Samsung ar andrīša sistēmas tīrību neizceļas. tiesa, arī ar viņu apdeitiem nopietnu problēmu nav bijis, tikai viņu neatinstalējamā bloatware kretinē.

edgku

Nu pipec, cik jūs te esat sīkumaini. Reku tas pats Galaxy A5 – kolosāls aparāts, nekas tur ne bremzē, ne traucē, bača mierīgi iet trīs dienas, viss kruta. Priekš kam jums tos momentānos apdeitus un tīro android, kāds no tā tolks?

digitalk

kurš tad cepas par momentānajiem apdeitiem? :)
toties par neatinstalējamiem appiem un rijīgiem sistēmas uzlabojumiem gan. cik nav lasīts par jauna iOS uz vecākiem aparātiem vai gadu vecas Android bāzētas sistēmas apdeitu radītu bremzi, līdz pat funkciju zaudēšanai.

PurvaVelns

nu cilvēkiem ir principi. ja ir 7.05.mz-gd.26b versija un nevar apgreidoties uz 27b – uzreiz mega raudāšana. Lai gan prakse rāda, ka 50/50 apdeiti kaut ko sačakarē, jo īpaši pēdējā laikā ar šo slimo apple (kas tā lielās ar to, cik % jau lieto jauno!)

Kristaps Skutelis

Ak, nē. Atkal esi ķēries pie senās dziesmas, ka programmatūras atjauninājumi ir tikai priekš kaķiem. Atlikt!

PurvaVelns

ne vienmēr, bet bieži. nu nolaidies uz zemes: (piemēram) apple izlaiž ierīci X un paziņo, ka tā ir visu laiku labākā un ātrākā OS. Un kas – pēc mēneša tā vairs NAV vislabākā un visātrākā? kaut kas tur iekšā paliek slikts? Tas, ka vecākas ierīces pārstāj normāli darboties un tevi spiež pirkt jaunu?Piekrītu, ja ir drošības caurumi – bet kamēr nevienu reālu stāstu man nepiedāvāsi – visām tām a’la Cert un kašperovsku pasakām nekad neticēšu.

Kristaps Skutelis

Man šķiet, ka tev ir laiks pārstāt tik dedzīgi runāt par lietām no kurām ir visnotaļ maz saprašanas. Programmatūra nav statisks un laikā nemainīgs instrukciju kopums. Īpaši jau ierīču un lietotņu ekosistēmā, kas attīstās tik strauji. Tu varētu neatjaunot programmatūru savai mehāniskajai rakstāmmašīnai, ko reizi gadā lieto pagrabā.

PurvaVelns

nope, Tev ir laiks savu degsmi apliecināt ar piemēriem – re ku Pēteris un viņam notika tas un tas. Ko Tu zini par manu saprašanu? Es Tev pateikšu par ko un pret ko es esmu (pieraksti blociņā) es esmu PAR kļūdu labošanu, drošības caurumu labošanu; es esmu PRET jaunu fīču sabāšanau osā, kas ierīci padara lēnāku, vai brīžiem pat pārvērš par akmeni (piemēru liste varētu būt garu garā)

Kristaps Skutelis

Un tev tiešām liekas, ka uzņēmumi speciāli savas ierīces padara lēnas? Pilnīgi iedomājos skatu – sanāk kopā augstākā līmeņa vadītāji un nopietnām sejām un ar stundām garām Powerpoint prezentācijām mēģina izlemt kā vēl vairāk sabremzēt savas ierīces. Tiešām?

PurvaVelns

tā nē, neesmu to teicis. Bet esmu biji ļoti nopietnos nokia mītiņos somijā (gadiem!) – kur nodarbojas ar izstrādi un mārketingu – Tu nemaz nespēj iedomāties to cinisma līmeni un ko viņi par mums lietotājiem domā.

Kristaps Skutelis

Es, protams, saprotu, ka sirdi silda fakts, ka tev ir bijusi saistība ar Nokia, tomēr vai pašam neapnīk priekšā un pakaļā ar šo faktu dižoties?

Ja atgriežamies pie tēmas, tad kāpēc, lai ražotājs būtu mazāk cinisks par lietotājiem? Lietotāji taču ir vēl ciniskāki par telefonu ražotājiem un ierīci var nomainīt viena pirdiena ātrumā.

PurvaVelns

ja jau par powerpointiem aizgāja runa – nezinu vai tur raksta kā sabojāt. bet smalki apraksta tavas vājības, bailes, maigākās stīgas; koncepcijas kā pārdot arvien jaunas un jaunas ierīces tiešām ir ciniskas. pat 7 gadus apakaļ bija officiāls uzstādījums, ka neviena ierīce nav jālieto ilgāk par diviem gadiem.

Kristaps Skutelis

Tevi tas viss izbrīna un nešķiet loģiski no telefonu/tehnoloģiju ražotāja puses raugoties?

PurvaVelns

nu nē, man liekas ka Tevi tas izbrīna – kontekstā ar visu atjaunošanas sāgu. vnk metam ārā visas miljonu kaudzes ar gadžeiem un pērkam visu laiku jaunus. Nafig vispār kaut ko atjaunot?

Kristaps Skutelis

Nē, mani tas neizbrīna. Problēma jau ir no abiem galiem. Ražotājam ir jādomā par to kā gadiem ilgi labot un uzlabot esošās ierīces un kā katru gadu izlaist vēl padsmit jaunus modeļus. Kurš teica, ka biznesā būt viegli?

PurvaVelns

būtu skaisti, bet tā pirmā lieta traucē otrai :D

PurvaVelns

vienu mazu pērlīti drīkst? “šī jaunā ierīce – uztaisiet tik patīkamu uz tausti, lai to turēt rokā gribētos vairāk, kā glāstīt jau novecot sākušo sievu” (un to var nomainīt pret jaunāku. un jaunajai ar varēs kādu mantiņu uzdāvāt)

PurvaVelns

man sirdi silda daudz kas, šī dzīves epizode, lai arī bija tāds pastāvīgs high kā zāli pīpējot, galīgi nav top desmitniekā. pieminu tikai tāpēc, lai Tu nedomā, ka esmu to aiz gara laika izpīpējis sazvērestības teoriju līmenī.

digitalk

nope, viņiem nospļauties par ierīču veiktspēju un ‘stratagy’ ir – nopirks jaunu. strādā nevis labojam kļūdas, bet gāžam jaunāku produktu tirgū.

PurvaVelns

un Tu neesi tālu no patiesības.

digitalk

grūti nepamanīt ziloni trauku veikalā ;)

digitalk

eu, nu Cert gan liec mierā. jā, paranoidāli, bet parasti viņiem ir taisnība. kaspers ir interesants, kad kāds tehniķis uzraksta analītiskas ievirzes rakstu, citādi vairāk reklāmas un pašslavināšanas.

Klāvs

Vienā vārdā to sauc par Mārketingu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: