Uzņēmums Google beidzot spējis oficiāli apsolīt, ka Project Ara saliekamie viedtālruņi pie izstrādātājiem nonāks šī gada rudenī, un pircēji var gatavot maciņus Project Ara nonākšanai tirgū kaut kad 2017. gadā. Project Ara saliekamo viedtālruņu izstrāde tika uzsākta 2013. gadā, kopš tā laika dzirdēts vien par Project Ara neveiksmēm un atteikšanos no moduļus saturošiem magnētiem.

Project Ara pilotprogrammai bija jāsākas Puertoriko jau 2015. gada augustā, tomēr programma tika atcelta. Pagaidām no Project Ara esam redzējuši vien pāris video un dažas ļoti vājas fotogrāfijas, kas uzņemtas ar Project Ara viedtālruni.

Google un Project Ara minstināšanās un neveiksmes ir ļāvušas vairākiem citiem ražotājiem aizsteigties priekšā – LG G5 varētu visai pamatoti dēvēt par saliekamu viedtālruni. Tas piedāvā papildus moduļu iegādi, lai uzlabotu kameras darbību un mūzikas skanējumu. Tiek baumots, ka šī gada Motorola Moto X un pat Apple iPhone 7 saņems līdzvērtīgas iespējas pievienot dažādus augstvērtīgu darbību nodrošinošus moduļus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Vai Duplo kluči arī derēs tajā trubā :D

xGang

Diez, kas notiek, ja šitāds brīnums izkrīt no rokām..

PurvaVelns

jautājums tik, vai gribēs cilvēki atgriezties atpakaļ pie 10mm + izmēriem… katra atsevišķi savienojama detaļa aizņem vairāk vietas, kā kopā samīcīta massa bez nevienas mazākās šķirbiņas…

x

cilvēki grib to, kas šobrīd ir aktuāls.
ja iestāstīs – gribēs i biezākus, i izjaucamus i košļājamus telefonus.

atceramies, ka pārspīlētais plānums ir nevis praktiska vajadzība, bet veikaloīdu centīgas darbības rezultāts.