AdDuplex ir izlaidis svaigākos datus par Windows Phone, protams, parādot, ka mobilā operētājsistēma cieš no pārdošanas apjomu krituma. Statistikas dati parādā, ka Nokia Lumia 520 ar 12.2% ir populārākais viedtālrunis ar Windows Phone operētājsistēmu. Otrs populārākais modelis ir Lumia 535 ar 11.7%.

lumia-520-a1-620x406
Microsoft/Nokia modeļu popularitātes sadalījums

Nokia Lumia 520 pārdošanas apjomi tiek lēsti virs 12 miljoniem gabalu kopš viedtālruņa nonākšanas tirgū 2013. gada aprīlī. Nokia Lumia 520 ražošana tika pārtraukta pagājušajā gadā, tāpēc drīzumā noliktavu krājumi izsīks un Lumia 520 varētu pārspēt kāds cits Windows Phone viedtālrunis.

Reklāma

Microsoft paspārnē tapušie Windows 10 Mobile viedtālruņi ne tuvu nespēj sacensties ar Nokia laikā tapušajiem Lumia modeļiem. Windows 10 Mobile viedtālruņi ir vien 10.4%, pārējo tirgu vēl arvien kontrolē Windows Phone operētājsistēmas versijas. Windows 10 Mobile 10.4% tirgus daļu nodrošina atjauninājumi vecākiem Windows Phone 8.1 modeļiem. Tikai 14.41% no Windows 10 Mobile lietotājiem izmanto Insider programmu jauninājumu saņemšanai priekšlaicīgi, kas ir negaidīti zems rādītājs.

ap2-768x573
Viedtālruņu sadalījums pa zīmoliem
ap3-768x470
Operētājsistēmu versiju sadalījums

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
jonis

Nu, paga paga. Windows Insider ir piekļuve OS beta versijai. Nezinu, cik prātīgi, pēc tavām domām, ir uzstādīt negatavu un zaļu OS versiju savam daily driver. Pēc W10M izlaišanas, Insider Slow un Fast ring kļuva daudz nestabilākas, jo pārgāja no 105xx versijām uz 14xxx versijām. Neko pārsteidzošu neredzu.

Nelabojams

Ak tu nabadziņi, veselus 3 gadus vecs… Man ir Lumia920 trīsgadīga un pat murgos nenāk prātā doma, ka vajadzētu nomainīt.

Oskars

830 pat nav . man tik rets ?

A-Z

Arī 730/735 nav, lai gan telefons ir pat ļoti labs, jāsaka, ka nedaudz vīlos, ka Galaxy S5 Neo, kuram esot pat nedaudz labāka kamera(neskaitot video režīmu apgraizīšanu), nekā Galaxy S5 parastajam, autoāmtiskais režīms(manuālo nemēģināju) izskatījās stipri švakāks bildējot nakts debesis(saules atblāzma, pilnmēness), nekā vecākam un lētākam Lumia 735, proti, S5 Neo bija vienkārši melna bilde, kamēr 735 tomēr bija redzami gan nakts spīdekļi/saules atblāzma, gan horizonta līnija. Pat pirms padsmit gadiem ar Siemens C75 taisītas bildes, lai gan pikseļainākas, tomēr tumsā spēja uztvert mākoņus un horizontu nakts debesīs. Cerams, ka Nokia izlaidīs telefonus ar PureView vai ko tamlīdzīgu, kas padarīs… Read more »