Reklāma

Trīs gadus vecais Nokia Lumia 520 vēl arvien ir populārākais Windows Phone viedtālrunis

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

AdDuplex ir izlaidis svaigākos datus par Windows Phone, protams, parādot, ka mobilā operētājsistēma cieš no pārdošanas apjomu krituma. Statistikas dati parādā, ka Nokia Lumia 520 ar 12.2% ir populārākais viedtālrunis ar Windows Phone operētājsistēmu. Otrs populārākais modelis ir Lumia 535 ar 11.7%.

lumia-520-a1-620x406
Microsoft/Nokia modeļu popularitātes sadalījums

Nokia Lumia 520 pārdošanas apjomi tiek lēsti virs 12 miljoniem gabalu kopš viedtālruņa nonākšanas tirgū 2013. gada aprīlī. Nokia Lumia 520 ražošana tika pārtraukta pagājušajā gadā, tāpēc drīzumā noliktavu krājumi izsīks un Lumia 520 varētu pārspēt kāds cits Windows Phone viedtālrunis.

Microsoft paspārnē tapušie Windows 10 Mobile viedtālruņi ne tuvu nespēj sacensties ar Nokia laikā tapušajiem Lumia modeļiem. Windows 10 Mobile viedtālruņi ir vien 10.4%, pārējo tirgu vēl arvien kontrolē Windows Phone operētājsistēmas versijas. Windows 10 Mobile 10.4% tirgus daļu nodrošina atjauninājumi vecākiem Windows Phone 8.1 modeļiem. Tikai 14.41% no Windows 10 Mobile lietotājiem izmanto Insider programmu jauninājumu saņemšanai priekšlaicīgi, kas ir negaidīti zems rādītājs.

ap2-768x573
Viedtālruņu sadalījums pa zīmoliem

ap3-768x470
Operētājsistēmu versiju sadalījums

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
jonis

Nu, paga paga. Windows Insider ir piekļuve OS beta versijai. Nezinu, cik prātīgi, pēc tavām domām, ir uzstādīt negatavu un zaļu OS versiju savam daily driver. Pēc W10M izlaišanas, Insider Slow un Fast ring kļuva daudz nestabilākas, jo pārgāja no 105xx versijām uz 14xxx versijām. Neko pārsteidzošu neredzu.

Nelabojams

Ak tu nabadziņi, veselus 3 gadus vecs… Man ir Lumia920 trīsgadīga un pat murgos nenāk prātā doma, ka vajadzētu nomainīt.

Oskars

830 pat nav . man tik rets ?

A-Z

Arī 730/735 nav, lai gan telefons ir pat ļoti labs, jāsaka, ka nedaudz vīlos, ka Galaxy S5 Neo, kuram esot pat nedaudz labāka kamera(neskaitot video režīmu apgraizīšanu), nekā Galaxy S5 parastajam, autoāmtiskais režīms(manuālo nemēģināju) izskatījās stipri švakāks bildējot nakts debesis(saules atblāzma, pilnmēness), nekā vecākam un lētākam Lumia 735, proti, S5 Neo bija vienkārši melna bilde, kamēr 735 tomēr bija redzami gan nakts spīdekļi/saules atblāzma, gan horizonta līnija. Pat pirms padsmit gadiem ar Siemens C75 taisītas bildes, lai gan pikseļainākas, tomēr tumsā spēja uztvert mākoņus un horizontu nakts debesīs. Cerams, ka Nokia izlaidīs telefonus ar PureView vai ko tamlīdzīgu, kas padarīs… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: