Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft slēdz Sunrise Calendar, darbinieki tiks pievienoti Outlook komandai

  Jaunākie raksti

  Microsoft 2015. gada februārī iegādājās daudzu lietotāju iecienīto Sunrise Calendar. Sākotnēji nebija skaidrs, ko Microsoft grasās ar Sunrise Calendar iesākt, tomēr jau 2015. gada novembrī izskanēja ziņa, ka Microsoft apvienos iOS Sunrise kalendāra un Outlook iespējas.

  Šobrīd Microsoft ir oficiāli atklājis, ka Sunrise Calendar tiks pilnībā apvienots ar Outlook visām operētājsistēmām. Sunrise Calendar lietotne vēl kādu laiku būs pieejama, tomēr nekādus jauninājumus vai kļūdu labojumus no izstrādes komandas vairs gaidīt nevajadzētu. Augustā Microsoft pilnībā atteiksies no atsevišķas Sunrise Calendar lietotnes uzturēšanas, tā pilnībā zaudēs savu funkcionalitāti.

  Kopš Sunrise kalendārs pieder Microsoft, lietotne nav piedzīvojusi gandrīz nekādas pārvērtības, tomēr tiek uzskatīts, ka Sunrise kalendāra integrācija Outlook ir pareizs solis, tas atvieglos un vizuāli uzlabos Outlook lietotāju ikdienu. Microsoft atklāj, ka Outlook iOS lietotni šobrīd aktīvi izmanto 30 miljoni Apple iPhone īpašnieku visā pasaulē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  arvix
  12.05.2016 09:43

  vo kur pi..eles..aa.. vienīgia normālais kalendārs bija… bllin! :(

  Arturs
  12.05.2016 11:00

  Mailbox, tagad Sunrise, kas nākamais?

  Reklāma