Milzīgais informācijas apjoms ir iepriekš licis pāriet no ierastās Facebook pārskatīšanas uz čata grupu veidošanu, tomēr jau šobrīd čata grupu skaits ir sasniedzis neaptveramus apjomus. Vairs nav iespējams izsekot līdzi visiem notikumiem, plānotajiem pasākumiem un lieliem draugu paziņojumiem par saderināšanos vai bērna dzimšanu.

Tieši tāpēc hakatona laikā Ņujorkā pagājušās nedēļas nogalē tapušas iestrādnes čata robota izveidei, kas sazināsies ar draugiem tavā vietā. The Chat Bot Club izmantos Cisco Spark un IBM Watson, lai mācītos no lietotāja iepriekšējām sarakstēm izmantotos vārdus, valodas stilu, frāzes, emocijikonas. Čata bots spēs atbildēt uz dažādiem uzaicinājumiem, iespējams, arī ieplānoto pasākumu pievienot kalendāram.

Tiek plānots, ka The Chat Bot Club iespējas tiks iekļautas WeChat, WhatsApp, Kik, Facebook Messenger un citos saziņas servisos. Te gan būtu jāpiebilst, ka iepriekš saziņas servisi nav ļāvuši izveidot un iekļaut cilvēku aizstājošas tehnoloģijas ikdienas saziņā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Viesturs Kavacs

Nu ko, jāsāk izmantot. Un “Hitler-loving sex bot” šeit nebūs apmācību kļūda.

digitalk

specdienestiem būs galvassāpes ;) vai lietotājiem, kuru čatbots izdomās izmantot kādu bijušu ironiski-agresīvu vārdu salikumu nepareizā kontekstā…

Ralfs

Tas ir tik smieklīgi -tāpēc vien jau- ka tik debīli!

aninims

aizvāciet tās lietuviešu reklamas.nevar normali lasit rakstus……..

Kristaps Skutelis

Par kādām “lietuviešu reklāmām” ir runa?

PurvaVelns

beidz ložņāt pa lietuviešu pornosaitiem, tad tev nerādīs lietuviešu reklāmas

lolyou

Reklāmas rāda atbilstoši lietošanas vēsturei.

Kaspars

Uz ko pasaule virzās: dators atbildēs tavā vietā, neticami… šādi turpinot var cilvēks zaudēt rīcībspēju un pats vairs nevarēs pieņemt lēmumus. No otras puses, labs fīča aizņemtiem cilvēkiem.

kreatins

Manuprāt, tas ir galīgi garām. Jau tā cilvēki slikti komunicē mūsdienās (nesatiekas, nesazvanās. Kad satiekas, tad katrs savā telefonā sēž) un tagad pat cilvēku vietā dators “komunicēs” ar citiem. Bēdīgi.

Aizņemtība ir mīts un ērta atruna. Neviens nav tik aizņemts, lai nevarētu sameklēt sev nepieciešamo info vai kontaktēties ar sev tuvajiem cilvēkiem. Ir jāprot prioritātes nostādīt un pārvaldīt savu laiku.

Nelabojams

Tieši gribēju teikt – ja tev nav laika ar kādu kontaktēties, tad vai tas vispār ir vajadzīgs? Ko tādi cilvēki tev faktiski nozīmē? Krāniņa pagarinājums purngrāmatā “draugu” skaita veidā un nekas vairāk.
Nesen pats beidzot uztaisīju profilu purngrāmatā un tā i nevaru saprast šī pasākuma jēgu. Tikai nāk pastā spams “vai tu nepazīsti…” Nē, bļ&^%^%, nepazīstu un negribu pazīt!

Janis

Tava “purnu grāmata” domāta jauniem un seksuāli aktīviem cilvēkiem, lai kad klubā esot esi dabūjis vairākus meiteņu numurus un vārdus, un beigu beigās dodies mājās ar vienu no viņām, tad vēlāk no rīta, “iečeko” citas un ja ir labas, sazinies … Ak jaunība :D
P.s.
Tev to nesaprast…
P.s.s
Protams ir arī citi pielietojumi:)

IRC - tie tik bija laiki

Nekas jauns tas nav. Jau X gadus atpakaļ, kad vēl nebija tādu sūdu kā feisbūk u.c. un tauta tusēja pa IRC, mums kanālā bija bots, kas simulēja sarunu ar kanāla apmeklētājiem. Šķiet, ka man vēl joprojām ir saglabājušās kautkur šo sarunu izdrukas – diezgan smieklīgi dialogi, jo nejauši kanāla apmeklētāji nezināja, ka tas ir bots (eggdrops ar skriptiem) un domāja, ka runā ar cilvēku.

Sveiciens visiem, kas savā laikā tusēja #latvija, #alus, #riga u.c. kanālos irc.ludd.luth.se, irc.funet.fi, vēlāk arī irc.apollo.lv.

digitalk

Albatross!