Vācu fotoaparātu un objektīvu ražotājs Leica ir izdomājis vēl vienu triku, kā zīmola faniem atņemt naudiņu – izveidots Leica M-D (Typ 262) digitālās tālmēra fotokameras modelis bez LCD ekrāna. Tātad fotogrāfijas būs apskatāmas tikai datorā, jo Wi-Fi savienojuma arī fotoaparātam nav.

Leica uzsver, ka M-D (Typ 262) digitālās tālmēra kameras lietošana līdzināsies filmiņu kameras izmantošanai, turklāt uzņemtās fotogrāfijas pētīšana LCD ekrānā liedz tvert mirkli un uzņemt nākamo fotogrāfiju. LCD ekrāna vietā atrodas ISO vērtību iestatīšanas riņķis.

Plānotā M-D (Typ 262) digitālā tālmēra fotoaparāta cena ir 5995 eiro, protams, cena ir bez Leica M-Mount objektīva. Leica M-D ir 24 megapikseļu pilna kadra matrica un Leica Maestro attēlu apstrādes procesors. Ar fotoaparātu var uzņemt tikai DNG foto datnes. ISO vērtības iestatāma starp ISO 200 līdz ISO 6400, fotoaparātam var pievienot SDXC atmiņas karti līdz 32 GB. Foto kadru skaits sekundē? Trīs!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
as

Cik dullam jābūt, lai ko tādu pirktu?

x

būt dullam nav obligāti, bet turīgam gan!

Rūdolfs Putniņš

Oh, well… Ja patīk fotogrāfijas process, tad Leica ir tīri ok. Bet nu – ne velti to sauc par ārstu kameru. Viņiem arī bija kamera, kas uzņem tikai melnbaltos attēlus.

Ir kam patīk, bet tie paši saka, ka Veclāras kantoris pēc M9 sācis zaudēt savu šarmu.

Jānis A

Hipsteri jau šitādus izpirktu ātrāk nekā tie parādītos veikalos, vienīgi cena tomēr tāda astronomiska, tāpēc arī beigās pa lielam neviens nepirkts (es tā ceru).

x

Vai tiešām nebūs komentāru, ka phons ir labāks jo var ne tikai bildēt, bet uzreiz ielikt tīklos? :))