MTG grupas uzņēmums ESL, pasaulē lielākais e-sporta uzņēmums, maijā atklās pirmo e-sportam veltīto TV kanālu „eSportsTV”, kas darbosies 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Tuvākajā laikā jaunais kanāls būs pieejams Viasat satelīta TV platformā Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs. Šobrīd ESL piedalās pārrunās ar TV operatoriem un citu platformu operatoriem visā pasaulē, lai nodrošinātu plašu kanāla pieejamību citos tīklos.

Jaunais kanāls nodrošinās vairāk nekā 2000 tiešraides stundu no e-sporta un datorspēļu pasaules katru gadu. Tai skaitā vadošās e-sporta komandas un populārākās zvaigznes, kā arī pārraides no profesionālajām e-sporta līgām un starptautiskiem turnīriem, pasākumiem un čempionātiem, piemēram, ESL One, Intel Extreme Masters, ESL Pro League un DreamHack. Kanāla satura veidošanai tiks izmantots materiāls gan no ESL profesionālajiem turnīriem, gan no MTG DreamHack, kas ir viens no lielākajiem e-sporta uzņēmumiem pasaulē un ir pasaulē lielāko digitālo pasākumu organizators. Globālā ESL un DreamHack auditorija jau pārsniedz 100 miljonu skatītāju visā pasaulē tādās tiešsaistes platformās kā Twitch, Azubu, Hitbox un Yahoo. Vairāk informācijas www.eslgaming.com.

„Šīs ir fantastiskas ziņas, jo ESL padarīs e-sportu pieejamāku vēl lielākam skatītāju skaitam. E-sports ir aktuāls visu gadu, tāpēc skatītājiem piedāvāsim lielu satura apjomu. Kanāla mērķis ir informēt un paplašināt e-sporta cienītāju un fanu kopienu. Datorspēļu spēlētāju skaits pasaulē pārsniedz 2 miljardus, un mēs redzam straujo e-sporta popularitātes pieaugumu, globālajai fanu bāzei pārsniedzot 250 miljonu skaitu, un tieši tāpēc mēs vēlamies, lai aizvien vairāk un vairāk e-sporta pārraižu būtu pieejams uz maksimāli liela ekrānu skaita,” uzsver Marika Verkēviča, Viasat Latvija AS filiāles vadītāja.

31
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Brian or BustKristaps PūtelisdigitalkIeva Vētrazivs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

es ports

aste
Guest
aste

Un es jau sapriecājos, ka kāds normāls sporta kanāls… izrādās, kārtējais craps, šauras nišas auditorijai (kā, piem. Viasat golf) , bet jāmaksā visiem, jo vnk iekļauts pakā.

.
Guest
.

“OGN (formely known as Ongamenet) is a South Korean cable television channel that specializes in broadcasting video game-related content and esports matches”. Founded – 2000.

KKTK
Guest
KKTK

Šīs ir fantastisks kreps.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

skatīsimies kā resnie “atlēti” “sporto” un bīda peles?

Emīls Delle
Guest
Emīls Delle

Tev jau nav jāskatās. Ir cilvēki, kas skatās pokeru vai golfu. Kas tur tik interesants? Bet skatās un viss. Arī e-sports ir aizraujošs pasākums, ko skatīties. OK, viņi sēž un dara lietas datorā, bet tur ir spriedze, dinamiska spēle, bieži vien ļoti labs komandas darbs. Un viņi ir ‘profesionāļi’, viņi par to saņem labas summas. Kāda atšķirība, vai skatos NBA vai LoL turnīrus? Tā ir izklaide un viss.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

tikai nevar salīdzināt kādu darbu jāiegulda PRO basketbolistam, hokejistam, futbolistam, vai jebkuram citam īstam atlētam. salīdzinoši PRO gamings tāda atpūta vien ir.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tu runā tā itkā zinātu kā top PRO geimeri.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

un kāpēc tu domā, ka nezinu?
piemēram, CSGO – 12h sēdi DM un šauj, tad vēl kādas vairākas stundas strato ar komandu.. un tā savācās kādas 20h sēdēšanas pie CSGO.

zivs
Guest
zivs

Acīmredzami, ka nezini (komentārs par CSGO to izteikti apliecina). Labāk neturpini runāt muļķības par lietām, kuras īsti nesaproti. :)

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

nu tad, pro gamer, izstāsti kur es kļūdījos :)

Janis
Guest
Janis

Jā, bet būt par PRO geimeri ir ļoti bīstami, pastāv iespēja “nolikt karoti”, jo jāspēlē ir ļoti daudz, un paēst var arī nepaspēt..

digitalk
Guest
digitalk

> resnie “atlēti”

[ar interesi skatās]
man tāda nevāja aizdoma, ka NaVi tīma CS:GO komandā jebkurš tev varētu sadot bietē

http://navi-gaming.com/en/team/counter-strike_go

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

:D :D ROFL. Baigie sadevēji. Edwards, Guardians un flamie jau nu pēc baigiem sadevējiem izskatās… paies 10 soļus no krēsla un būs jau bez elpas. lkm tu tāds pats kā viņi. [ar interesi skatos]

kas tev liek domāt, ka salīdzinoši fiziski mazspējīgs var man sadot?

digitalk
Guest
digitalk

tāpēc, ka tu visus kibersportistus iedalīji ‘resnajos atlētos’. širmītis tavā domāšanā jau ļauj izdarīt dažus secinājumus, piemēram, tu viņus pat redzējis neesi, bet ‘gudri’ spried.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

ko tad – vajadzēja iedalīt fiziski spēcīgos un izturīgos “atlētos”? (btw, saucu viņus tā, jo ir kas Pro geimerus arī tā sauc..). reāli fiziski aktīvi ir labi, ja 5-10% no visiem Pro geimeriem. un kas tev liek domāt, ka neesmu redzējis? esmu, un diezgan daudz. un zinu pat daudzu “bio”..
tā kā drīzāk, tev tas širmīts lēnām veras ciet.

Žīīīžīī
Guest
Žīīīžīī

http://astralis.gg/players/
https://teamenvyus.com/pages/counter-strike
http://www.g2esports.com/players/
kur-tev-viņi-ir-resni?
daunis.
Saprotu, ka skauž, ka viņi pelna ar to lielu žūksni naudas, a tev tikmēr tā ir tikai izklaide.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

tas, ka tie kuri nav resni, nenozīmē, ka fiziskā kondīcija nav tik pat slikta kā tiem resnajiem. piemēram, Kennys saliecies kuprī ar purnu pie monitora.. :D
daunis :D njā, baigais.
nekas neskauž, vienkārši minu faktus. izskatās, ka tev tieši ir sapnis būt par PRO Gamer’i, ka tā aizstāvi savus elkus. man varbūt nekas nebūtu pret (pašam būt par pro gamer), bet ir daudz labākas lietas, vai “profesijas”..

digitalk
Guest
digitalk

palūdz kādam svarcēlājam noskriet krosu pēc vidusskolas normatīviem un, kad viņš tajos neiekļausies, nosauc viņu par resnu ‘atlētu’ ;)

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

nu būs “svarcēlāji”, kas noskries un būs kas nē.. un svarcēlāju ar samērā zemu, vai vispārīgi normālu ķermeņa tauku % nevarētu saukt par resnu. kā nekā cilvēks vismaz ir fiziski aktīvs un kautcik spēcīgs (lai arī ja svarcēlāja mērķis ir muskuļu masa, tad tas nenozīmē, ka ir ļoti spēcīgs. spēku nosaka CNS.. tas tā, OT).

Kristaps Pūtelis
Guest
Kristaps Pūtelis

Samērā smieklīgi, ka tehnoloģiju bloga lasītājam ir tik aprobežots, stereotipisks skatījums uz šo. Būtu smieklīgi paskatīties, kā tevi jebkurā spēlē sakapātu profesionālie “geimeri”. Tad tu varētu sākt stāstīt, kāda atpūta tev tā bijusi, kad piemēram CS: GO tev būtu 30 nāves un -2 “killi”, jo būtu divas reizes nošāvis savus komandas biedrus :D

Pietam mūsdienās viens no populārākajiem interneta video saturiem ir saistībā ar spēlēm… Varbūt esi dzirdējis par tādu necilu youtube slavenību kā PewDiePie? :D Kā arī Twitch.tv, kas būtībā ir lapa, kas tīri dzīvo no datorspēļu satura straumēšanas.

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

nav nekas stereotipisks un aprobežots. esmu skatījies un redzējis pietiekami daudz “pro gaming” spēles un redzējis intervijas, strīmus ar pašiem profiem. un kas ka sakapātu? tas taka būtu normāli. būtu dīvaini ja nesakapātu :D bet nu team killi domāju, ka man nebūtu. tie man ļoti reti. domāju ko daru. pašam pret viņiem nebūtu atpūta, bet viņiem pašu starpā – pro līmenī (arī jebkuriem citiem viena līmeņa spēlētājiem spēlējot savā starpā) tā “slodze” nav ne tuvu reālam sportam (nerunāju tikai par fizisko. līdz tai viņiem kā līdz citām galaksijām). jā, tas ir viens no populārākajiem saturiem.. so what? to “necilo youtube… Read more »

digitalk
Guest
digitalk

PewDiePie ir vienkārši atraktīvs jūtūbes blogeris, kurš ākstās. viņa pamatauditorija visdrīzāk ir tīņi, galvenais peļņas avots kinomoguliem :)

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

man sāk likties smieklīgi, ka te tik daudz aizstāvju, kuri vēl neko nav argumentējuši un parādījuši cik smagi gatavojas pro geimeri, vai cik fiziski labās kondīcijās viņi ir (kurās 80-90% noteikti nav).. hah, smiekls nāk.

digitalk
Guest
digitalk

tu jau ar neko neesi saargumentējis par izteicienu ‘resnie’. cik redzams pēc bildēm, tie ir gados jauni cilvēki ar normālu komplekciju un, spriežot pēc sasniegumiem viņu spēlītēs, zibenīgu reakciju un attīstītu smadzeņpodu (stratēģiskā domāšana un/vai spēja strādāt komandā).

Kristaps Pūtelis
Guest
Kristaps Pūtelis

Vecīt, tev tiešām derētu arī patrenēt savas prāta spējas, nevis tikai to fizisko, par ko arī, kas zin, kā tev tur ir. :D Cilvēki te jau iepriekš pieminēja golfu, pokeru… es vēl varētu piemest to pašu veco labo šahu. Ne visi sporta veidi ir saistīti ar to, cik ātri skrien, stipri bliez otram pa seju un iegrūd bortā. Es arī neskatos PewDiePie, mana māsa skatās. :D To es pieminēju tīri saistībā ar raksta tēmu par video spēļu satura TV kanālu. ;) Es patiesībā diezgan maz skatos datorspēļu video, taču auditorija, kas to skatās, ir pietiekami liela. Un par fizisko kondīciju… Read more »

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

man ar prāta spējām viss kārtībā, tici man. ;) es arī pokeru neskaitītu kā sportu un arī to pašu šahu. Golfā tomēr ir kkāda kautcik izteikta fiziska aktivitāte, salīdzinot ar iepriekšējiem diviem. laikam, ka man vienkārši cita definīcija sportam, kā te dažiem.. mikrafonā vēmēj.. :D nu kāds vēl šaurais prātiņš? manis teiktais tomēr paliek kā fakts, maļu vai nemaļu. vienkārši dažiem nedalec, arī tev. neesmu nekāds eskperts, bet spēlētājus zinu (CSGO), esmu redzējis intervijas, video, strīmus (to jau teicu).. kuros ir redzama viņu ikdiena, gatavošanās mačiem utt, kas reāli ir daudzas stundas sēdēšana pie CSGO, ļoti daudzas. tad vēl tie… Read more »

Kristaps Pūtelis
Guest
Kristaps Pūtelis

Esi esi tu šaurs prātiņš. :D Es, starp citu, nevienā brīdī neteicu, ka pro geimeri ir fiziski super labi sagatavoti, bet patiesībā neesmu redzējis īpaši daudzus, kas būtu resni (bet tad nu atkal, es patiesībā to tā neesmu pētījis un tu pats šķiet šajā tēmā esi iedziļinājies daudz vairāk, jo es intervijas ar viņiem skatījies neesmu :D ). Starp citu, kā tu tur kaut kur iepriekš rakstīji, kaut ko par to, kā cik te visi tizli un daudz sacepušies par šo tēmu (doma apmēram tāda bija), bet smieklīgākais ir tas, ka tu esi vienīgais, kurš patiesībā te toč ir sastresojies… Read more »

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

kā ar tevi? :) es ne grama neesmu sastresojies.. tikai vislaik nākas skaidrot tiem, kas nesaprot ko stāstu (un arī kā reāli ir). pirmais komentārs vairāk bij kā joks ar savu patiesību, bet tad visi acīmredzot aizsvīlas, jo nespēja turēt kā aizvaino (e) sportistus. nu protams, psiholoģiskā slodze ir liela, bet tāpat kā jebkurā citā sporta veidā. un tas, ka kāds mirst uz laukukma ir ļooooti reti. Pro līmenī noteikti ļoti reti. jo mūsdienās medicīniskās pārbaudas, tehnoloģijas, veselības monitorings vienkārši samazina “letālus”, vai smagus gadījumus līdz ļooti zemiem procentiem un arī attiecīgi nosaka atlētu maksimālo pieļaujamo slodzi. intersanti ir tas,… Read more »

Ieva Vētra
Guest
Ieva Vētra

Baigi skarbie komentāri. Nu nez .. paraugoties uz manu darba dienu, kura ir 12h gara un kuras laikā apm. 80% sēžu un skatos PC ekrānā, lielu atšķirību neredzu. Ja nu vienīgi to, ka viņu atalgojums ir pavisam savādāks un viņi 150% dara to, kas patīk (visticamāk jau no mazotnes). Ir tik dažādi cilvēki. Kas vienam vērtību skalas augšdaļā, citam apakšā. Protams, ka esportam var likt mazkustību otrpus vienādojuma zīmes, taču ja visam pieiet ar saprātu, būs ok. Vēl jo vairāk, ja runa ir par PRO līmeni, kur uz šiem sportistiem skatās un iedvesmojas daudzi mazi cilvēciņi, noteikti ir jāakcentē pareizs… Read more »

Brian or Bust
Guest
Brian or Bust

“sportistiem”? :O
jā, nu katram laikam sava definīcija vārdam “sports” vai “sportists”.