Pie Android lietotājiem nonākusi vēl viena interesanta iespēja, kā savienot savā starpā viedtālruņus informācijas apmaiņai. Ierasts, ka ar tīmekļa saitēm dalāmies Facebook Messenger, Twitter, WhatsApp un citos servisos, tomēr Radon lietotne ir kas jauns. Varbūt arī ne jauns, tomēr informācijas apmaiņa noris ar (gandrīz) ultraskaņas palīdzību.

Radon izmanto Bluetooth, Wi-Fi un skaņu, kas ir tuva ultraskaņai, lai pārraidītu tīmekļa pārlūka saites no viena viedtālruņa uz citu. Viedierīcēm nav jāatrodas vienotā Wi-Fi vai kā citādi iepriekš sapārotām, nepieciešams tikai abās/visās ierīcēs uzstādīt Radon lietotni un to ieslēgt.

Izmēģināju Radon darbību starp diviem Android viedtālruņiem, un tik tiešām bija iespējams ar ierasto Share iespēju un Radon lietotni nosūtīt tīmekļa saiti. Te gan jāatzīmē, ka Radon lietotne abās ierīcēs ieslēdza Bluetooth, toties saite tika pārsūtīta. Interesanti, bet diez vai ļoti noderīgi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

13
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
KrotowRemarxdigitalkbombelatsLoks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

ultraskaņa… uzreiz uzausa atmiņā tā svaigā cūkgaļa…

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Nu bet ja reiz strādā. Normāls prikols, pielietojums gan tāds kā amerikāņi saka “so so”. Varbūt skolnieki klasē var pamāžoties, lai visiem nosūtītu kādu glupību.

Kāds 3. autobusā palaiž gāzes (ar ultraskaņu) un tev telefonā atveras vaļā Ķekavas putnu fabrikas mājaslapa. Kurš gan to nevēlētos!?!?

x
Guest
x

suņi nesāk kost saimniekiem?

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Nezinu, suņa man nav, saimnieka arī nav.

Alex
Guest
Alex

Man gan skiet fake. Drizak vnk izmanto Bluetooth lai pasūtītu.

digitalk
Guest
digitalk

audio tiek izmantots, lai aparātus savienotu. interesantāk, kā datus pārsūta atrodoties dažādos wifi – laikam domāts, ka wifi=inets.

http://kursors.lv/wp-content/uploads/2016/04/Screenshot_2016-04-27-09-40-36-230×409.jpg

digitalk
Guest
digitalk

nja, un atbilde ir manis pārpostētajā bildē – funkcija ‘Tuvumā’, Google serveri.

Loks
Guest
Loks

Chromacast, ja nemaldos, ar izmanto ultraskaņu ciemiņu režīma funkcionalitātei

bombelats
Guest
bombelats

Tas ir tas pats, kā foto lietotnes ar rentgena vai infrasarkanajiem stariem. Vai šķiet ticami, ka tālruņa pīkstulis ir spējīgs atskaņot ultraskaņas spektru, ja tas nav iekļauts pat augsta līmeņa audiotehnikā. Neesmu vēl redzējis nevienas skandas vai austiņas cilvēcīgā cenu kategorijā, kuras atskaņotu skaņu virs 20k Hz, un arī tas ir diskutabli.

digitalk
Guest
digitalk

vajag lasīt uzmanīgāk ‘(gandrīz) ultraskaņu’. fotoappi ir BS, šeit vienkārši izklausīsies būs beep max augstā, bet dzirdamā diapazonā.

Krotow
Guest
Krotow

Nabaga suņi un kaķi. Negribētu būt mājdzīvnieks mājā, kur iekārtas komunicē ar ultraskaņu.

Remarx
Guest
Remarx

Normāls prikols, Tu sūtu pagājušās ballītes fotkas, kaut kur pie dabas un odi turas pa gabalu, bet ar mājdzīvniekiem ir kā ir. Nekad nevar zināt kāda būs reakcija. Žēl man būs tos nabaga mājas kustoņus.

Krotow
Guest
Krotow

Odiem ultraskaņas bildes būs pie kājas. Viņiem komunikācija notiek 300-1200 Hz frekvenču diapazonā. Siltasiņu lopiņiem jāpiesargās no sīkšanas 400 Hz frekvencē – odu mammām tas nozīmē: ejam pusdienās :)