Textra SMS lietotne ar paziņojumiem baida tos Android izmantotājus, kuri bezmaksas lietotni ieguvuši pirātiskā ceļā. Textra SMS lietotne ir pieejama Google Play Store bez maksas, bet lietotnes uzturēšanu nodrošina reklāmas. Textra SMS lietotne ir visai populāra – no Google Play Store tā ielādēta starp 5 un 10 miljoniem reižu.

Pirāti nesnauž, atļaujot izmantot populāro īsziņu sūtīšanas lietotni bez reklāmu apskatīšanas. Protams, tādējādi lietotāji var iedzīvoties kādā ļaundabīgā programmatūrā, kā arī šajā gadījumā pati Textra SMS lietotne uzstājīgi pieprasta uzstādīt pilnvērtīgu lietotnes versiju no Google Play Store.

Pagaidām gan nav skaidrs, ko un kam Textra SMS lietotne grasās nosūdzēt. Tomēr piratizētās Textra SMS lietotnes izmantotājiem ir jārēķinās, ka ik pa laikam tiks saņemta ziņa ar aicinājumu uzstādīt viedtālrunī Textra SMS ar visām reklāmā. Tiek minēts, ka šādi paziņojumi ir iedarbīgi, daudzi pārgājuši uz Textra SMS lietotni, kas iegūta no Google Play.

textra

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrotowNkowWhatUNowPurvaVelns Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Varēja taču nekautrēties un ņemt piemēru no “policijas vīrusu” autoriem, nošifrējot ierīcē un mākonī pieejamos lietotāja datus un piedāvājot tos atšifrēt, ja lietotājs nopirks aplikācijas maksas versiju :)

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

varēja nekautrēties un izlaist maksas versiju pa 1 eiro bez reklāmām. ieguvumi noteikti būtu lielāki. besī tās bezmaksas progzas ar reklāmām.

NkowWhatUNow
Guest
NkowWhatUNow

Nevajag likt kreiso versiju. Vajag reklāmas bloķēt host faila līmenī.

Krotow
Guest
Krotow

Vairākumam tas nederēs, jo bez telefona root-ošanas hosts failu izmainīt nevar.