Textra SMS lietotne ar paziņojumiem baida tos Android izmantotājus, kuri bezmaksas lietotni ieguvuši pirātiskā ceļā. Textra SMS lietotne ir pieejama Google Play Store bez maksas, bet lietotnes uzturēšanu nodrošina reklāmas. Textra SMS lietotne ir visai populāra – no Google Play Store tā ielādēta starp 5 un 10 miljoniem reižu.

Pirāti nesnauž, atļaujot izmantot populāro īsziņu sūtīšanas lietotni bez reklāmu apskatīšanas. Protams, tādējādi lietotāji var iedzīvoties kādā ļaundabīgā programmatūrā, kā arī šajā gadījumā pati Textra SMS lietotne uzstājīgi pieprasta uzstādīt pilnvērtīgu lietotnes versiju no Google Play Store.

Pagaidām gan nav skaidrs, ko un kam Textra SMS lietotne grasās nosūdzēt. Tomēr piratizētās Textra SMS lietotnes izmantotājiem ir jārēķinās, ka ik pa laikam tiks saņemta ziņa ar aicinājumu uzstādīt viedtālrunī Textra SMS ar visām reklāmā. Tiek minēts, ka šādi paziņojumi ir iedarbīgi, daudzi pārgājuši uz Textra SMS lietotni, kas iegūta no Google Play.

textra

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Varēja taču nekautrēties un ņemt piemēru no “policijas vīrusu” autoriem, nošifrējot ierīcē un mākonī pieejamos lietotāja datus un piedāvājot tos atšifrēt, ja lietotājs nopirks aplikācijas maksas versiju :)

PurvaVelns

varēja nekautrēties un izlaist maksas versiju pa 1 eiro bez reklāmām. ieguvumi noteikti būtu lielāki. besī tās bezmaksas progzas ar reklāmām.

NkowWhatUNow

Nevajag likt kreiso versiju. Vajag reklāmas bloķēt host faila līmenī.

Krotow

Vairākumam tas nederēs, jo bez telefona root-ošanas hosts failu izmainīt nevar.