Huawei vēl aprīļa sākumā Londonā notikušajā prezentācijā plašāku sabiedrību iepazīstināja ar jaunajiem Huawei P9 un P9 Plus – pirmajiem viedtālruņiem ar divām Leica kamerām. Viedtālruņi tapuši sadarbībā ar vācu uzņēmumu Leica Camera AG, tomēr netika sīkāk izklāstīts Leica ieguldījums Huawei P9 un P9 Plus kameru tapšanā.

Iepriekš tika baumots, ka Huawei P9 un P9 Plus kameras tikai saņēmušas Leica sertifikāciju, kamēr Leica nekādi neesot iesaistījusies kameras moduļu tapšanā. Tomēr izrādās, ka Leica inženieri ir pielikuši roku Huawei P9 un P9 Plus divu objektīvu kameru izstrādē.

Huawei kopā Leica uzsver, ka kameras tapušas abu uzņēmumu inženieru sadarbībā, ko arī paredz iepriekš noslēgtais līgums. Leica esot izstrādājusi objektīvus, noteikusi attēla vēlamo kvalitāti, izstrādājusi attēlu apstrādes tehnoloģijas, kameras moduļa konstrukciju un kameras lietotnes saskarni.

Tiesa, pašu Huawei P9 kameras moduli izgatavo Ķīnas uzņēmums Sunny Optical. Huawei un Leica norāda, ka abu uzņēmumu sadarbība nav pliks mārketinga triks, bet katrs uzņēmums sadarbībā ieguldījis pamatīgu darba apjomu, lai izveidotu augstvērtīgas Huawei P9 un P9 Plus viedtālruņu kameras.

Papildināts ar oficiālo Huawei un Leica paziņojumu (22.04.2016)

Februārī Huawei un Leica paziņoja par ilgtermiņa stratēģisko partnerību. Kameras funkcija ir visbiežāk izmantotā viedtālruņu lietotne, un mūsu mērķis ir paaugstināt attēla kvalitāti atbilstoši augstajiem standartiem, ko nosaka Leica produktu filozofija. Mūsu sadarbības ietvaros Leica nodrošina savu gadu desmitiem ilgo pieredzi optiskajā inženierijā un dizainā. Sadarbības starp Huawei un Leica mērķis ir piedāvāt vislabāko iespējamo attēla kvalitāti viedtālruņu segmentā.

Abi uzņēmumi strādājuši kopā, lai radītu nesen klajā laisto Huawei augstas klases viedtālruni P9, kas balstīts un inovatīviem risinājumiem un izcilām prasmēm.

P9 sērijas kameras modulis un piedāvātā attēla kvalitāte ir intensīvas tehnoloģiskas sadarbības starp Huawei un Leica rezultāts. Leica iesaistījusies P9 un P9 Plus kameras izstrādē. Mūsu mērķis bija sasniegt vislabākos iespējamos attēla kvalitātes rezultātus un optisko attēlu veiktspēju, lai patērētājiem nodrošinātu vislabāko iespējamo attēla kvalitāti viedtālruņu fotogrāfijas segmentā. Sasniegtais rezultāts paceļ viedtālruņu fotogrāfijas segmentu jaunā līmenī.

Mūsu kopīgais darbs atspoguļojas produkta kvalitātē, un Leica darbs ietvēra:

  • kopīgu optiskā dizaina (lēcas aprēķins) izstrādi, izvērtēšanu un optimizēšanu atbilstoši Leica standartiem;
  • kopīgu darbu pie kameras moduļa mehānisma uzbūves, lai samazinātu atstarojošas gaismas efektus („ēnas un mirgojumi”);
  • attēla kvalitātes definēšanu krāsas atveides / krāsas precizitātes, baltās krāsas balansa, atstarojošas gaismas samazināšanas, ekspozīcijas precizitātes, dinamiskā diapazona, asuma un trokšņa raksturlielumu jomās;
  • attēla datu apstrādi, izmantojot Leica plašo pieredzi optiskajā un signālu apstrādē;
  • visaugstāko vienoto kvalitātes standartu un ražošanas prasību noteikšanu sērijveida ražošanai, ko veic Huawei, lai nodrošinātu konsekventi augstu kvalitāti.

Leica visā pasaulē atzītā pieredze lielā mērā ir balstīta uz spēju garantēt augstāko kvalitāti tirgū. Šie izcilības standarti ir neatņemama tehnoloģiskās sadarbības sastāvdaļa, un Huawei to ievieš savā P9 kameras moduļa ražošanas procesā, lai nodrošinātu ideālu kvalitāti.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

Pliki vārdi. Nepārliecinās pat lielākos fanbojus. Nāksies algot ilggadējos Leicas fotogrāfus, lai uztaisa kādu sēriju ar telefonu, plus kritiķu atzinums ka ir sanākusi ģēla un tad jau pamazām aizies. Kurš tad negribēs leicu par telefona cenu.

digitalk

gan jau dpreview izpildīsies.

PurvaVelns

nu dpreview nemaz tā neēd no rokas

digitalk

pārprati, gan jau dpreview izpildīs testus un novērtēs. es viņiem bilžu jomā uzticos.

PurvaVelns

velns ar mums spēlējas, kad mēs neizsakāmies precīzi. z.mamardašvilli, gruzīnu filosōfs

Artis Abols

Velns te visu laiku spēlējas!