Pēdējā informācija norāda, ka GoPro sporta kameru tirgū vairs neveicas spīdoši, arī citi ražotāji aptvēruši sporta kameru peļņas iespējas, piedāvājot konkurētspējīgas cenas un ne sliktāku kvalitāti par GoPro. Tomēr GoPro meklē jaunus tirgus, un uzņēmums ir iesaistījies virtuālās realitātes kameru ražošanā.

GoPro ir izziņojis ne tikai jaunu virtuālās realitātes kameru Omni VR, bet arī veselu platformu, kas paredzēta video uzkrāšanai un pārsūtīšanai citiem lietotājiem. Omni VR virtuālās realitātes kamerai ir sešas savā starpā sinhronizētas kameras, kas spēj filmēt 360 grādus horizontāli, kā arī uz augšu un leju.

Reklāma

Omni VR virtuālās realitātes kamera faktiski ir sešas Hero4 kameras, ko kopā saista alumīnija rāmis. Omni VR virtuālās realitātes kameras komplekta cena ir 4999 dolāri, un tā spēj uzņemt gandrīz pilnas sfēras 8K video. Virtuālās realitātes video apskati nodrošinās GoPro VR mājaslapa kopā ar bezmaksas iOS un Android lietotnēm.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Piektdiena ir klāt

Atkal čaļi pārforsē ar cenu! 5000$ neviena mājsaimniecību un pat sporta fanāts negribēs pirkt tādu! Var tač atrast labu labo pa 400 $ ricoh theta

Fakti

… “un ne sliktāku kvalitāti par GoPro” – raksta autors laikam nav redzējis to citu ražotāju “kvalitāti” :D, vienīgais SONY pie labas gaismas ir lietojams, bet detaļas ēnas daļās tai ir krietni sliktākas + citi mīnusi….
Par GoPro cenu gan taisnība – ir jūtami sadārdzināta, bet nu kamēr GoPro ir labākais nekas cits natliek, kā maksāt.