Dell ir paziņojis par jauniem virtuālajai realitātei paredzētiem risinājumiem, kuru precizētie kritēriji nodrošina optimālus darba apstākļus virtuālajā vidē neatkarīgi no tā, vai virtuālās realitātes saturs tiek veidots vai izmantots. Dell virtuālajai realitātei paredzētie risinājumi ir izstrādāti, ņemot vērā šādus trīs kritērijus:

  • minimālas centrālā procesora, atmiņas un grafikas prasības, kas atbalsta optimālas virtuālās realitātes skatīšanas iespējas;
  • grafikas draiveri, kas spēj nodrošināt uzticamu darbību kopā ar šiem risinājumiem;
  • risinājumiem ir jāiztur Dell veiktspējas testi, izmantojot testa kritērijus, kuru pamatā ir HMD (uzgalvas displeja) piegādātāju, neatkarīgo programmatūras izstrādātāju vai trešo pušu etalonuzdevumi, ja tādi ir pieejami.

Dell ciešā sadarbībā ar aparatūras un programmatūras izstrādes partneriem apliecina savu uzticību virtuālās realitātes nākotnei, nodrošinot risinājumus, kas ir optimāli pielāgoti gan virtuālās realitātes lietotājiem, gan veidotājiem, izmantojot profesionāliem klientiem paredzētās neatkarīgo programmatūras izstrādātāju lietojumprogrammas.

“Daudzus gadus Dell Precision ir nodrošinājis imersīvas skaitļošanas iespējas, tostarp telpiskās imersīvās vizualizācijas nišas, simulācijas un militārās lietojumprogrammas. Šī nākamā virtuālās realitātes paaudze piedāvā masām imersīvu vizualizāciju, demokratizējot tehnoloģijas,” teica Rahuls Tikū (Rahul Tikoo), Dell Precision darbstaciju struktūrvienības izpilddirektors un ģenerāldirektors. “Implementāciju skaits ir bezgalīgs, un Precision mērķis ir pievērst uzmanību stingrāku pārbaužu nepieciešamībai, kad, veidojot satriecošu virtuālās realitātes saturu, profesionāli veidotāji pieprasa maksimālu veiktspēju un uzticamību.”

Tāpat Dell ir paziņojis par jauninājumiem Dell Precision torņkonfigurācijas darbstacijās arbilstoši profesionālo veidotāju prasībām, nodrošinot jaunu, uzlabotu veiktspēju, grafiku un atmiņu virtuālās realitātes satura izveidei. Tikko atjaunotās darbstacijas Dell Precision Tower 5810, 7810, 7910 un Rack 7910 ir papildinātas ar jauniem Intel Broadwell EP procesoriem, kam ir vairāk kodolu un lielāka veiktspēja, lai nodrošinātu tādu daudzpavedienu lietojumprogrammu darbību, kas ir teicami piemērotas profesionālai modelēšanai, analīzei un aprēķiniem.

Papildu uzlabojumi ir visjaunākās AMD un NVIDIA profesionālās grafikas tehnoloģijas, Dell Precision Ultra-Speed PCle diskdziņi, kuru veiktspēja ir pat četrreiz lielāka nekā tradicionālajām SATA SSD krātuvēm [1] un kuru 1 TB DDR4 atmiņa [2] darbojas ar 2400 MHz lielu ātrumu. Uzlabojumu skaitā ir arī ekskluzīvas Dell tehnoloģijas, piemēram, Dell patentētā tehnoloģija Reliable Memory Technology, Dell Intel CAS-W kešatmiņas paātrinājuma programmatūra un jauninātais rīks Dell Precision Optimiser, kas automātiski pielāgo darbstaciju 22 profesionālo lietojumprogrammu profiliem, palielinot ražīgumu un nodrošinot vislabāko kopējo veiktspēju. Papildus šiem iespaidīgajiem veiktspējas uzlabojumiem uzņēmums Dell ir paplašinājis arī savu šķidrumdzeses ierīču klāstu, kas uzlabo sistēmas akustiku līdz pat 38%. [3]

“Nemitīgā attīstībā esošajā virtuālās realitātes pasaulē ir neiedomājamas iespējas satura veidotājiem,” teica Sjū Skidmora (Sue Skidmore), Adobe profesionālā video partneru attiecību daļas vadītāja. “Mēs esam patiesi iepriecināti, ka tādi mūsu aparatūras partneri kā Dell ir apņēmušies piedāvāt risinājumus, kas palīdz pilnveidot virtuālās realitātes iespējas multivides izveidē.”

[1] Izmantojot informāciju par maksimālo secīgās lasīšanas caurlaidspēju (MB/s), ko 2015. gada novembrī ir noteikusi Dell veiktspējas tehnoloģiju laboratorija, veicot pārbaudi ar IOmeter etalonuzdevumu un salīdzinot darbstaciju Dell Precision 7510, kurai ir m.2 NVMe cietvielu disks, ar darbstaciju Dell Precision M4800, kurai ir SATA cietvielu disks. Faktiskā veiktspēja var atšķirties atkarībā no konfigurācijas, izmantošanas veida un ražošanas procesa izmaiņām.
[2] Atkarībā no sistēmas atmiņas lieluma un citiem faktoriem sistēmas atmiņa var tikt izmantota grafikas kartes darbības atbalstam.
[3] Saskaņā ar Dell 2015. gada marta iekšējo pārbaudi, salīdzinot šķidrumdzeses ierīces ar gaisa dzesēšanas ierīcēm darbstacijā Dell Precision Tower 7910.

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par