Šodien Latvijā oficiāli uzsākta iPhone SE tirdzniecība. Jaunā Apple viedtālruņa tirdzniecību uzsācis arī mobilo sakaru operators Tele2, kas daudziem bija negaidīts pārsteigums.

Apple marta beigās izziņoja jaunu, mazāka izmēra iPhone SE modeli. iPhone SE ir 4.0 collu ekrāns, un tas veiktspējas ziņā ir iPhone 6s flagmaņa līmenī. iPhone SE ir aprīkots ar jaudīgu 64 bitu procesoru, kustību procesoru un spējīgu videoapstrādes apakšsistēmu. Viedtālrunim ir 12 megapikseļu aizmugurējā kamera, kas spēj uzņemt kustīgus Live Photos un pat 4K izšķirtspējas video. Akumulatora darbības laiks būšot garāks par iPhone 5s. Nav piemirsts arī par iPhone SE drošību – viedtālrunis aprīkots ar TouchID pirkstu nospiedumu sensoru.

Neliels apkopojums par pārdevēju piedāvātajām cenām, krāsām un atmiņas izmēriem

LMT mājaslapā tiek solīts, ka iPhone SE pieejams gan 16 GB, gan arī 64 GB versijā. 16 GB versija maksā 489 eiro (vai 22.25 eiro mēnesī ar Atvērto līgumu) un pieejama trīs krāsās, bet 64 GB versija 589 eiro (vai 27.25 eiro mēnesī ar Atvērto līgumu) un pieejama pelēkā krāsā.

Bite ir nedaudz pieticīgāka, piedāvājot vien iPhone SE 16 GB versiju par 499 eiro (pērkot uzreiz) vai 598 eiro (nomaksa). Par pieejamajām krāsu versijām Bite tīmekļa lapa izvēlas klusēt.

Jaunpienācējs Tele2 piedāvā tikai 64 GB iPhone SE, bet 16 GB versija tiek solīta drīzumā. 64 GB iPhone SE maksā 589 eiro, un pastāv iespēja arī 24 mēnešus maksāt 25.99 eiro bez pirmās iemaksas. Pieejama pelēka un zelta krāsa.

iDeal var pieteikties savam iPhone SE – 489 eiro maksās 16 GB versija, 589 eiro nāksies samaksāt par 64 GB iPhone SE. Teorētiski tiek piedāvātas visas četras krāsas (pelēka, sudraba, zelta un rozā zelta) abiem atmiņu variantiem.

Capital mājaslapa vēsta, ka 489 eiro maksā 16 GB iPhone SE versija, 589 eiro maksā 64 GB iPhone SE. Šobrīd nopērkamas ir sudraba 16 GB, sudraba 64 GB, zelta 64 GB un rozā zelta 64 GB versijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
46 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
eldberg

Ir dzirdēts ka apkopojumus ir ļoti ērti skatīt tabulu veidā?

Kaspars_

Un vēl man patiktos, ka LMT atvērtā maksai būtu aprēķināta kopējā summa, nevis man pašam jāver vaļā kalkulators un jāreizina..

Artis Abols

Un patiktos, ja kāds to manā vietā arī samaksātu.

bombelats

Atvērtais jau nav gluži pirkums, bet sava veida noma. Tā, ka gala cipars šeit nav gluži korekta prasība.

Kaspars_

Vārdos jau tas var būt ietērpts dažādi, bet pēc 24 maksājumiem tas telefons paliek Tev. Atšķirība tik tāda, ka no telefona var atbrīvoties arī ātrāk..

Tagad es lasu, ka cilvēki ņem arī uz nomaksu, bet pirms 2 nedēļām telefoniem bija tā, ka vai nu “atvērtais” vai nomaksa. Respektīvi, ja pie cenas stāv zīmīte ar “atvērtais”, tad tas ir vienīgais veids, kā telefonu paņemt nemaksājot pilnu summu uzreiz..

bombelats

Par to palikšanu Tev ir interesants jautājums. Nezinu kā ir tagad, bet kad pirms pusotra gada ņēmu savējo ar Atvērto, man neviens tā īsti nevarēja atbildēt, kā tad pēc tiem diviem gadiem būs. Jo juridiski tur ir noformēts tā, ka pēc 24 mēnešiem Tev vairs nav jāmaksā, vienkārši Tu turpini lietot LMT īpašumu bez maksas. Sanāk, ka tas ir bez maz vai lifetime līgums, ja vien to šrotu kaut kad neatdod atpakaļ.

Kaspars_

Tas tiešām sanāk kā tāds lifetime līgums..
Man gan pārdevēja teica, ka pēc 2 gadiem neviens nekad to telefonu atpakaļ neprasīs..Noformulēts jau tā aizdomīgi, bet kompānija tomēr ar reputāciju

bombelats

Gan jau, ka neprasīs, pie tam pēc 2 gadiem vērtība jau ir nosegta. Bet tanī pat laikā tas tomēr nav mans īpašums, kaut arī it kā izmaksāts. Krč, šo līgumu var lietot, ja tiešām taisies bieži mainit telefonus, citas jēgas tam nav. Kad es ņēmu, tad LMT bija pārgājis tikai uz šiem līgumiem, citu iespēju nebija tur. Un ņēmu ar, domājot, būs kas jēdzīgs jauns došu atpakaļ…Bet tad kaut kā notizlojās rociņas un, puk, ekrānā greizie spoguļi, kam vairs tādu atdosi? ?

Kristaps Skutelis

Kad mēs vizualizējam, tad nav labi. Kad mēs nevizualizējam, tad arī nav labi :) Šoreiz, lai ir informatīvā puse!

PurvaVelns

jā, letiņam figu izdabāsi…

eldberg

Skaitlisku salīdzinājumu ir vieglāk uztvert tabulā. Bez variantiem.
Rakstiet kā gribiet, lasītāji vienkārši izsaka vēlmes…

Kristaps Skutelis

Un mēs tās uzklausam un ņemam vērā. Paldies!

eldberg

Tāpēc jau mēs arī Kursoru lasām ;)

Artis Abols

Ierobežots lapas platums nedod iespēju taisīt pārskatāmas tabulas.

Artis

Taisāt vertikāli

PurvaVelns

tas ir konstatējums vai vēlējums?

Edgars

Par info atspoguļojumu lapā-informācija pasniegta normālā,saprotamā veidā,kam vajadzēs,tas izlasīs,bet ja šāda veida info parādīšana rada kādam problēmas uztvert saturu,tad nu neko…
Par lmt,interesanta šiem pieeja ,ka apple var iegūt tik ar atvērto līgumu,foršāk jau būtu gan atvērtais,gan vecais nomaksas princips.

Žans

Ir arī nomaksa, tikai viņu neafišē viņi. Pats sev pasūtīju tikko – cena ir tāda
64GB versija maksās mēnesī 24.55 euro( 24 mēneši) vai 16.36 euro ( 36 mēmneši).

Edgars

Ideāli,tieši uz nomaksas līgumu arī cerēju,paldies par info.

as

Kur ss.lv cenas? 1a.lv dodot par 539 eiro, tas ir neoficiālais?

Kristaps Skutelis

Šoreiz un arī vispār kopumā mēs koncentrējamies uz oficiālākiem ierīču iegādes veidiem. 1a.lv, iespējams, arī ir kaut kāds Apple izplatīšanas līgums (šobrīd no telefona to neērti precizēt), bet ss.lv situācija gan katram pašam uz savu risku.

Aleksejs Mjaliks

Ar ko 1a vai jebkurš cits veikals ir neoficiālāks par iDeal, Biti vai Capital? Arī Tele2 oficialitāte vēl nav oficiāli pierādīta. :)

Kristaps Broks

Internetveikali vairumā gadījumu nav oficiāli, jo tirgo “pelēkos” telefonus jeb telefonus kuri domāti citu valstu tirgiem

Kurlander

It kā tie ”citu valstu tirgi” būtu kaut kādas krāmu pārdotuves?)

Viesturs Kavacs

Protams, ka nav. Tikai pirmās 3 minūtes jāvelta, lai saprastu, kā poliski ir “pārslēgt valodu uz angļu”. :)

Kaspars_

Tas vairāk attiecas uz neāboliem (āboliem viss notiek smuki dienas laikā?)
Bet dažādiem reģioniem atjauninājumi un jaunās OS versijas tiek izplatītas ar ļoti lielām pauzēm..ķip nopērc pie 1a(personīga pieredze) un tad bolies, kāpēc nanāk jaunais andrītis – tā manās acīs būtu lielākā sāpe

AK

1a vispār ir galīgi dulli. Prasa 669 par 64gb un 539 par 16gb. (šodien 06.04.16)
Laikam meklē muļķus vai ko tml.
Parasti internetveikalos cenas ir par kādiem 5-15% zemākas par lmt/tele2/biti, bet nu šoreiz 1a gan ir pāršāvuši pār strīpu.

x

– cik maksā gailis?
– 100 eiro!
– eu, ko tik dārgi?!?
– naudu vajag!

Kristaps Skutelis

Tu tiešām domā, ka 1a šādu cenu tur aiz laba prāta? Vienkārši šobrīd viņi acīmredzot nevar atrast lētākus telefonus.

digitalk

1a aka sija ‘Mobilukss’ preci ņem tikai ar vietējās garantijas nodrošināšanu pie offic remontniekiem, cik esmu redzējis viņu garantijas papīrus. tā ka āboļi viņiem ir no Capital visdrīzāk, bet peļņu ar gribās :)

davfreim

ar Ābola precēm tā parasti nav, vismaz kamēr jaunas. Kad iznāca 6S, tad arī @1a cena bija augstāka kā pie LMT.

Kristaps Skutelis

Tieši to arī saku. Startā labās cenas ir Apple partneriem. Pārējiem starpā ir pārpārdevēji, kam vajag savu daļu un beigās patērētājam ir liela gana cena. Dažu mēnešu laikā gan šī cena samazinās.

Žans

LMT arī piedāvā uz nomaksu zem letes. Piem. 64GB versija maksās mēnesī 24.55 euro( 24 mēneši) vai 16.36 euro ( 36 mēmneši).

KasparsB

Es personīgi neredzu iemeslu, lai pirktu šādu telefonu par šādu cenu. 4″? omītei varbūt der.. un vēl prasīt nepilnus 500-600€? Bet nu ir jau fanātiķi..

Uldis M.

Nē nu ir tādi kam ļoti patīk mazi telefoni, bet tai pat laikā grib arī funkcionalitāti.
personīgi es arī neredzu iemeslu pirkt šo, ja 6s nemaksā diži dārgāk.

Jānis A

Diži dārgāk, tu domā par 250+ eiro? Par 250 var nopirkt normālu telefonu, pat, ja ļoti grib, var divus salīdzinoši ok telefonus paņemt.
Es personīgi sen jau gaidu labu telefonu ar ~4.5″ ekrānu, un iphone se izskatās kā labs kandidāts, vienīgi pa 0.5″ mazāks, bet nu es domāju lielu problēmu nebūs.

Uldis M.

Nu es salīdzinu internetveikalu cenas, jo personīgi pats neredzu problēmu paņemt no internetveikala, kas nav oficeālais izplatītājs. Jā jā, zinu, slikti, bet man kā patērētājam nav tik būtiski vai šis veikals ir oficiāls izplatītājs, vai ievedējs no ārzemēm.
lai nu kā – internetveikalos starpība ir ap 100€, kas manuprāt, uz šādu summu vairs nav būtisks cipars. Ok, pat ja neceļas roka maksāt vairāk kā maksā SE, tad es tik un tā laikam izvēlētos 6 parasto nevis Se.

bombelats

A kādēļ Tu omītei gribi uztiept mazu ekrāniņu? Esi redzējis Just5 senioru podziņruņus, kāda izmēra cipari tur uzzīmēti? Izdari secinājumus, kāda izmēra ekrānus vajadzētu omītēm.

x

Tas ir interesanti, kas viņiem licis domāt, ka seniors=vājredzīgais. Cik % vecāku cilvēki vispār grib tās ziloņpogas…..

Viesturs Kavacs

Problēma nav redzē, problēma ir spējā trāpīt un spējā saprast, kam esi trāpījis.

Nu nav vecs cilvēks vairs tik veikls, kad jālieto līdz šim neredzētas lietas.

Pircējs

Es tikko parakstīju līgumu ar LMT par Iphone se 64GB modeli un man līgumā pilnā summa ar PVN ir norādīta 486.78 EUR. Maksa mēnesī 20.29 EUR (ieskaitot PVN). uz 24 mēnešiem.
Varbūt viņi ko sajaukuši, bet šis izskatās krietni lētāk kā viss iepriekšrakstītais.

PurvaVelns

ja esi pastāvīgais/ilglaicīgais klients, tad cena var būt mazāka, nekā mājas lapā vai pie plaukta norādītā. Esmu LMT klients jau 20 gadus un man cena vienmēr iz pāris rubļus mazāka mēnesī.

pelo

Bet šī minētā līguma cena par 64GB modeli ir par 100eur lētāk kā veikalā un par 7eur mazāka mēnesī. Tiešām LMT ilggadīgajiem klientiem dod TIK lielu atlaidi? Diez kādi nosacījumi, lai kvalificētos šādiem līgumiem?

Vārds

Vairāk izskatās ka vnk ir pirmā iemaksa apmēram 100€ apmērā….
Arī esmu ļoti ļoti sens klients, bet pat ofisā viņiem bij izbrīns par tādiem izcenojumiem, kad nolēmu dažam labam pazīstamam čomam no lmt uzzvanīt…

Kašelis

Jautājums diezgan aktuāls. Varbūt pat dīvains :D Bet! Kādas būtu jūsu domas, kas labāks, izdevīgāks ar domu, ka tiks lietots vismaz pusotru – divus gadus. Tīri no dzīvīguma, gļukošanas, atjauninājumu viedokļa. Sony z5 compact vai šis mazais monstriņš? Saprotu, ka iphone ar šīm iekšām vel ilgi lidos, bet kā būs ar sony z5 compact?

Šoreiz galīgi ir vienalga android vai IOS . Vēlos vienkāršu, nelielu, bet uzticamu aparātu. Lāpstas pilnīgi nav man un manam dzīves veidam.

AK

Nu jā LMT piedāvā visnepievilcīgāko no visām 4 iespējamām krāsām :/ (64gb)